Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Evet 6 aydır nişanlıyım 2 ay sonra nikah 5 ay sonra da düğünüm var boshayallersmile ama hala çeyizimi bile hazırlamadım nedense hiç acele etmiyorum kaydirigubbakcemile3

vayy hiçbişey kalmamışya
bizim 1,5 sene var ama çeyiz konusunda kafayı yiyprum vlla imrendim sana bu kadar rahat olmana
hiçbişey almadın mı çeyiz olarak yoksa ufak tefek şeyler mi kaldı

vayy hiçbişey kalmamışya
bizim 1,5 sene var ama çeyiz konusunda kafayı yiyprum vlla imrendim sana bu kadar rahat olmana
hiçbişey almadın mı çeyiz olarak yoksa ufak tefek şeyler mi kaldı

dikilecekler var bide alınacaklar sanırım yapılacak bi kaç şeyde var ama hala çeyizimi döküp ne lazım diye bakmadım boshayallersmile bunları yapmak bana kalmaz ztn ondan rahatım kaydirigubbakcemile3

1.5 sene de uzun bi dönem herşey gönlünce olur çok şanslısın :)

hoşgeldin yap yap heycan iyidir

kızlar benim zayıflamam lazım nan bu koca göbekle gelin filan olmaz benden kaydirigubbakcemile3

benimde basenlerim fazla biraz bana göre gelinlik varmıdır acaba :bbo: şaka bi yana 3 yada 4 kilo fazlam var ama basenlerimden veremiyorum hepsi yüzümden ve üst bölemden gidiyor ne talihsizim :))

Benimde sıkılıyodu ama sitenin çeyiz bölümüne baktım 6 aydır ilk defa heyecan yaptım kaydirigubbakcemile3
Neler varmış canım çeyiz bölümünde merak ettim bakayım bende çeyiz yapıyorum al al bitmiyor yaaamafoldumben

ben hiç bişey almadım ama çeyiz bölümünde herşeyi düşünmüşler insanın aklına hayaline gelebilecek herşey ilk defa canım bişeyler almak istedi :))

Ben en son geçen hafta katı meyve sıkacağı aldım hiç aklımda yoktu kampanyası varmış braunun alıverdim. şimdide amerikan servis gördüm biyerde çok güzeldi ondan istiyorum bide migrosta şu an indirim varmış tavalarda falan ondan da istiyorum herşeyden istiyorummmkaydirigubbakcemile3

yerimseniben Yok Yok öle deme vallaha eve gir bak nasıl çıkıyor eksikler herşey lazım daha elektirik süpürgesi falanda var çıkıyor illa bişeyler şimdiden almak lazım bi masraf yokken bence sonra ev geçindiricem derken alamayızkaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…