Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Sipitim gerçekten çok masraf oluyo hemde boş yere
sadece bohçalara 700-800 tl harcadılar ne gerek vardı ?
ama anlatamıyosun işte kayınvalidem daha biz bişi demeden bohça hazırlancak dedi çünkü onun çevreside çok geniş

evet geçti bitti çok şükür bide evlenseydim muradıma erseydim kaydirigubbakcemile3

bizim tarafta gençlerin çoğu açık ama sözlümün tarafında geneli kapalı zaten sözlüm ilk günden söyledi ben seni böle sevdim ister kapanırsın ister kapnmazsın senin kararın diye
ama kayınvalde çok yakışır sana faln diyo arada

nisanım çok tatlısın yaa allah nazardan saklasın

evt adet farklılıkları çok önemli ama iki taraflı anlayış şart biz manavız mesela sözlüm gürcü onların adetleri çok ağırdır normalde ama ilk günden konuşulduğu için hiç sorun olmadı onlar bir adetlerini sölediler bize uygunsa kabul ettik
veya ilk tanışmaya geldiler onlarda damat gelmezmiş ama biz damat gelsin dedik akrabaları ne gerek vr dediği halde kayınvaldem gelicek demiş konu kapanmışş

ışlerim çok yoğundu sabah anlatamadım nişanımın ayrıntılarınızemuszemus

Çok heyecanlıydık ikimizde.Ben arkadaşıma eşekkaflı o arkadaşına aşkım demiş :roflol:heyecandan(ona sinirlendiğimde eşekkafalı derim)Sürekli güldüm bi felakettim.Tirtir titredim sabahtan itibaren.Oda öyle tabi..Nişan çok kalabalıktı 50yi aşkın kişi vardı.Çok net hatırlamıyorum herşeyi oanki ruh halimden dolayı sanırım..-tatlicadiarzu-

Resimleri pc ye kaydedince ekliycem

Son düzenleme:

evet zeki kaynanazemuszemus
ona da az kaldı be canı lülülülülülülülülülülülü

valla sipitim zaman geçmio
bide ben gidip onlarda filan kalıyorum o zaman hep keşke evli olsaydık diyorum kaydirigubbakcemile3

Boswer canım heycanın çok doğal mutlu olmana sevindim :) Tamam canım pc ye at da bizede göster opuyorumnanaktan

heyecandan herşey olabiliyo cnm kaydirigubbakcemile3
resimlere baktıkça hatırlarsın neler oldu neler yaptın kaydirigubbakcemile3

o yokken onun odasına girmek
o evde kalmak çok tuhaf bişi
daha çok özlüyorum ben
belki yaza o varkende kalırım onlarda :kedi:

ben onlarda kaldığımda hep tek yatıyorum özellikle rica ediyorum yani odam da kimse olmuo
o gitmeden 1 saat önce filan odama çağrıyorum yatıcağım yatakta yatıyoruz biraz opuyorumnanaktan
Sonra kokusu siniyo yastığa filan sabaha kadar kokusunu içime çeke çeke uyuyorum kaydirigubbakcemile3

evet sipitim yaaa nişan bide daha düğün var kaydirigubbakcemile3 olsun olsun geçeraklinialirimsmile

nisanım ne kadar farklı bi duygu dimiii opuyorumnanaktan

ne güzel canım benim ,
eee bazen diyorum o günlerde gelicek karamsar olmamak lazım bilmiyorumkismile
geçer tabi gel bide bana sor :roflol:delikafadulden

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

geeeçmeeeezzzzz

benim teyzemler sırf nişana 9000tl harcamışlardı, Allahım yaa çok kızıyorum bu kadar detaylara, durumlarda çok iyi falan değil ama kız tarafı hep markalı istemiş ve ev halkının hepsini baştan aşağı giydirmişlerdi...

ay ne güzel yaa, benimki uzak malesef (
Ama son gelişinde mutfakta gelip arkadan sarılıp öpmesini, gecenin 1'inde kar altında dolaşmak çok güzeldi :)

daha 284 gün var ohaoldumsmile

seninle aynı zamanda evlenme ihtimalim var canım

yok cnm öle çok üzmüyorum kndmi
öle yada böle geçecek diyorum
tek dileğim sağlıklı olması
mart sonu kısmetse tekrar gidicez yanına
şimdi o günü sayıyorum kndmce
sora onun gelişini sayıcam
belki o arada yine gideriz
temmuz yada ağustosta izne gelecek inş
20 gün yanımda olacak
vee kısmetse allahın izniyle kasım ortası yanımda olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…