Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

hahahah veririm naaann al hepiciği senin olsunnn
canım benim isteğim üzerine siyah takım beyaz gömlek mor kıravt ve mendil takımı hazırladık :-)
Uyumlu olduk bayağı tam nişanlığın morundan bulamadk 11 yer gezdik artık en son bi yerde yakın renk vardı onu aldık mecburi :-)

aslıcım tlf için üzüldüm
kötü olmuş
ama nişanlığın tek kelimeyle muhteşem opuyorumnanaktan
moru sevmem,ama cidden çok hoş durmuş
modelide çok güsel

aslımm rengi ve modeli harika olmuş
bayıldımm :lepi:
sağol bitanem beyenmene çok sevındım yaaa

aslı yaw telefona çok üzüldümm bende az önce msj gönderdim sana neyse başının gözünün sadakası olsun.
canım nişanlık nerede linki falan yok mu adamın

sağol spedim bende öle dedm artık napm waalla... :çok üzgünüm: aaa sen nısanlıgın resmını goremedınmı canım ekledım yaa...

www.bahargelinlik.com ama dükkandaki hiç bi model yok burda adam modellerı calındıgı ıcın sıtesıne koymuyo cnm gıdıp bızzat bakman lazm .. bu sıtedekılerden beyenrsen onları dıkıo sadece..ama hazır modelller dukkanda

hayatım bu arada geçmiş olsun telefonun için üzüldüm :KK43: olsun vardır ondada bi hayır

aslıcım çok tatlı olmuşsun kız, çok beğendim, kelebekler gibi olcen :))
Telefonunada üzüldüm ama başının gözünün sadakası olsun canım üzme kendini...

peki bunu ne kadara kiraladın canım
yer nerede tam olarak :-) belki yolumuz düşer bi gün :-)

sağol spedim bende öle dedm artık napm waalla... :çok üzgünüm: aaa sen nısanlıgın resmını goremedınmı canım ekledım yaa...

www.bahargelinlik.com ama dükkandaki hiç bi model yok burda adam modellerı calındıgı ıcın sıtesıne koymuyo cnm gıdıp bızzat bakman lazm .. bu sıtedekılerden beyenrsen onları dıkıo sadece..ama hazır modelller dukkanda

yok be canım daha nişanlık seçmedim erken daha ,
Zaman var benim için sositosositosositosositosositososito
Bakarım şimdi modellere ama adam akıllı koymamaış eee 900 YTL Kiraladınız-tatlicadiarzu-

aslıcım tlf için üzüldüm
kötü olmuş
ama nişanlığın tek kelimeyle muhteşem opuyorumnanaktan
moru sevmem,ama cidden çok hoş durmuş
modelide çok güsel

benmde aklımda mor hıc yoktu nısanım walla ama gorunce cok ıcıme sındı ve deneyınce bayıldımm..... sagol cnm ya gıden gıttı artk napalm

hahahah veririm naaann al hepiciği senin olsunnn
canım benim isteğim üzerine siyah takım beyaz gömlek mor kıravt ve mendil takımı hazırladık :-)
Uyumlu olduk bayağı tam nişanlığın morundan bulamadk 11 yer gezdik artık en son bi yerde yakın renk vardı onu aldık mecburi :-)

cidden vercenmi nan hepsini bana sössmiiii :roflol:
bende sade beyaz gomlek degılde belkı pamuk saten ınce cızgılı beyaz gomlek yada açık lila gibi bişe dşünüyorm cnmm yaaa .. hasanda sıyah gıycekk... gri takım olmaz zaten morun yanına dmi?

naan ben Resmi görmemiştim geç açıldı sanırım.
Yakışmış yavrum ne güzel olmuşşsun öyle :nazar:

çok sağol balım sevindimmm beyenmene opuyorumnanaktan

yok canım gri olmaz.Ekrem inde gri vardı kayınvalidem gri giyse olurmu dedi olmaz dedim hemen yeni bi takım alınıcak dedim kaydirigubbakcemile3 o şekilde de olabilir canım ben sadece kravtyla mendil takım oluştursun istedim işin içine gömlekte girince boğar diye düşündüm ama tabi nasıl olur bilemem :-)

yok be canım daha nişanlık seçmedim erken daha ,
Zaman var benim için sositosositosositosositosositososito
Bakarım şimdi modellere ama adam akıllı koymamaış eee 900 YTL Kiraladınız-tatlicadiarzu-

yavrum hayır gelınlık beyendı hasan bana ustu sırf taslı kabarık mukemmeldı o 900 dü onu kıralıcam düğünde dedim kızz.. bu nısanlıgı 300e bıraktı adam walla iyi dmi :1shok:

peki bunu ne kadara kiraladın canım
yer nerede tam olarak :-) belki yolumuz düşer bi gün :-)

avcılarda marmara caddesi üzerinde bı pasajın ıcınde canım bahar gelinlik.net adresını sıtesınden bulablrsn www.bahargelinlik.com

aslıcım çok tatlı olmuşsun kız, çok beğendim, kelebekler gibi olcen :))
Telefonunada üzüldüm ama başının gözünün sadakası olsun canım üzme kendini...

canım beyenmene çok sevındım evettt mor kelebekk olcammm beeennn kaydirigubbakcemile3 napm cnm cok uzuldm ama untmaya calısıyorm wlla ılk kez kendı paramla bsey almıstm kendme ama kısmet deglms kullanmak napalm sadakam olsn dedgn gbı opuyorumnanaktan

hayatım bu arada geçmiş olsun telefonun için üzüldüm :KK43: olsun vardır ondada bi hayır

sağol bebeğim öyle tabi... bilmiyorumkismile

aslım bu arada tel için üzüldüm ya
neyse artık giden gitmiş geçmiş olsun
nişanlığı kaça kiraladınız satın alınsa kaça olcaktı

yok canım gri olmaz.Ekrem inde gri vardı kayınvalidem gri giyse olurmu dedi olmaz dedim hemen yeni bi takım alınıcak dedim kaydirigubbakcemile3 o şekilde de olabilir canım ben sadece kravtyla mendil takım oluştursun istedim işin içine gömlekte girince boğar diye düşündüm ama tabi nasıl olur bilemem :-)

canım onun takımını senmı aldın onlarmı aldı
nısanlıgı erkek alıyo onu bılıyorumda takımı kız tarafımı alır erkekmi?
neyse artık hem beyaz dener hemde lila bakalım

valla aslım Allah gönlüne göre verdi hem çok güzel hem çok uygun hihoyyyt

yok canım kendi aldı.Bizde düğünde de alınmaz damada bişe.saçma sapan şeyler işte bence alınmalıydı.Ama ben gömleğini kravat takımını aldım.Ona ceket pantolan kaldı.Ayakkabısınıda ben almıştım.Teyzemler kızım adet değil nie alıyosun vs. laflarda bulundu ama kimse karışmasın bana dedim bildiğimi uyguladım :-) Düğünde de damatlığını almayı istiyorum kendi maaşımla bakalım artık :-)

aslım bu arada tel için üzüldüm ya
neyse artık giden gitmiş geçmiş olsun
nişanlığı kaça kiraladınız satın alınsa kaça olcaktı

300 kiraladık , 500 olcaktı satın olsaydı ama ben ıstemıyorm ztn satın almayı nısanlıgıda gelınlıgıde cnm.. Dha kıralamadk ayrdılar bu ctesı gıdp kıralıyorz...
sagol cnm tel ıcn bnde ole dıorm artk gıden gttı napalm

bizde kıza erkek alır erkeğede kız alır nişan kıyafetini
hilalim bohçalarının resmi varmı neler aldınız neler yaptınız

300 kiraladık , 500 olcaktı satın olsaydı ama ben ıstemıyorm ztn satın almayı nısanlıgıda gelınlıgıde cnm.. Dha kıralamadk ayrdılar bu ctesı gıdp kıralıyorz...
sagol cnm tel ıcn bnde ole dıorm artk gıden gttı napalm

uygunmuş fiyatı ya
ben satın almayı düşünüyorumda fiyatlar ne kadar diye merak etmiştim
ama bizim burda helede bursa merkezde 300 e satın alabilirsin nişanlığı

hımm anladım aslıcım
bakalım benimkisi nasıl bişey olacak :)
Bak sanırım nişanda heycanlanabilicem boshayallersmile

X