Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

bencede bolero daha iyi olur canımyerimseniben

canım ben yazın sanıodum.kasım gibi olcaksa olur tabi

elbiseyi aldıktan sonra terzinin ellerine bırakacağım sanırım kendimikaydirigubbakcemile3

günaydın kızlarr
keyifler nasıl??

iyidirkaydirigubbakcemile2

ooo nişan alışverişi he bizde bu hafta çıkacağız inşallah istanbuldamısın nerelerden aldınız kuzum

psiqomun elleri alışmamışmış benim yüzüklerim eskidi kızlar ya 11 aydır sölüyüm verimde partlatsınlar bari nişan günü

hoşgeldin canım.
güle güle kullan hepsini.
resimlerini bekliyrz akşama.
tamam canım akşam iş çıkışı kuaföre gidicem röfle yaptırıcam uzun sürebilir. fırsat bulursam eklicem

ooo nişan alışverişi he bizde bu hafta çıkacağız inşallah istanbuldamısın nerelerden aldınız kuzum

evet canım kadıköye gittik alışveriş için. maltepede oturuyoruz biz sonra oraya geldik orda da alışveriş yaptık.
çok güzel şeyler aldılar hiç surat asmadılar sağolsunlar. a.s

kızlarr yaa konuşun canlansın biraz nişanı bitenler kaçıp gitmesin sıradaki evlilik topiclerine

Kadıköy dedin benim radarlar açıldıopuyorumnanaktan
Ben kadıköydeyim de çeyizlik nereden ne alınır hiç bilmem nereden aldınız kuzum ya mağaza ismi yer ismi yol göster biraz bana he:sinifsinif:

canım beklioz kıyafetleri biz görmedende kaldırma sakın.
tşk ederim ayrıcaa.s.

Kadıköy dedin benim radarlar açıldıopuyorumnanaktan
Ben kadıköydeyim de çeyizlik nereden ne alınır hiç bilmem nereden aldınız kuzum ya mağaza ismi yer ismi yol göster biraz bana he:sinifsinif:

canım bak opera çarşısında çok güzel abiyeler var üst kat tamamen abiye mağazası ama pazar günü sakın gitme çünkü kapalı. cumartesi günü çıkın. ben aşağıya rıhtıma doğru inerken solda bi mağazadan aldım kıyafetimi. iç çamaşırı olarakta bahariye caddesinde kompedan var oralarda bir sürü çamaşırcı var. kompedana bakabilirsin üst katta gecelik takımları var 3 lü set halinde. kompedanın karşısında da cozmo home var oradanda makyaj çantası ve malzemelerine bakabilirsin. gerçi biz maltepeye geldik onları aldık. ayakkabıyı terliği çantayı maltepeden aldık. yani her girdiğimiz mağazayı tanıdığımız ve nakit aldığımız için baya bi indirim yaptılar.

kadıköyden sadece gecelik takımı ve elbiseyi aldık. kadıköy pazar günü ölü canım :roflol:

teşkkür ederim tatlım :)
yeni nişanlanmış biri olarak:lepi: ben de geldim aranızaaa
hoşgeldin canımmm:) nasılsı nişanın evde mi oldu :) ne giydin anlattasana biraz...

25 temmuz-cadısıla87
25 temmuz-heath19
25 temmuz Çilek
26 temmuz-nnisanyagmuruu - söz
agustos ayında... .life-city
1 agustos-nnisanyagmuruu- nişan
15 agustos-graceful
15 -16 agustos-ppamuk
26 eylül-Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom
22 kasım-uğur böceği.

benim nişanım biraz talihsiz olaylar nedeniyle çok da eğlenceli geçmedi valla. annemin amcasının vefatı nedeniyle. gerçi nişanı yine evde yapacaktık ama müzik falan olacaktı en azından. neyse bölesi kısmetmiş. nişanlım ağustosta askere gidecek kısa dönem yapacak. döndükten birkaç ay sonra da düğünüm olacak nasipse :lepi: nişanımda dizüstü bir elbise giydi.elbisemin iç kısmı krem rengi satendi bu sateninin üstünde de siyah desenli tül vardı. eteğinin uç kısımlarında çok da büyük olmayan taşlar vardı. ev için çok ideal bir elbiseydi yani hihoyyyt

ayyy bu site bir harika valla hihoyyyt tek tek evlerin resimlerine bakıyorum mobilya konusunda süper fikir veriyor :enbuyukkk: :)

allah tamamına erdirsin canım senin çok yakında düğünün desene... :)) elbisende tahmin ettim güzel seçim... burası öylewdir canım valla heyecanımızı paylaşıyoruz ... fikir alışverşinde bulunuyoruz ... :enbuyukkk: zaman çabuk geçiyor ....

kızlar bi yardım edin ne olur

cuma günü ben manikür pediküre gidicem
elbisemin rengi fuşya. eğer akşam ekleme fırsatım olursa eklicem bakarsınız
işte bu renge göre ne renk oje sürdürücem? fuşya renk oje var mı? ben hep klasik sürerim ojeleri hiç fuşya renk gözüme çarpmadı bide kötü mü durur ne?

diyorum ki simli bişey mi sürdürsem? ayakkabı da simli dore renk. elbisede dore renk taşlar var. ne dersiniz oje rengi için? simli parlatıcı mı :uhm:

kuşum bende sözde fuşya elbise giymiştim... ayakkabım gümüş rengindeydi..o yüzden sedefli gümüş simli oje sürmüştüm ..

çileğim benim elbisede de varya doreler.ben simli dore sürdürmüştüm.hoş oldu.

ayakkabınla aynı renkte oje sürdürme bence. kırafetin ve ayakkabın çok gösterişliyse şayet french yaptırabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…