Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ayyyy hadi hayırlısı olsun cnmmm zemuszemus özel tasarımlar oluo onlardanmı yaptırdınız?
canım evet öyle bi tasarım ama olan bi modelin numarasını yaptırdık taşlı

delikafaduldendelikafadulden akşam ekle la fotolarını
ECRİN fazla merak iyi deel :jeyyar:

tamam canım şimdi murat da kalacak di mi yüzükler? kuyumcuda çekmem lazım o zaman ayıp olur mu ki :roflol:

[kararsız:Qute]
ne güzel yaa ben bu tür şeyler istemedim benim kayınvalidemde kendisi yaptı bohçayı ne aldı neyaptı bilmiyordum nişan günü getirdiler :) alış veriş falan olunca heyecan kargaşa oluyor benim heyecanım heralde bu yüzden yokdu noldu anlamadan nişanlandım hehe

evet bende hiç görmedğim şeyler bana geliyor... ondan heyecanlanıyorum.. annesi,halası,teyzesi getirceklermiş bohçayı :lepi:

canım evet öyle bi tasarım ama olan bi modelin numarasını yaptırdık taşlı

tamam canım şimdi murat da kalacak di mi yüzükler? kuyumcuda çekmem lazım o zaman ayıp olur mu ki :roflol:

Muroda mı kalacak ki CADIARZU
Ben anlamam kızım bizim söz yüzükleri alındı takıldı beklemedi.
Muro sana evlenme teklif etti mi kkızzz kaydirigubbakcemile3 Nasıl etti anlatsana :içelim:

kızlarsss beni özledinismiii

nişanlananlar nişanına az kalanlarr nasıl durumlar anlatın bakemmm.

pinarimm nerdesin sen nerelere kayboldun ... kararsız nişanlandı..sebnem sitendi. psiqonun sebnemin desbiel ablanın oğlunun nişanı var... şurda 3 güncük kaldı bu hafta nişan var bu topicte hemde 3 tane

Son düzenleme:
17 temmuz-desibel'in oğlu
18 temmuz-sebnem42 nişan
18 temmuz-psiqo
25 temmuz-cadısıla87
25 temmuz-heath19
25 temmuz Çilek
8 agustos-em4561
15 agustos-graceful
15 -16 agustos-ppamuk
26 eylül-Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom
22 kasım-uğur böceği.

vayy vayy bir tatile gittim neler olmuşşşşş
psiqo yavrumm bak zaman nasıl akıp geçti gördünmüü 3 güncük kaldı şurda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…