Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

benim gündüz kızlar ohh balayıp bitcek akşama dinlenirm pazar günüde cumartesinin konusu olur evde heralde

ya canım ben de böyle bişey istiyorum ama nette bulamadım.ya yandan ya da arkaya doru toplu olacak.kuaförde vardı önceden yaptıkları modelleri çekmşş onlardan olcak ama yinede bulursanız koyun kızlar bu model

böle model isteyen bi ben değilmişim demekki. sevindimhihoyyyt
yani ne çok düz şekilde olsun nede iyice kıvırcık. dalgalı şekilde yana dökülsün istiyorum.

evet psiqonun saçına benziyor.öyle bişey olabilir. ama zaten kuaförlere model söylesende kendi bildiklerini okuyorlar istediğiniz gibi olmuyor yani benim öyle :KK43:

yok bnmki öyle değil. sürekli gittiğim içn nsl istersem öle yapıyo. helede bi resim gösterirsem aynısını yapıyor. o yönden kafam rahat. hem kndm anlatmayı beceremezsem diye hemde belki daha hoş bişekil bulurum die düşündüm. araştırıyorum ama pek bulamadım. evet psiqo nunda çok hoş saçı. çok beğendim. o tarz bişiler düşünüyorum..

evet psiqonun saçına benziyor.öyle bişey olabilir. ama zaten kuaförlere model söylesende kendi bildiklerini okuyorlar istediğiniz gibi olmuyor yani benim öyle :KK43:

kesinlikle katılıyorum saç konusun da cok talihsisizim nişanımda 2 model yapıldı 1.beğenmedik bozuldu 2. yaparken zaten vakit daraldı fotocuya getişicem diye alalecele toplandı topuz oldu bitti

o yüzden elinizde katologla filan resimli örneklerle gidin mafoldumben

kesinlikle katılıyorum saç konusun da cok talihsisizim nişanımda 2 model yapıldı 1.beğenmedik bozuldu 2. yaparken zaten vakit daraldı fotocuya getişicem diye alalecele toplandı topuz oldu bitti

o yüzden elinizde katologla filan resimli örneklerle gidin mafoldumben

evet cnm baya kötü olmuş senin için. allahtan kuaförüme güveniyorum bu konuda. mesela "3te geliyorum tam 5 te beni çıkar" diyosam, tam 5 te kapının önünde oluyorum.hemde olmak istediğim şekilde. ama işte olmak istediğim şekli bulmam lazım benim. sorunum burda yania.s

merhaba arkadaslar bende bayramdan sonra nısanlanıcam kıyafet baktım gecenhafta bıtane beğendım eklıyım yorumlarınızı beklıyorum sızce nasıl

eveeettt.... ilk adımı attım "anne" dedim oh beee.hihoyyyt bu derttende kurtuldum. kuaföre kaçta gideriz nsl olur die aradım az önce:kedi: malum erken randevu almak lazım. geç bile kalındı bence. o arada anne diyiverdim.:kedi::kedi:

nisanımmmmmmm bunuda atlattın artık ağzını alıştrımaya bak bu güzel günlerde... :kedi:

merve hoşgeldinn canım tam tarih belli mi nişanının? listeye ekliyeyim senide zemuszemus koysana hadii fotoo elbisenin

Son düzenleme:
25 temmuz-cadısıla87
25 temmuz-heath19
25 temmuz Çilek
26 temmuz-nnisanyagmuruu - söz
agustos ayında... .life-city
1 agustos-nnisanyagmuruu- nişan
15 agustos-graceful
15 -16 agustos-ppamuk
26 eylül-Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom
22 kasım-uğur böceği.

nisanımmmmmmm bunuda atlattın artık ağzını alıştrımaya bak bu güzel günlerde... :kedi:

merve hoşgeldinn canım tam tarih belli mi nişanının? listeye ekliyeyim senide zemuszemus koysana hadii fotoo elbisenin

günaydın kızlaaarrr:dance: nasılsınız bakalım... birgün daha eksilttik.. birgün daha yaklaştık beklediğimiz güne:asigim:

ay evet ya iyi oldu aslında bu. yarın nişanlımın kuzenin kınası var cumartesi düğünü var. kadın bana okadar düğün için elbise alacak,yanında kınaya götürcek, ben ona adıyla hitap edicem.millet ne der sonra. kadın gelinim diyo bu adıyla hitap ediyo demezmi. ondan açılışı telefonda yaptım,daha kolay olur diye, artık dönüşü yok:kedi: anne diyicem artık.. akşam annemlere anlattım. bu gün anne dedim die. alkış koptualkisalkisalkis:eek: başardım yani sonunda.

GÜnaydıııınnn :sm_cool:
günaydın kızlaaarrr:dance: nasılsınız bakalım... birgün daha eksilttik.. birgün daha yaklaştık beklediğimiz güne:asigim:

ay evet ya iyi oldu aslında bu. yarın nişanlımın kuzenin kınası var cumartesi düğünü var. kadın bana okadar düğün için elbise alacak,yanında kınaya götürcek, ben ona adıyla hitap edicem.millet ne der sonra. kadın gelinim diyo bu adıyla hitap ediyo demezmi. ondan açılışı telefonda yaptım,daha kolay olur diye, artık dönüşü yok:kedi: anne diyicem artık.. akşam annemlere anlattım. bu gün anne dedim die. alkış koptualkisalkisalkis:eek: başardım yani sonunda.

alkisalkisalkisalkisalkisalkisTebrikler. :) Bende nasıl diyecem diye düşünüyorum kaydirigubbakcemile3

bizde aynıydık aylardır. knd aramızda anne olayına çoktan girdikte. yüzyüze ancak işte. :kedi: akşam kına için usuldendir annemden izin aldı kayınvalidem. annem çok neşeliydi kayınvaliden nie acaba dedikaydirigubbakcemile3

Sevindirmişsin garibanı :))
Ya bana tuhaf geliyo annem olmayan birine anne demek.
Yani evlenince tabi durum değişirde :)
Ne bileyim.Söyleyemiyorum:))

X