Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Çok hoŞ gÖrÜnÜyor canım arkadaŞının gelınlıĞı duvaĞı fln allah mesut etsın
bızede kısmet etsınnn :)

bugece de düğün var oraya gtcekler kızı almaya gittiler tekrra ama nişanlım gidemedi işte.
akşam düğüne gidicek.

gitsin canım ya neden böyle düşünüyorsun ... orda rahatsz olduğun kişiler mi var?

eeee git ozman kaç saatlik yol bırakır seni nişanlın yarın iş var mı? öyle bir şansın yok mu?

canım gidemem ki. akşam orda kalmam gerekir nasıl bırakıcak gecenin bir vakti. arabası olsa problem değil ama yok maleseff

üzülme bir ömür yanında olacaksın artık ... son bu durumlar artk sayılı gelir geçer...

inş. canım ya.biraz zaman geçmiş olsaydı bende gidebilirdim ama yeni nişanlıyız 1 ay oldu şimdi yüzsüzlükte yapmak istemedim

aslında yüzsüzlük olmazdı sonuçta nişanlısısın yani bu tarz aileyi ilgilendiren durumlarda sen de artık o ailden olduğun için gidebilrdin ... ama kalma durumu işi biraz insanı tedirgin ediyor değil mi... sabretmek lazım canım böyle moralin bozuk olmasına gerek yok onun netiece gitmesi gerekir gitmese ayıplanır... olmaz .. sende zaten bundan sonra bir ömür yanonda olacaksın eşi olarak... bu günler geçecek sabretmek lazım..

öyle canım sabrediyorum bende napım.
1 ay olduğu için gidip kalmak istemedim. ilerde kısmetse giderim artık.

psiqom nasılsın canım

ablacım benim:1hug:bukadar detay düşünmen süper bişey.
sen gibi kayınvalideler sayılı:)

kızlar geçmişi okuom.bitmedi bitürlü:)
iyiyim zeynommmm.
sorma evde temizlik var.heryeri kaldırmış annem.
yarın kayınvalidem gelio.
hemen azıcık uğrim neler kaynatmışınız okim dedim.
çok az kaldı kızlarrr. 6 gün sadecee çok heycanlıyımmm.

gracefulum çok paniğim.
off kalbüm küt kütt atıoo.dün kınadaydım kuzenimin.allahım onlar çıktı biz gelinle ilgili yorum yapıoz.
diom haftaya böle beni kaynatcaklar:)yandımmm:)

canımm herşey güzel geçer inş.
az kaldı son hazırlıklar artık. evdeki temizliği bilmem mi her gün camlar kirlenio die cam sildim valla:)

babam 200 tane sandalye siparişi vermiş.
yaklasık 50-60 kişi erkek tarafı gelcek:S

kızlar şu benim bohçalar gelsin.benim onlara götürceğimi konuşuruz nişandan sora.

oh canım ne güzel şenlikli olacak işte... vallaaa ne güzell göreceksin bak herşey çok güzel olacak .. tabii temizlk zamanı şimdi..kayınvaliden bohça için m,i geliyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…