Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

magic canım çok hoş gerçekten.
kızlar köşe koltuklar rahat değilmiş öyle duydum ben.
aslında beyaz köşe köotuk istiyrdum onu duyunca vazgeçtim

iyi geceler gracemmm tatlı rüalar....

zeynep ewet kuzum onu bende duydummm malesef, bu ewini duwar kağıdı aptıran arkadaşım köşe almıştı şimdi bende alcamdeyince dioki sakın alma hiç kullanışlı değil.. para olsa değiştircem bunu ama şuan beklemek zorundayızz dedi hatta. sadece mobilyalara 22 milyar werdi onlar kazıklandılar baya:umursamaz:

iyi geceler gracemmm tatlı rüalar....

zeynep ewet kuzum onu bende duydummm malesef, bu ewini duwar kağıdı aptıran arkadaşım köşe almıştı şimdi bende alcamdeyince dioki sakın alma hiç kullanışlı değil.. para olsa değiştircem bunu ama şuan beklemek zorundayızz dedi hatta. sadece mobilyalara 22 milyar werdi onlar kazıklandılar baya:umursamaz:

offf 22 milyar mı?Allah bereket versin:) sözlüm kendi yapıcak her şeyi babası vafat ettiği için fazla uçamayız o yüzden.inşallah bize de ilerde nasip olur.çalışıyoruz kazanırız

yaa bir an şok oldum biz de bugün aynı şeyi konuştuk yoksa bu adam ikimizi birden mi idare ediyoorr kaydirigubbakcemile3 yok bence çok mantıklıı bizim de doğu görevi var en az bi 5 yıl orada kalacak olunca zaten 2 bine üçlü takımlar var gayet rahat bi maaşla alınır sonra doğu görevi bitip asıl yaşayacağımız yere gelirken de onu sevabımıza evlenecek olan birileri olursa ya da öğrencilere bırakırız dedikk mirmirmirmir

Sizin nişanlı da memursa benzer şeyleri düşünmemiz çok doğal a.s biz de aynı şeyi planlıyoruz valla. öle çok da şey istemiyorum zaten. oturma odası yatak odası bir de yemek masası . salon takımı konsol falan gerek yok bence. :1closedeyes:

offf 22 milyar mı?Allah bereket versin:) sözlüm kendi yapıcak her şeyi babası vafat ettiği için fazla uçamayız o yüzden.inşallah bize de ilerde nasip olur.çalışıyoruz kazanırız

wala öle yaa, kazıklanmadığımız tekşey telf onuda telekom hediye etti diolar :roflol: canım benimde nişanlımın babası wefat etti abisiyle annesi yapcak bişeler çalışabilirsek tabiki bizde büyük bi katkıda buluncaz.. hepimiz için en hayırlısı en güzeli olur inş..

ahanda hemşooo opuyorumnanaktan inşş canım wala memleketimiz die sölemiorum güzel şehir yaaa kaydirigubbakcemile2 nezmandır gelmiosun cnm samsunaa??

günaydın kıslar;

magic normalde her yaz giderdik ama geçen yaz gidemedik kısmet olursa bu ya gidicez inşallah, gerçekden öyle cok seviyorum ben Samsun' u normalde büyük şehirlerin kalabalığından trafiğinde cok sıkılırım ama orası öyle değil rahat+ferah +sahil süper :1rolleyes:

kıslar ne cok kaynatmışsınız yaa oku oku bitmedi valla eşyalar dekarasyon ooo en sevdiğim konuları kaçırmışım

ewet şık ve modern amaa bunlara yatak örtüsü olarak napcez pekiii ?? örtülmezki bunlara

bende onlardan ıstyıyordum ama hem yatak örtüsü yaptım dedi annem o kadar emek verdım bunlara olmaz dedi
elisaa doğru valla ama yine de çok şık olsa da normal bir yatak almak lazım ben. sonra modası fln geçer :KK43:
kızlar modasının gecmesi bir derece ama benim nişanlım mobilyacı cok kullanışlı olmadıklarını söyledi hem de cok fazla yer kaplıyormus malesef:bbo:

magic canım çok hoş gerçekten.
kızlar köşe koltuklar rahat değilmiş öyle duydum ben.
aslında beyaz köşe köotuk istiyrdum onu duyunca vazgeçtim

ya niye rahat değillermiş bende köşe istiyorummmmmmm

bu arada günaydın bayanlar
ayrıca zeynep ben o maskeleri merak ettim bir fotosunu çekip koyabilir misin?CADIARZU

7o lira mı.canlarım bırakın bunları valla o çirkin taraklar alınsa nolcak alınmasa nolcak bence basit görünüyolar.anneminkiler bile duruyo aramızda fark olsun ya.benim de olmayıversin sanki kullancaksınız

evet bencede almam ki evdeki kullandığım tarağın bi eşini bulsam alırım ama promosyn
ürünüydü bulmam imkansızkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

benim anneminkilerde yakın zamana kadar duruyrdu sonra artık dayanamadı aradan 30 yıl geçti ve attı :)
katılıyrm canım sana gereksiz şeyler. ama tercih meselesi tabi.
kullanılmazki onların modası kalmadı

ben alsam da kullanamama baktım şöyle fırça falan uzun saplı alsam müzadeyelik olur benle birliktekaydirigubbakcemile

ewet şık ve modern amaa bunlara yatak örtüsü olarak napcez pekiii ?? örtülmezki bunlara

omnlra çöonlara özel yatak örtüsü gerekiyor malesef kuzum ve o yatak odaları biraz geniş
fazla yer kaplar gibime geliyor biz anam babam türü yataklara bakak en
iyisiopuyorumnanaktan

kızlarrr örtü yapıyrm çeyizime hehehe:)
aklıma gelmezdi var ya benim dantel yapacağım elime daha ip almadım bugüne kadar :)
bikaç gün annem kurs verdi.
kendisi çeyizime dntel perde yapıyor rustik ile takıcaz bende dedim buzdolabı örtüsü yapım aynı motiften.
tabii kadının canı çıktı bana öğretecek die bende heves ettim kırmakda istemedi :)
öğrendim ama sonunda yapıyorum :)
:1shok::1shok: vauuuw aferin zeynep kız ben de yapıyorum şuan nevresim için eksik
kalmıştı tamamliyim yok bir daha yapmak falan hazır alcam:nazar:

günaydınlar kıslarr
dekorasyonla ilgili konuşmuşsunz bi ara incelicemmm

Günaydınnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

img018-2.JPG

zeynebin bahsettikleri şu tarz duvar maskeleri sanırım kızlar

ben burdayım cnm cım ama millet yok nişanı olan kaıyomu yoksa psiqo kaçmak yok uğra yine topiğe

günaydın kızlar. bu heyecan beni öldürecek..-tatlicadiarzu-
yarın düğün için elbise bakmaya gidicem kayınvalidemle. ilk alışverişimizi yapıcaz yani.:kedi:

25 temmuz-cadısıla87
25 temmuz-heath19
25 temmuz Çilek
26 temmuz-nnisanyagmuruu - söz

:nazar:

X