Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

işin baya zor o halde canım. allahtan öle zevkimiz uyuşuyokaydirigubbakcemile3
yok cnm beni taktik belli

etek mi aldııı kızına aynısını giyersen alim işte inat etmem bakç çok güzel diyorr
bende aaaa harika çokkk güzelll evet giymeyi çok isterim ama oğlun bana etwk giydirmiyor diyorum drek oğluna dönüyorrr

top benden gitti gerisini oğluyla o halletsin buarada benimlede arası bozulmasın :):):):

yok cnm beni taktik belli

etek mi aldııı kızına aynısını giyersen alim işte inat etmem bakç çok güzel diyorr
bende aaaa harika çokkk güzelll evet giymeyi çok isterim ama oğlun bana etwk giydirmiyor diyorum drek oğluna dönüyorrr

top benden gitti gerisini oğluyla o halletsin buarada benimlede arası bozulmasın :):):):

kız alemsin iyi taktik kaydirigubbakcemile3

:umursamaz: zemuszemus ama napim çileğim piskolojik baskı yapıyor oğluna benim aldığımı beğenmiyor ondan diyor :):)

slm arkadaşlar
konuyu yeni gördüm iki hafta sonra benim de nişanım var ve kafayı toplayıp da birşey yapamıyorum :)
umarım birbirimize yardımcı oluruz

hayırlı olsun canım. bende aynı durumdayım. nerden başlayacağımı bilmiyorum. kafam karışık. bi yandan da heyecan çok fazla.

off bide galiba isteme günü hastalanıcam.bugün aklıma geldi.:1no2: naparım ağrırsa bilmiyorum. öle böle değil. bayıltana kadar ağrıyo karnım. inş bu defa ağrısız atlatırım. çok korkuyorum ağrıyacak diye.

slm arkadaşlar
konuyu yeni gördüm iki hafta sonra benim de nişanım var ve kafayı toplayıp da birşey yapamıyorum :)
umarım birbirimize yardımcı oluruz
hoşgeldin tatlım seninde benim nişanımdan bir hafta önce demki senide hemen listeye ekliyorum o halde bu hafta nişan haftamızzz bak baaklaım kimler n,işanlı bir kız olarak burada olacaklar...
canım tarih yaz gracem eklesin senide listeye

opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

25 temmuz-cadısıla87
25 temmuz-heath19
25 temmuz Çilek
26 temmuz-nnisanyagmuruu - söz
agustos ayında... .life-city
1 agustos-nnisanyagmuruu- nişan
8 agustos-snmery
15 agustos-graceful
15 -16 agustos-ppamuk
26 eylül-Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom
22 kasım-uğur böceği.

kızlar bugün gittik annemle nişanlımın (ay pardon daha var nişanlım olmasına :kedi:) sözlümün kravatını diktirmeye başladık benim elbisemin kujmaşından yapacaklar onu da.. onu söyledik kadın benim elbisemi bitirmek üzere haftaya perşembe son kez bitmiş halini giyeceğim son provam var... foto çekerim inşallah.. çok güzel olmuşş kızlarrrrrrrrrrr biranönce giymek istiyorum opuyorumnanaktan davetiyeleri dağıtmaya başladım bir yandan.... heyecan artıyor... delikafadulden

çilekk hani foto koyacaktın ben mi yanlış hatırlıyorum?

magicim,psiqom,pnarım,dreamlifeım,organiksekerim nerdesiniz ? kaç gündür giriyorum hep yalnızım:gitme:mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Son düzenleme:
hoşgeldin tatlım seninde benim nişanımdan bir hafta önce demki senide hemen listeye ekliyorum o halde bu hafta nişan haftamızzz bak baaklaım kimler n,işanlı bir kız olarak burada olacaklar...

opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

25 temmuz-cadısıla87
25 temmuz-heath19
25 temmuz Çilek
8 agustos-snmery
15 agustos-graceful
15 -16 agustos-ppamuk
26 eylül-Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom
22 kasım-uğur böceği.

grace beni çıkarmışsın listeden:) 8 ağustos benim de

aelam kızlar başıma gelecek varmış:KK43:(
bi elbise bepenmiştim pazar günü hafta içi alırım diye bırakmıştım.
Bugün alışverişe çıkmıştık aldık çoğu şeyi.
Ama başka elbise beğenemedim ama elbise üstüne farklı bir üstlük bullmuştum onun da iki tonu vardı aldık b tonunu alcağım elbiseye uyar diye .
Geldik baktıkki diğer tonmuş:KK43:(
Hadi onu geçtim elbisenin bedeni kalmamış ve gelmeyecekmiş de ::KK43:(
benim ne kötü kaderim ne biçim şansım var yaaa

25 temmuz-cadısıla87
25 temmuz-heath19
25 temmuz Çilek
8 agustos-em4561
8 agustos-snmery
15 agustos-graceful
15 -16 agustos-ppamuk
26 eylül-Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom
22 kasım-uğur böceği.

aelam kızlar başıma gelecek varmış:KK43:(
bi elbise bepenmiştim pazar günü hafta içi alırım diye bırakmıştım.
Bugün alışverişe çıkmıştık aldık çoğu şeyi.
Ama başka elbise beğenemedim ama elbise üstüne farklı bir üstlük bullmuştum onun da iki tonu vardı aldık b tonunu alcağım elbiseye uyar diye .
Geldik baktıkki diğer tonmuş:KK43:(
Hadi onu geçtim elbisenin bedeni kalmamış ve gelmeyecekmiş de ::KK43:(
benim ne kötü kaderim ne biçim şansım var yaaa

mafoldumben off en sinir olduğum şy birşeyi beğenirssin tam alacakken bedeni yok numarası yok rengi yok vs.. insan sinir oluyor ... neler aldınız bakalım anlatsana cicim?

4765622.jpg
fotograf-galerisi-99.html
139542.jpg

kızlarrrrrrrr nişanda saçımı böyle yaptırsa mı sizce tabiiki çiçeği elbisemin rengindee olacak?

bence çok hoş bi model cnmmmm:)) alt kısmının buklelerini birazcık daha belirgin yaptırısın gece sonuna doğrudahada açılma ihtimaline karşı.. çok güzel bi model..toplu bi model yaptırmada topuz gibi yani.. böle maşalı dalgalı saçlar çok güzel duruo bencee nişan için.. çok hoş..

kuşumm sorma yaa teyzemler geldi bizde kalıolardı onlarla ilgilenmekten oturamadım bilgsyr baına ew curcunaydı görmen lazım çoluk çocukkafamçokkarıştı biraz önce giitiler hemen attım kendimi buraya, nekadar alışmşm sizlereeeeopuyorumnanaktan

özledim kimseler yoktu ya dünde bugünde sıkıldım geldim gittim hep yalnızım merak ettim mafoldumben

zaman geçmiyor kk sız :enbuyukkk:

wala öle kuzummm yaaa.... insan nekadar alışıoo kısa zamanda, inan öle curcuna içinde uğraşıorum ama hep acaba kızlar napıo kim nişanlandı kim foto ekledi çeyizinden falan öle aklım sizdeeekaydirigubbakcemile3 birbirmizi göremesekte bi aile olmuşuz yaa hep destek werenzemuszemus

kızlar selam
ya gracem kravat dedin de bnm elbisem fuşya renk ya. onun kravatıda fuşya olsa anormal olur mu kaydirigubbakcemile3

X