Yakın kız arkadaşım evimi bastı

Buse adilin en yakın arkadaşı serkanladan sonrasına dayanamadım okumadım hele önceki cümle neydi adilin seni ve buseyi dövmesi.Olayın en başında adilden yakın arkadaşım diye bahsetmen.Ne kadar kalitesiz bir konu ne kalitesiz bir hayat.Tövbeler olsun

Sıkma sen de canını yaa. Bırak kapansın gitsin konu. Çamura taş atarsan üzerine sıçrar. Aynı seviyede olmak istemiyorsan hiç ciddiye alıp peşine düşme konunun. Boşver sınavına odaklan, işine gücüne bak. Kendine çizdiğin yol ile göster kaliteni. Mahalleli, ailen artık kim varsa da zaman içinde bunu görür.
Ben olsam böyle bir mevzunun içinde anılmamak için bile konuyu kapatır sıyrılırım. O çevreden de uzaklaş

En başında öyleydi, yakın arkadaşımdı, sonrasında bu olayları bize yaşatınca bitti zaten

Teşekkür ederim, o çevreden uzaklaştım evet. Zaten bi daha onlarla görüşürsem bütün yaşadıklarım bana müstehak olurdu. Haklısınız, sağ olun öyle yapacağım inşallah

Bu konuyu forumda daha önce farklı bir üyelikle anlatmamış mıydınız ?

Aslında gayet anlaşılır bi şekilde aktarmak için bayağı bir çaba sarfetmiştim ama? Türkçem önemli mi sizce şu an burada?
Tabiiki onemli ablacim, baska turlu ne anlattigini nasil anlayacağız?

Kimse anlamadigi icin ugrasip duruyorsun tekrar tekrar anlatmaya, sonuca ulasamiyorsun.

Ilıskılere bak
Bıtane adam var kadına el kaldıran ama bunun kankası yıne de.
Yolda da ıkı kadını birden pataklıyoolaya gel ve yine de kankası.

Sonrası Cokta onemlı degıl

Nasıl leş bir çevren var. Sen nasıl üniversitesiyi bitirdin tebrikler bu hengamede yani diyecek kelime bulamıyorum resmen herkes hikayede baban hariç leş

İyi üniversitenin iyi bölümü: Tepecik Üniversitesi Cono dili ve edebiyatı

Tlc cingene mahallesi bölümümü bu aw neler okudum ben

Siz ne yiyip ne içiyorsunuz kuzum..bu neyin kafası

Şaşkınlıkla okudum. Nasıl bir ilişki ağı. Nasıl bir ortam!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…