Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

bilmiyorum belki bende söyleyemezdim ama yıllardır biraradayız zaten.
ve kadın okadar ilgiliki. mesela annem gün yapıyo. orda bi kadın var. aynı zamanda kayınvalidemle gün yapmışlar ama birbirimizden hbrimiz yok. kayınvalidem öve öve bitirememiş beni.
çok özeniyorum çeyize vs demiş. mesela tupper satışı yapıyor kayınvalidem. knd kızının tupperdan alınabilecek tüm çeyizini tamamlamış. bnmkininde yarısı bitmiş. avonda satıyo aynı zamanda. ne varsa almış koymuş, nişanda getirecek şimdi. arada hep ufak tefek eline gelen hediyelerden yolladı bana.
yani hiç uzak durmadı. hep yakın durdu bana. buda bnm anne dememi kolaylaştırdı sanırım:1hug:.

günaydın kızlar
tebrik ederim nisanyağmuru bi kere dedin mi devamı gelir artık cok farklı bir duygu di mizemuszemus

selam kızlar
zaten herşey büyükte bitiyo küçük hata yapabilir. ama büyüğün küçüğü idare etmesi gerekiyo diye düşünüyorum. dolayısıyla ilgili kavga etmeyen bi kayınvalide oluncada anne demek kolay oluyo :kedi:

benimkide çok ilgili inşallah hep böyle devam eder :Saruboceq:

benim kayınvalidemde iyidri bende biraz ilgiden hoşlanmamm
oda fazla ilgili yani kızına ne alırsa banada almak istiyor ama zevkimiz uymadığı için alamıyro hep diyorki
giyersen aynısınan alım hiç ayrım yok beraber çift giyermisiniz diyor biz yok anne diyoruz
hadi bak beğendiysen bundan sanada alim ben diyorum güzelmiş ama bana olmaz ama napim kızlar
küçük görümcem kapalı o hep öle etek falan giyiyo bende yırtık kotlar :):):):

ay benim hiç yaşıtım görümcem yok evin en küçük oğlu benim nişanlım 2 elti bir görümcem var ama ben daha spor giyiniyorum o yüzden bizimde pek zevklerimiz uyuşmaz zaten

günaydınn canlarımm nasılsınız?

hemen konuya gireyim valla benimkis, tek çocuk ..ne görümcem var ne eltim :) o sebeple bütün ilgi benim üzerimde... çok şükür baya ilgilidir ne var ne yok hep sorar... arada bir birşeyler gönderir.. zevklerimiz uyuşmasa bile kalbini kırmam tabiiki alırım gönlü hoş olur... seviniyorlar böyle olunca.. geçen mesela diyorki ayy şu kına tepsileri kına keseleri filan ne kdr güzell bir özeniyorum bir özeniyıorum karşıya gideyimde en güzelini alayım diyor:)

maşallah grace cim inş hep öyle güzel geçinirsinizopuyorumnanaktan

evet canım, onlar böle çok özenince insan kıramaz. bnmde bi görümcem var. karşdmle aynı yaşta. 19 yaşında. saolsun hep yanımdadır oda. ama o pek çeyiz vs olayını sevmiyo,istemiyo hiç. ondan ona olacak olan çeyizlerde bana yapılıyo. dantel vs yani..kaydirigubbakcemile3.

slm arkadaşlar
konuyu yeni gördüm iki hafta sonra benim de nişanım var ve kafayı toplayıp da birşey yapamıyorum :)
umarım birbirimize yardımcı oluruz

tamam canım gracem gelince ekleneceksin listeye
ama kaçmak yok bak fikir alışverişi yapıyoruz :)
benim de az kaldı 25 temmuz cumartesi akşam.:1shok:

3,5 mu atıyon ne kaydirigubbakcemile3
snmery Allah tamamına erdirsin canım kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…