Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Peki yaptıkları yer hangi semt.Sen mi belirliyorsun alacağın evi yoksa onların kooparatif gibi belirli bi yeri mi var CADIARZU
İyi fikirmiş.

doğrusu bende merak ettim belki bizde böyle bişiy yapabiliriz tabi organikşeker bize yol gösteririse a.s

hayırlı olsun canım. bizde alıcaz bebek istemeden önce ama ben önce araba diyorum ev sonra:)

canım bence önce başınızı sokcak bi ev almak daha doğru şayet eviniz varsa bilemem ama her ay kira ödemektense kendi evine daha iyi derim araba nasılsa bi şekilde sonra alınır

Peki yaptıkları yer hangi semt.Sen mi belirliyorsun alacağın evi yoksa onların kooparatif gibi belirli bi yeri mi var CADIARZU
İyi fikirmiş.

Türkiye nin heryerinden alabilirsiniz siz zaten önce parayı belirliyosunuz ödeyeceğin miktarı biz evi kendimiz araştırcaz dediğim gibi daire tapulu ve depreme dayanıklı olması yeterli
doğrusu bende merak ettim belki bizde böyle bişiy yapabiliriz tabi organikşeker bize yol gösteririse a.s

nedemek canım elimden geldiğince bilgilendiririm bide burda çekilişle girebiliyosun ama nezaman çıkar bilinmez onda da her ay ödediğin meblağ düşüyo ama eve geçince artıyo bize uymadı o açıkcası en makul bu geldi hem ödeneccek sabit hem bize teslim tarihi belli ben şimdi 4-5 ay önceden ev araştırmaya başlicam o zamana yakın sonrada paramızı alcaz Allah ın iziniyle tapu masrafı alıcıya ait oluyo onuda biz ödicez o da çok tutmaz zaten bankadan almaya kalksan şuydu buydu dünyanın parasını kesiyolar

canım bence önce başınızı sokcak bi ev almak daha doğru şayet eviniz varsa bilemem ama her ay kira ödemektense kendi evine daha iyi derim araba nasılsa bi şekilde sonra alınır

Türkiye nin heryerinden alabilirsiniz siz zaten önce parayı belirliyosunuz ödeyeceğin miktarı biz evi kendimiz araştırcaz dediğim gibi daire tapulu ve depreme dayanıklı olması yeterli

nedemek canım elimden geldiğince bilgilendiririm bide burda çekilişle girebiliyosun ama nezaman çıkar bilinmez onda da her ay ödediğin meblağ düşüyo ama eve geçince artıyo bize uymadı o açıkcası en makul bu geldi hem ödeneccek sabit hem bize teslim tarihi belli ben şimdi 4-5 ay önceden ev araştırmaya başlicam o zamana yakın sonrada paramızı alcaz Allah ın iziniyle tapu masrafı alıcıya ait oluyo onuda biz ödicez o da çok tutmaz zaten bankadan almaya kalksan şuydu buydu dünyanın parasını kesiyolar

Peki ev değilde araba konusu nasıl?
Yani eger firmanın ismini verirsen kendim araştırabilirim sana zahmet etmeyeyim.
Ben araba almayı düşünüyorumda bu fırsat iyi olur.

canlarım nasılsınız napıyorsunuz bakalım .. biraz okudum geçmişi...
organik hayırlısı olsun canım her işte bir hayır vardır bak evin olcak çük şükür...
dreamlife, valla benimde nişan yakın biliyorsun ne takacaklar bilmiyorum bilezk gibi görünüyor ama ne olur bilmem... set filan ses yok hiç..
burada son takvimizi şu şekilll....
17 temmuz-desibel'in oğlu
18 temmuz-sebnem42 nişan
18 temmuz-psiqo
25 temmuz-cadısıla87
25 temmuz-heath19
25 temmuz Çilek
8 agustos-em4561
15 agustos-graceful
15 -16 agustos-ppamuk
26 eylül-Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom
22 kasım-uğur böceği.

slm kızlar... nabersiniz??? ya bu ew işi neymiş yaa bizde ew almaı düşünüozruzddaa

psiqom son 1 artık... kızlarr bugün desibel ablanın oğlunun nişanı var... allah ağız tadıyla yaşatsın herşeyi...

kızlar ben geldim.artık son hazırlıklarım kaldı.
şaka gibi yarın nişanlanıyorum:)

kızlar ben öğlen izin aldım.işler için çıkıcam.
artık foruma pazara kadar giremem.
çok kaynatmayın ben yokken:umursamaz:
arkideşiniz sizi çok seviyoropuyorumnanaktan
benim için dua edin herşey yolunda gitsin:Saruboceq:
çok heycanlıyım.tuhaf bi duygu var içimde:1closedeyes:
:nazar::nazar::nazar::teytey::dance:delikafaduldena.s.

X