Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

merhaba kızlar;

bende bu kulube yeni üye oldum.
14.02.2010 söz,07.03.2010 nişanlandım.

ama merak ettiğim şeyler var , bilenlerin cvp yazmasını isterim.

nişanım büyük oldu benim nişanlım nişanda takılan çeyreklerin ikimizin olduğunu,para harcanır ama o altınlar ikimizin evlendiğimizde ise o altınları bizim kendi evimize getireceğini söylüyor.Bense bu konu hakkında hiç bişey bilmiyorum,ne kadar doğru sizce?

bende aynen öyle düşünüyorum,

ama sürekli bu yüzden tartışıyoruz.Bir erkeğin böyle şeylere takması da benim canımı sıkıyor açıkçası.nişanda toplanan parayı ne yaparsanız yapın ama takılan çeyrekler ikimizin diyor.ben kız tarafına aittir karışamazsın dedğimde o zaman sende düğüne karışamazsın hepsini ben aileme veririm diyor.

anlamadım vallahi ,bunun öncesinde 7 yıllık bir birlikteliğimiz vardı ama ben bu yönlerini daha yeni gördüm, bu da beni kırıyor.Çok üzgünüm çoook

eeee ataay canım ne diiym yaneee yaptığı biraz yalnış nişanlının.
yine hepsini satamazsın belki ama o istedi diye değil..
Bu arada bankacı mısın? :1hug::1hug:

evet bankacıyım speedy-gonzales;

yaa işte böyle acaba ben mi yanlış biliyorum dedim,o da bana ananesini örn verdi kızını nişanlamış eve hırsız girmişte erkek tarafına mahçup olmamak için tarlasını satıp altınları tamamlamış şeklinde bir hikaye anlattı.
şuanda tek derdim ona nişanda takılan takıların bize ait olduğu anlatmak oldu.Ama anlamıyo işte ne yapayım.valla alıcam sonunda altınları eline vericem yeter ki sussunnn!!

Allah kolaylık versin canım sana ama ailelerde konuşabilir.
bence annesi falan öyle söylüyor olabilir. çünkü bi erkek bunları bilemezz.

teşekkür ederim cnm sağolasın ;

ben sadece ben mi yanlış düşünüyorum ya da biliorum diye merak ettim.

bu işler çok zor yaaa...

speedyy durum anlaşıldığına göre bana tavsiye edeceğin bişey var mı _?

ben zaten bu konuyu aileme söyleyemem..

Tavsiye edecek bişeyim yok canım ama dediğim gibi.
aileler konuşşsun desin senin ailen bizde böyle böyledir. falan diye konuşulmalı..

Bizim mesela nişanda takılanlar durur ama bilezikler falan paralara biz çeyizlerimi alcaz diğerleri kalacak. ama düğünde ev alacağımz için düğünde takıcam bunu sözlüm istiyor diye değil..

bizde 7 senedik birlikteyiz..23 yasındayım<:).gecen sene 18.temmuzda söz yaptık...20 hazırnda da Nişanımız var..18.eylülde de düğünümüz..herkese mutluluklar kızlar...

12 kasım 2007 başladıkkkk ve 30kasım 2009da nişanlandık kızlarrr düğün Allah izin verirse seneyeeee:dance::dance::dance::teytey:

bende 2 ay 1 günlük nişanlyım nişanlı olmak nasıl bir duygu ben anlayamadım hiç nişanlandık ertesi günü nişanlım gitti balıkesire

Herkese merhaba,

Erkek arkadaşım şu anda Aaana'da asker, biz de 6 senedir birlikteyiz. Gelince nişan yapmayı planlıyoruz. Aile arasında bir nişan olacak ama gene 60-70 kişiyi bulacak gibi. Anadolu yakasında, hem fiyat olarak uygun hem de güzel içkili mekanlar var mı bildiğiniz, tavsiye edeceğiniz???

Şimdiden teşekkürler:)

ay ne de güzel yazmışlar... ne hoş heyecanlar... benim gibi tüm bekleyenlere hayırlısıyla nasip olsun.... askerden gelince bizde nişan düşünüyoruz ama.. ne gerek var öyle salon malon tutmaya nişan için... aile arasında yapılmalı... fazla şatafatı gereksiz buluyorum.... :) allahım bir an önce nasip et bu güzel telaşlarııııı ... hadi askerim gel artık.. şu yüzüklerden biz de takalımm..........

bendee geldimm eylül sonu yada ekim başına nişanım var hazırlıklara başladık :) fikir alışverişi yapalım nerelerdesinizzzz kızlarrrrr

merhaba kızlar benimde sözüm oldu,17 gün sonra yani bayramın son günü nişanım var Allah nasip ederse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…