Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

bugünü bide nişan gününü saymadım canım :)
ya bende de yok aslında o gün gelince ben heyecanlanıyorum

tesekkür ederiim canım..kaydirigubbakcemile2 senide okudum dier topikte..allah tamamına erdirsin işşallaaaaaH alkisalkisalkis

kızlar istemeye geldiklerinde bende heyecan vardı okadar oda okadar msjlaştık aşkım geldik sokstayız parkediyoruz arabayı fln diodu bende tık yoktuu takiii zill çalana kadar birden yüreğimden bişey aktı o oldu sonra sözde fln hiç heyecan yoktu bilmem belkide eskidim 1 yıldır sözlüyüm belkide ondan

18 temmuz-sebnem42 nişan
18 temmuz-psiqo

kızlarr herşey gönlünüzce olsun yarın akşam harika bir gece geçirin.dualarımız sizinle.
çok fazla heycan yapmayın
yarın giremem nişanlım gelicek bugecede dışarı çıkıcam.
şimdiden mutluluklar diliyorum.

kızlar ya pazar günü çalışıyorum ben :KK43: fotoları göremicem şimdii.
psigomm şebnemciğim kızlar sonra benim için koyarsınız resim dimi canlarım yaa
of aklım burda kalıcak ama işyerinde nete giremiyrm maleseff:KK43:

Son düzenleme:
zeynebim yarın ikimizde çook güzel bi gün geçirelim nişanlılarımızla, pazar günü toplaşıp nişanların ve fotoların kritiğini yaparık :)

psiqoo bugünde bittii.. sebnemmmm ses yok senden... yarın büyük gün... ayy heyecanlandım zemuszemus

desibel ablanın gündüzmüydü acaba bugün akşam mıydı şuan heyecanlı dakiklar yaşanıyor olabilr... :)

pınarım amin. güzel bir gün geçerelim. siz ist.damısınız bu hafta kuşum?
çok özledim zaten haftada bir görüşüyoruz ama yetmiyor:KK43:
ben çıkıyrm kızlar pazar gecesi girmeye çalışırım.
giremezsem pazartesi görüşürüz.

görüşürz canım.. bak bende bohça resmi koyacağım pazar burda şenlik var... gelmeye çalış

psiqomun nişanı var bu günnn
inş. herşey çooooooook güzel geçer :)))))))

günaydınn kızlarrr... nasılsınız bakalım... bugün psiqonun günü ve sebnemin günü... inşallh herşey layığıyla olur... :Saruboceq:

iyiyiz gracem çalışıyoruz şu işkur aylık iş gücü çizelgeleride olmasa daha iyi olucaz da :roflol: sen nasılsın?
psiqo ve şebnem için bugün çok güzel geçer inşallah. mutluluklar dilerim ikisine de:kedi:

X