yağdanlık yüzünden birbirimize girdik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

keşke ben de sizin gibi önyargılı olabilseydim mesela size gereksiz der geçerdim ama değilsem demekki :)

ah bir de sizin gibi sorduğum soruya odaklanabilseler...

sevgilimi aramak sonradan bana da saçma geldi. hem suçlu gibi davranmış olurum hem de alkol etkisiyle belki daha ters konuşur daha çok üzülürüm. beklemek en iyisi sanırım.

Sizi kıskanmış orası ayrı mesele. Ama insanların tipini beğenmemesi neyin kafası bunu anlamadım. Kimin ne haddine böyle bir ithamda bulunmak? Böyle meselelerde bazı fikirleri ortaya çıkıyor siz daha iyi bilirsiniz karakterini tabii..
Yapmanız gereken sessiz kalmak siz haklısınız çünkü

Konuyu anlamadm ki şmdi siz yağdanlık dağıtacak mısnz satacak mısnz.. hayr mı yapıyorsunuz herkes para vermeden içsin die .. :)
Bos isler... tencere kapaksinz ayrilmayin mutluluklar

Yagdanlik da ne demek? Hic duymadim ne acayip birsey ki bu? Yag ile ilgili birsey sandim da degilmis.

Onun tipini begendikleriyle mi arkadaslik edecekmissiniz? Neden hayatiniza bu kadar mudahale etmesine izin verdiniz? Simdiden boyle ise ilerde herseye kisitlama gelir, hayatinizi cekilmez yapar. Ustune bir de trip atmis. Ozur dilemek sacma olur. Hatta aramak daha bir sacma olur. Unutmayin insanlar siz musade ettiginiz kadar hayatiniza girebilir. Bunlari yapabiliyorsa buna siz izin verdiginiz icin olmus. Ben olsam ne arar ne de sorarim. Hatta mumkunse kolelestirecegi baska birini bulsun derim. Bu tiplerden heryerde var cunku.

2000 tane yağdanlık nasıl şüphe çekmiyor merak ettim. Herkes elinde yağdanlıkla partiye giriyor ve kimse anlamıyor. Anlıyor ama anlamamış gibi yapılıyor sanırım.

Erkek arkadaş ise ı-ıhh yanlış sularda...

Erkek arkadaşın kıskançlık krizine girmiş. Kiminle görüşüp kiminle görüşmeyeceğine karışmasına izin verme. Şimdiden önlemini al yoksa ileride başın çok ağrır.

Niye yasa dışı iş yapıyorsunuz? Okula içki sokmak yasak. Niye öğrencilere bu kuralı delmeleri için bilgi vermeyi bırakın, gidip ellerine suç aletini veriyorsunuz? Bir de bunu çok normal bir şey gibi yazmışsınız.

Üniversiteler her kulübe bütçe ayırır. Üniversitede yasa dışı iş yapmak için üniversitenin fonlarını mı kullanıyorsunuz?

İçkiye karşı değilim. Arkadaşlarla gizlice kampüse içki soktuk deseniz yine bir şey demem. Ama okula yeni gelenlere kuralları çiğnemeleri için 2000 adet ürün dağıtmak nedir? Hem de kulüp olarak? Biri şikayet etse organize olarak suça teşvikten ceza bile alabilirsiniz.

Bir de çanta kontrolü vs yapılsa 2000 tane aynı üründen görünce çevirdiğiniz dolabı anlamayacaklar sanki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…