Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Merhaba kızlar bende bu yaz nişanlanıyorum hazırlıklar yetişirse temmuz sonu diyoruz yetişmezse araya ramazan girdiği için eylül sonu olacak tarihim kesin değil o yüzden :)

benim bir hafta kaldı. şaka gibi. beni çeyiz düzerken görenler şaşıyor bu aralar. Allah herkese mutluluklar versin

merhabalar. sözlenecek ve nişanlanacak arkadaşlara kolaylıklar diliyorum.

ve 6 gün kaldı nişana. sınavı da atlattım. hürraa hazırlıklara son gaz devam.

Hiç sorma canım yaaa delikafadulden
Ne yapıcam ne edicem hiç bilmiyorum. Kıyafet,ayakkabı,yüzükler tamam da, saçım hakkında hiçbir bilgim yok,nasıl yaptıracağıma karar veremedim bile. Bir de o güne dair hatıra kalsın diye ufak bişey vermek istiyorum gelenlere ama onu bile bulamadım daha eyvahedigeldismile

benim de yakın söz ama tarihi tam belli diil.ben bile heyacanlanıom valla allah sana yardım etsin Şeniz umarım herşey çok iii olur o gece:sm_cool:

selam kızlar

benmde söz yakın gözüküyor tarihi belli değil ama

benıde aranıza alırmısınız

23.03 de sozlendim 08.04 de nisanladim.. cok mutluyum hersey cok guzel darisi basiniza kizlar

nesmah arkadaşım Allah hayırlı uğurlu etsin tezden hayırlısı ile tamamına erdirsin inşallah..

selam arkadaşlar;

benim de sözüm 24 nisanda olacak.nişanı da haziran gibi düşünüyoruz allah kısmet edersehihoyyyt

Ay bende yazayımmmm nişanlanalı tam 4,5ay oldu Allah kısmet ederse düğün 2011 de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…