Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

elisaam hayırdır.
nie moralsizsin?

gracefulcuğum bohçan geliyormuş ayy canım nasıl heycanlısındır şimdi.
çek hemen fotolarını :)

benimde moralimm bozuk:KK43: çok sinirli 3 gün geçiricem

günaydın kızlar
psigocum bayadır girmiyodum 2 günün kalmıs hee
ee heycan ne durumda
kıyafetin nasıl resmi varmı anlat bakalım
canım heycan hat safhada.elbiseyi üstümde görürsün artık allah nasip ederse.

ee süperrrrrrrrrrrr canım benimmmm çok heyecanladım vallaa seni dşünemiyorum gündüz mü olacaktı nişanın ? kuaförü ne yaptın ? kirpik işini?
yok canım akşam olcak.kuaför herşey tamam.
dün saçlarımı boyattım herkes beğendi.
kirpiğe bi baktım iice araştırcam.ya mac yada revlon alcam.

günaydınn kızlarr
nasılsınız?
giremedim ne zamandır.
netim çok kötü hep hata veriyor hiç giremiyrm ancak okuyabiliyrm yazı fln yazamadım.
neler kaynattınız 2 günde.
psiqom az kaldı kuzumm yaa heycanın nasıl?
canım ya bitti oldu şu iki günü hiç saymıorum.

noluyo kızlar ya.elisam neyin var.
zeynom senin neyin var:KK43:
mutlu olun hepiniz

canım benim önemli bişey değil kendi gerginliğim.
pazar günü kayınbiraderimin kız ark.ının ailesi ile tanışmaya gidiyorlarda
çifte standart uygulamamız başlıyor onunla ilgili.

psiqom valla 2 gün dediğin hemen geçer bir bakmışsın 1 haftalık nişanlısın zaman çabuk geçiyor.
orkestra faln tutuyormuşsunuz çok şenlikli olcak
süper bir gece geçirirsiniz inş. canım .

günaydınlar kızlarr
psiqom en az senin kadar heyecanlıyım valla , dua edicem senin için, o gün çok güzel çok zarif olacaksın ve eminim harika geçecek nişan törenin
zeynepcim elisacım sorun ne bilmiyorum ama kırmayın birbirinizin kalplerini
öptüm hepinizi , yıllık izindeyim tatildne yeni geldim şimdi dışarı çıkıp kocişime doğum günü hediyesi bakıcammm
akşam gelirim gene şekerlerrr

elisaam hayırdır.
nie moralsizsin?

gracefulcuğum bohçan geliyormuş ayy canım nasıl heycanlısındır şimdi.
çek hemen fotolarını :)

benimde moralimm bozuk:KK43: çok sinirli 3 gün geçiricem

evet canım geliyor bakalım hiçbişey bilmiyorum resim çekerim paylaşırım sizinle..

iyi dşünün iyi olsun .... herşey güzel olacak merak etmeyin .. şu dünyada stres yaptığımız şeyler okdr boş ki bazen insan kendine yeniliyor tabiiki yoksa şu dünya yalan dünya iyilik sevgi saygı sağlık huzur bundan daha önemli başka hiçbişey yok kızlar... gerisi fasofiso...

kızlar sakin olun bırakın gerginliği
sonbaharcım ne çifte standartı anlamadım benkafamçokkarıştı

kızlar sakin olun bırakın gerginliği
sonbaharcım ne çifte standartı anlamadım benkafamçokkarıştı

canım çifte standart derken diğer gelinlerine biraz farklı davranırlar.
ondan bahsetmek istemiştim pazar günü gidiyorlarmış tanışmaya.
mesela takmak istemiyrm kafama ama madem tanışmak gibi bir adet olduğunu biliyordunuz da bize nie tanışmaya gelmediniz. alıp oğlunu gelseydi mesela uzak diyip işin içinden çıkıyorlar ama güngörenle kadıköyün arası uzak bir mesafe oraya gidene kadar ayrı şehirlerde de olsak bize gelebilirlerdi alt tarafı 1.5 saatlık bir yol.otobüse binecek kapımın önünde inecek zor olmasa gerek.

bunlar daha yolun başı bunu bildiğim için sinirleniyorum.nie bu kadar büyütüyorlar gözlerinde şu kızı anlamıyorum. ben ilkokuldan terk sanki

canım çifte standart derken diğer gelinlerine biraz farklı davranırlar.
ondan bahsetmek istemiştim pazar günü gidiyorlarmış tanışmaya.
mesela takmak istemiyrm kafama ama madem tanışmak gibi bir adet olduğunu biliyordunuz da bize nie tanışmaya gelmediniz. alıp oğlunu gelseydi mesela uzak diyip işin içinden çıkıyorlar ama güngörenle kadıköyün arası uzak bir mesafe oraya gidene kadar ayrı şehirlerde de olsak bize gelebilirlerdi alt tarafı 1.5 saatlık bir yol.otobüse binecek kapımın önünde inecek zor olmasa gerek.

bunlar daha yolun başı bunu bildiğim için sinirleniyorum.nie bu kadar büyütüyorlar gözlerinde şu kızı anlamıyorum. ben ilkokuldan terk sanki

Genelde neden böyle olur bende anlamam ya yeni gelini tutarlar ya yenisinin yüzüne bakmaz eskisini baş tacı ederler neden dengede tutamazlar hiç anlamıyorum

yok yeni gelin olan o.
mesela o benden sonra tanıştı bizden sonra sevgili oldular herşeyde ben öndeydim mesela benim nişanım yapıldı ona yeni gidiyorlar bu arada aramızda 7 yaş var o benden büyük.
ama hep onu ön planda tutuyorlar.
ama neyseki artık düşünmicem.
önemli olan benim nişanlımla aram açılmasın o.
diğerleri ne yaprlarsa yapsınlar isterlerse kelepçe taksınlar

X