Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

herkese tatllıı tatlıı rüyaalrrr kızlarr kimsecikler yok yazmak istedim .. mışıl mışıl uyuyun .rüyanızda da müstakbel kocişlerinizi :asigim: görün....

kızlarsss beni özledinismiii

nişanlananlar nişanına az kalanlarr nasıl durumlar anlatın bakemmm.

günaydın şeker,

ben nişanlandım ama sen vardın ozman değilmi ben öyle hatırlıyorum, aynı işde devam ediyoruz..nişanlımla farklı şehirlerdeyiz hiçbir fark göremiyorum valla ben parmağımda bir yüzükle gezip duruyorum işde :uhm:

günaydınlarrrr.
kararsız senin yazını hatırlıom son iki gün diye.
işte şimdi benim son 2 günnnn.
nasıl geçti zaman anlamadım

kızlar allah yardım etti dün yarım saatin içinde herşeyi hallettik.süpriz şekilde.
kameramanı ayarladım.
orkestra bile tuttuk.
bizim nişan aile arasında die başladı büyük nişana yol aldı:)

psiqocum nerde yapıcaksın nişanı aslında inanın salon tutsanız daha ucuza geliyor orkestra kamera yiyecek içecekler servis elemanı salonda hepsi içinde olduğu için ben uygun buldum tuttum hiç salon yyoktu aklımda esasında hayırlısı olsun halletmene sevindim

canım bakma aslında ev içinde küçük bişi düşünüoduk.
o yüzden hiç salon falan aklımıza gelmedi.
sonra biraz kalabalık olcağımız belli olunca bahçede olsun dedik.
sora şuda olsun buda olsun büyüdü.
tüllerle falan süslicem.
:asigim:

günaydınlarrrr.

son 2 güne düştün kaydirigubbakcemile2 son ra bir bakmışsın 1 haftalık nişanlısın arada bir yüzüğüme bakıp duygulanıyorum bende ... sonunda diyorum ilk adımı attık :Saruboceq: darısı tüm bekleyen kıslarımıza inşallah

valla canım ya.
öle olcak galiba:lepi:

ggunaydın kızlarrr ben geldim yoklugumda amma kaynatmışsınız okuyamadım hepsini neler kacırdım biri bana özet geçse

günaydınlarrrr.

günaydınlarrrrrrrrrrrrrr canlarımmm nasılsınızz bakalım psiqooo yatcazz kalkcazz yatcazz kalkcazzz büyük gün zemuszemus birine tembile fot çeksin etrafın herşeyin biz burda meraktan çatlarız yoksa... herşeyy ççok güzel olacakkkk

aminnnnnnnnn:Saruboceq:

canım benim çok az kaldı.hala işler bitmedi.son güne kadarda bitmicek galiba.
foto olcak merak etme.hem ayreten fotocu ayarladım hemde bi dünya dijital çekim olacak:lepi:

günaydın kızlar
psigocum bayadır girmiyodum 2 günün kalmıs hee
ee heycan ne durumda
kıyafetin nasıl resmi varmı anlat bakalım

ee süperrrrrrrrrrrr canım benimmmm çok heyecanladım vallaa seni dşünemiyorum gündüz mü olacaktı nişanın ? kuaförü ne yaptın ? kirpik işini?

günaydınn kızlarr
nasılsınız?
giremedim ne zamandır.
netim çok kötü hep hata veriyor hiç giremiyrm ancak okuyabiliyrm yazı fln yazamadım.
neler kaynattınız 2 günde.
psiqom az kaldı kuzumm yaa heycanın nasıl?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…