Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

bizde öyle bi sürü katalog :)
beyaz eşya baktık bizde fiyat araştırdık kuşum paramızı biriktircez ona göre:)
şimdi kızlar nişanlandılar onlarda başlayacaklar almaya çok güzel oluyor yaa.

ya keşke bizde başlasak bakmayaa ama daha çok zaman war, ben şimdilikk netten kendimce mutlu oluom işteeekaydirigubbakcemile3 senin düğün nezamandı zeynnepp??

kızlar geldim.başlıom özet geçmeye.
o gün erkenden uyandık hazırlıklara başladık.bahçe süsledik falan.
sonra 11 de nişanlım ve görümcem geldi.
o gün öyle stres oluoki insan hereşye alınıo.bizim de ilk alınganlık sofrada küçücük bi sebepten oldu.
sora benimki bizi kıuaföre götürdü.ama suratı asık benimde canım sıkıldı tabi.kuaföre gittik.ablasıda gelcekti ben herşeyi ayarlamıştım.fikir değiştirmiş sonra.ben bi üzüldüm.ağla ağla kuaförde biriken herşey patladı bende.
kuaförden çıktım ama.yapılan makyajdan eser yok bende.gracem o özene bözene taktırdığım kirpiklerde göz yaşlarımla süzüldü.sana tavsiye akışına bırak.kiripik falan para harcama.:)nişanlım ikna etmeye çalışıo beni ama ne fayda birikenler çıkıo benden.
baya uğraştılar.sonra başka bi kuaföre götürdü beni falan olaylı başladı anlıcanız.
sonra gönlümü aldı herşey düzeldi.
eve gittik.hoca geldi çok güzel bi dua okudu.güzel başladı.sonra ilk dans.okadar heycanlıydımki.nişanlımdan başka kimsenin yüzüne bakamadım.
buarada bi ayrıntı geçeyim konfeti patlatcaksanız biraz uzağınızda patlatmalarnı tavsiye edim.kafamda patladı resmen:)
yüzükler takılar takıldı sonra.alyansın haricinde iki yüzük.bir normal bir taşlı bilezik.birde kolye taktılar.
eğlenceli geçti.baya kalabalıktı.oyüzden malaesef pasta kesemedik 200 kişi vardı.ve bahçede kim kesip dağıtcaktı:)
bizde adettir lokum bisküvi verilir onu dağıttık arkasından içicekler dağıtıldı.çikolata falan işte.
ayyy kızlar bizimkiler çok güzel halay çekio ben birtürlü beceremedim.halimi görseiz çok komiktim aralarında.şemmameyi falan dehşet güzel çekiolar ama ben hem topuklu hem uzun elbise helak oldum aralarında:)
işte böyle kızlar daha aklıma gelmeyen bi dünya ayrıntı varrrr.
ama şunu anladım.çok heycan çok stres yapmışım.rahat olmak gerekiomuş.gözümde çok büyütmüşüm.
sonuçta sevdiğiniz yanınızda gerisini boşverin.
onu çok seviyorum.umarım herşey güzel ve daim olur.hepimiz içindeeee

zeyno hangi marka düşünüyon beyaz eşyaları
ben ya arçelik yada bosch alıcam galiba

begendinmiiii gerçekteennn çok tşk ederim cnmmm:kedi::kedi: düğünüm bu sene olucaktı aslında ama malesef seneye kaldı mafoldumben

kıs dövcem seni nişan günü ağlanırmı öleee
gitti caaanım kirpiklerr mafoldumben
neyse ama yüzünden mutluluğubn o kadar güzel okunuyorki şimdi gülüp geçiyosundur zatn o ağladığın şey her ne ise

çok mutlu ol arkadaşım hiç ağlama

begendinmiiii gerçekteennn çok tşk ederim cnmmm:kedi::kedi: düğünüm bu sene olucaktı aslında ama malesef seneye kaldı mafoldumben

hayırlısı şekerim
arada çıkar çıkar giy gelinliğini foto çekin koy buraya :) bizde bakalımm..
off gelinlik seçme işide bi dert sen kurtulmuşun vallaha

pınarım çok mutluydum.mutlu olmazmıyım.
bakma sen bana deliyim ben.
sabrederim sabrederim böle günlerde patlarım işte.
her ne geliosa başıma onu çok sevdiğimden gelio.
keşke normal insanlar gibi sevebilsem bende ama nerdeee:)
canım benim sende sizlerde çok mutlu olun.

amanınn neler olmuş ölee sen nası stres yapmışınnlmaz: ama Alahtan düzelmiş cnmm resimlerde ağzın kulaklarında maşallahhopuyorumnanaktan

kuzummmmmmm ağlama kıyamam en mutlu günler bunlar.. boşver diğerleri diğerleridir.. siz ikiniz bir dünya kuracaksınız... hiç bişr şey önemli değil canım benimmm .. allah nazardan saklasın..

amin kızlar aminnnnnnnn.merak etmeyin şimdi iyiyim.küçük bi buhran geçirdim geçti gitti:)

hayırlı olsun psigocum darısı başımıza Allah tamamını erdirsin.fotoları göremedim ben ama nerde

hayırlısı şekerim
arada çıkar çıkar giy gelinliğini foto çekin koy buraya :) bizde bakalımm..
off gelinlik seçme işide bi dert sen kurtulmuşun vallaha

haftaya giycem koycam buraya fotolarıı youm isticem sizdenn ona görekaydirigubbakcemile3 ya wala ben almadan önce aylarca internette witrinlerde dergilerde kaldı gözüm ama sonunda aldım kurtuldum yanii cnmcım kaydirigubbakcemile2 ya bazen kusur bulmaya başlıom şurası şöle burası böle die bazende iikide bunu almışım hiç sıkılmadım wala diorum ama heralde çok görmekten böle oldumkaydirigubbakcemile3

gracefull senin de çok güzel canım bohçaların.inşallah daha güzelleri olur.böyle şeyler tatlı oluyor gerçekten

kızlar ya şimdi benimde bohça yapmam gerekio.
onlar çok güzel süslemiş getirmiş.
ben nasıl götürcem bilmiom.
sandık alsam abestmi olur.
siz traş setini falan ne içine koydunuz.fikir verin azcık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…