Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

kaydirigubbakcemile5 aynen bende sinir oluyorum biride babam.
Milletin cayını dağıtmadan adam mideye indiriyo.
Sanki sindirim sisteminde teneke bağlı kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 ayy ne güldüm annemde babama der hep ağzında tenekemi var diye kaydirigubbakcemile3

yani bide okadar telaşın kalabalığın içinde çayı 4-5 bardak içenlere çok sinir oluyorum. ya anlayında enfazla 2 bardak için dimi. nsl yetişicem bilmiyorum...şaştım kaldım

sözde ben ikram yapmadım hatta ben ve sözlüme bizim odaya ikram getrdiler.
Kuzenler halletti o işi.
Ama akşam bulaşık yıkamak gerekti o koydu işte:gitme:
sizde de yaşıt kuzenlerin küçükler falan varsa onlar yapsa olmaz mı ki:sm_confused:

günaydınn kızlarrr

bende onlardan ıstyıyordum ama hem yatak örtüsü yaptım dedi annem o kadar emek verdım bunlara olmaz dedi

kızlar modasının gecmesi bir derece ama benim nişanlım mobilyacı cok kullanışlı olmadıklarını söyledi hem de cok fazla yer kaplıyormus malesef:bbo:

ya niye rahat değillermiş bende köşe istiyorummmmmmm

bu arada günaydın bayanlar
ayrıca zeynep ben o maskeleri merak ettim bir fotosunu çekip koyabilir misin?CADIARZU

canım bilmiyrm ki nişanlım söyledi bana da yeni evli bir arkadaşı almış köşe takımı hiç rahat değil sakın almayın demiş.

kızlar resimlerini bugün çekip eklerim :)

offf 22 milyar mı?Allah bereket versin:) sözlüm kendi yapıcak her şeyi babası vafat ettiği için fazla uçamayız o yüzden.inşallah bize de ilerde nasip olur.çalışıyoruz kazanırız

22 milyar mı gerçekten çok fazla bizimde aynı kendimiz yapıcaz 22 milyara sadece evi düzeriz:) artar bile :)

evet bencede almam ki evdeki kullandığım tarağın bi eşini bulsam alırım ama promosyn
ürünüydü bulmam imkansızkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben alsam da kullanamama baktım şöyle fırça falan uzun saplı alsam müzadeyelik olur benle birliktekaydirigubbakcemile

omnlra çöonlara özel yatak örtüsü gerekiyor malesef kuzum ve o yatak odaları biraz geniş
fazla yer kaplar gibime geliyor biz anam babam türü yataklara bakak en
iyisiopuyorumnanaktan

:1shok::1shok: vauuuw aferin zeynep kız ben de yapıyorum şuan nevresim için eksik
kalmıştı tamamliyim yok bir daha yapmak falan hazır alcam:nazar:

Günaydınnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

img018-2.JPG

zeynebin bahsettikleri şu tarz duvar maskeleri sanırım kızlar

evet canım böyle bu tarz daha sade bakim bi netten olmazsa çekerim

teşk. ederim canım azda olsa biraz bişeyler yapmak lazım geri kalanını bende hazır alıcam

sözde ben ikram yapmadım hatta ben ve sözlüme bizim odaya ikram getrdiler.
Kuzenler halletti o işi.
Ama akşam bulaşık yıkamak gerekti o koydu işte:gitme:
sizde de yaşıt kuzenlerin küçükler falan varsa onlar yapsa olmaz mı ki:sm_confused:

kuzenimin eşi ve kardşm teyzem falan halledeceklerde bana servis işi düşüyo işte.

kızlar bana şu tip saç modelleri varsa elinizde buraya koyabilirmisinz.böle yandan toplanmış bi saç istiyorum nişanımda.
8397beautyandmore1.jpg
[/URL][/IMG]

çilek son dört gün hatta benim gündüz olucak salak kuaföre sordum sabah 8de burda ol diyor yuhhh ya akşam 5e kadar saç makyak kalırmı hiç

canım benimde akşam olacak 19:30 gibi başlar
stüdyo ayarlanacak resim için stüdyo saatine göre kuaförden çıkıcam
ay allahım sen yardım et hepimize :Saruboceq:

canlarım bozulmuyor saçlar öyle kalıyor son ana kadar zaten kendiniz bile zor acacaksınız saçınızı :)

yok yok akmıyor ben zor cıkardım nişandan sonra bi de bizim kuaför akar diye cok yapmıstı butun nişan boyunca gözlerimi kaşıdım alerjı yaptı kıpkırmızıydı gözlerim:sinifsinif:

kuaföre yaptıracaksanız makyajı makyaj sabitleyici spreyleri vardır sıksınlar birazcık kızlar hatırlatın onlara.

kızlar ne saçlar bozuluyor ne de makyajlar akıyor sadece rujum çıkmıştı benim onuda tazelersiniz arada :)
birde ruj sürmeden önce altına pudra sürünçıkmaz benim kuaför acemidi yapmadı. acemi bir kuaförün saçı ve makyajı bozulmazsa sizinkiler hiç bozulmaz korkmayın.

nişanı olan kızlar :)
akşam kaç gibi başladı nişan töreniniz evde olanlar mesela

kıslar benimde saçım makyajım saat 2de yapıldı çünkü stüdyo için saat 3de randevu alabilmiştik.
tee akşam 8 de başlayan nişan için o kadar saat bekledim koca yapılı kafayla full makyajla.
ama sadece rujum gitti tazeledim sonbahar gibi o kadar

benim evde oldu canım makyajım ve saçım -14:00 gibi bitti foto çekindim 45 dk filan sürdü sonra eve geçtim ama arkadaşlarında dediği gibi rujum cıktı ama yinede kuafordey cıktığım gibi değildi saçım belki sürekli kucaklaçmakdan

kuzenimin eşi ve kardşm teyzem falan halledeceklerde bana servis işi düşüyo işte.

kızlar bana şu tip saç modelleri varsa elinizde buraya koyabilirmisinz.böle yandan toplanmış bi saç istiyorum nişanımda.
8397beautyandmore1.jpg
[/URL][/IMG]

ya canım ben de böyle bişey istiyorum ama nette bulamadım.ya yandan ya da arkaya doru toplu olacak.kuaförde vardı önceden yaptıkları modelleri çekmşş onlardan olcak ama yinede bulursanız koyun kızlar bu model

X