yağdanlık yüzünden birbirimize girdik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sassyassyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
9.509
48.090
çarşamba günü oryantasyondan sonra okulun açık hava partisi olacak. alkol almak için genelde herkes yanında yağdanlık götürür. okula içki şişesi girişi yasak,yani bu içkiler başka bir şeye boşaltılıyor ve yağdanlık,tupper vs şeylere koyulup sokuluyor. Biz bu sene kulüp olarak yeni gelenlere bu yağdanlıktan haberleri olmayacağı için yağdanlık veya işte o tarz bir şey dağıtma kararı aldık. Yaklaşık 2 bin tane alacağız ve bu haftasonu halletmemiz gerek.

sevgilimin başkanı olduğu komiteyi ilgilendiren bir durum olduğu için o ilgilenecek. Ben kendi fikrimi söyledim "x diye bir arkadaşım var babası bu işi yapıyor sen de bir görüş belki daha uygun alırsın" dedim. gitti instagramdan x'e baktı,tipini beğenmedi,"çakalın teki bununla uğraşamam" dedi. Ben de daha ucuza alabilecekken sırf tipini beğenmedi diye arkadaşımı reddetmesine anlam veremedim. "niye böyle yapıyorsun birlikte gidelim konuşalım" dedim. Kendi kendisine sinirlendi "gerekirse fazlasını cebimden veririm senin saçma sapan arkadaşlarına ihtiyacım yok zaten bu tipleri nerden buluyorsun bilmiyorum bu herifin numarası sende neden var" diye saydırdı. telefonumu alıp numaralara bakmak istedi. Ben de verdim sonuçta sakladığım bir şey yok. "Bunu siliyorum,bunu da siliyorum gerek yok" demeye başladı. Ben de elinden aldım abartma dedim. "herkesle samimi oluyorsun sinirleniyorum biraz durman gereken yeri bil" dedi. Ben de "sen mi öğreteceksin" dedim. Sonunda kendi kendisine konuştu,konuştu,konuştu... masada şarap şişesi vardı doldurayım derken yere düşürdü kırdı, ben de gayri ihtiyari "babamın hediyesiydi" dedim. buna da bozulup ters ters baktı yeri sildi görüşürüz dedi gitti. şimdi snapten görüyorum ki arkadaşlarıyla içiyor,normalde beni arar içtiği zaman,aramadı.

Şimdi ben mi suçluyum? aramam gerekiyor mu?

Son düzenleme:
Erkek arkadaşınıza medeniyet daha uğramamış.
Aramayın tabi ki

normalde hiç böyle değil ilk kez gördüm bu şekilde konuşmasını. 2 kadeh içmişti kafası güzel desem 8-9 dan önce sarhoş olmaz 2 kadeh tık bile demez yani. Yine de alkol etkisi diye kendimi rahatlatıyorum

Okumaya useniyorum bide konu yagdanlik :/ ALLAH baska dert vermesin baska derdiniz olsaydi roman olurdu heralde

Baştan sona konu yanlışlar silsilesi konuyu nerden tutarsam elde kalacak gibi
Kuzum siz öğrencisiniz bi okulunuzu bitirinde ne halt yerseniz yiyin

şimdi ne alaka? bir halt yemiyoruz zaten ama yiyecek olsak da emin olun ben o konuyla ilgili bir şey sormadım. sorduğum soruyla ilgili bir görüşünüz yoksa iyi geceler.

Sevdiğiniz için iyi niyetli yaklaşmaya çalışıyorsunuz.
Bugün arkadaşlarınıza kısıtlama getiren insan yarın birgün sadece kendisinin isteği doğrultusunda yaşamanızı ister.
Siz böyle bir cenderede yaşamak istermisiniz ?
He alkolü taşıyamıyorsa içmesin bi zahmet...

Okumaya useniyorum bide konu yagdanlik :/ ALLAH baska dert vermesin baska derdiniz olsaydi roman olurdu heralde

okumadıysanız ne yazıyorsunuz? alakasız şeyler yazınca elinize ne geçiyor anlamıyorum ki. gelip ben "ühühühühühü elimdeki yağdanlık kırıldı" diye mi konu açmışım üzüldüğüm bir konuyu mu? ya da yağdanlığa mı üzülmüşüm? ne bu saçma sapan yorum çabası

Niye gizli olarak yagdanlik içinde içki sokuyorsunuz. Ya alt tarafı bir yagdanlik bundan nasıl kavga çıkardınız. Elbette suc sizde demiyorum ama yagdanlik gibi sacma sapan bir seye sinirlenip kalp kırmak aşırı saçma değil mı şundan bağırıp çağırmak

Bak simdi okudum arkadasina sinirlenmissin sinirini bnden cikarmaya kalkisma yorum sacmaysa cvp yazmaz gecersin olur biter

eğlence anlayışı işte. Okulda partiler alkolsüz pek tercih edilmiyor,biz de kulüp olarak böyle bir jest yapıyoruz. yağdanlıktan 2 bin tane alınacaktı o yüzden uyguna gelmesini istedim. Ama konu alkol veya başka bir şey değil lütfen yine başka yerlere çekilmesin.

Nazar değdirdin resmen ilişkiye hep dipdibeyiz diye diye :) bu arada yağdanlık dağıtmayla uğraşacağınıza afişlere, sosyal medya hesaplarına vs. Hafif şifreli bir not ekleseniz daha kolay olmaz mı? Partide şişeleri dağıtsanız alkolü nerden temin edeceklerini bilemeyecek bu sefer yeni gelenler.

Hayır tabi ki cekmiyorum ama ufacık bı konu sahiden bu kadar ciddiye alıp kalp kırmaya ne gerek varmış çok abartmis

geçen sene denedik "yağdanlık müessesemize dahil değildir :)" diyerek ama parti boyunca telefonlarımız susmadı güvenlik bizi içeri almıyor diye büyük parti öncesi biz kulüp olarak onlara hoşgeldin toplantısı yapacağız o sırada olmayanlara veririz diye düşündük diğer kulüpleri de sollamak adına.

ve evet dediğiniz gibi sürekli dip dibeydik sonu böyle oldu

Yagdanlik tasiyan ogrenci mi olur ya ilginc geldi de.
Aramayin, adamin totosu allahuekber daglarina ulasmis zaten

okula nasıl ıckı sokulur herkes ogrenmıs oldu
tupper yagdanlık caydanlık cezve..

konuya gelırsek sevgılınız sorun cıkarmak ıcın bahane aramıs

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…