yağdanlık yüzünden birbirimize girdik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkesin hayatina kimse karismaz bence. Keske yeni gelenlere icirmek icin onlardan para kazanmak icin boyle islere girmeseniz.Bastan sona yanlis bir konu.bence vesile olmayin boyle seylere.Erkek arkadasiniz da o ortamda olabilecegin en yanlisi gibi.Ayrilin.

Herkesin hayatina kimse karismaz bence. Keske yeni gelenlere icirmek icin onlardan para kazanmak icin boyle islere girmeseniz.Bastan sona yanlis bir konu.bence vesile olmayin boyle seylere.Erkek arkadasiniz da o ortamda olabilecegin en yanlisi gibi.Ayrilin.

biz kimseye bir şey satmıyoruz. okula yeni gelen öğrenciler bir şeyi halledemedikleri zaman bizi arıyor,her Partide "içeri alkol almıyorlar" diye telefon almaktan sıkıldık direkt böyle bir jestle çözmeyi düşündük sorunu. Yani "al bakalım bu yağdanlık,kesinlikle alkol almak zorundasın tamam mı?" falan demiyoruz.

geçen sene denedik "yağdanlık müessesemize dahil değildir :)" diyerek ama parti boyunca telefonlarımız susmadı güvenlik bizi içeri almıyor diye :KK70: büyük parti öncesi biz kulüp olarak onlara hoşgeldin toplantısı yapacağız o sırada olmayanlara veririz diye düşündük diğer kulüpleri de sollamak adına.

ve evet dediğiniz gibi sürekli dip dibeydik sonu böyle oldu :KK43:

Kulüp toplantısına katılan herkesin, güvenlik sıkıntısı yaşamadan içeri girmeyi öğrenmesi şık olur cidden. Aslında aliexpress'ten çok daha ucuza gelir, 2000 olunca sipariş kabul ederler kesin ama hızlı gönderim ayarlarlar mı bilmiyorum.

eğlence anlayışı işte. Okulda partiler alkolsüz pek tercih edilmiyor,biz de kulüp olarak böyle bir jest yapıyoruz. yağdanlıktan 2 bin tane alınacaktı o yüzden uyguna gelmesini istedim. Ama konu alkol veya başka bir şey değil lütfen yine başka yerlere çekilmesin.
Sevgilinizin arkadaşlarınıza karışması tuhaf olmuş istediğiniz kişiyle arkadaşlık yaparsınız çocuk değilsiniz sonuçta ama yağdanlık alacaksanız da şunu söyliyeyim dostluk başka ticaret başka gidin 40 kat yabancıdan alın derim arkadaşınızın tipine bahane bulacağına yabancı birinden alalım vs dese iş bu boyuta gelmezdi siz de aramayın kendi arasın.

Bana mı fazla banal geldi

Yani güvenlikten şişe geçmiyor da yağdanlık Nasıl geçiyor

Bari matara vs olsa

2000 kişi diyorsunuz o kadar kap Nasıl girecek okula

Gazete dağıtsanız eski usul şişenin dışını sarsalar

Arkadaşınız da garip onu tanıma bununla konuşma vs vs cıks

Kulüp toplantısına katılan herkesin, güvenlik sıkıntısı yaşamadan içeri girmeyi öğrenmesi şık olur cidden. Aslında aliexpress'ten çok daha ucuza gelir, 2000 olunca sipariş kabul ederler kesin ama hızlı gönderim ayarlarlar mı bilmiyorum.

Teşekkür ederim keşke daha önce aklımıza gelseydi. mesaj atmak için bahanem oldu

Ay yürek mi yedin valla seni taşa tutarlar burada yağdanlığa içki koyuyor diye ehehe. Erkek arkadaşınızı aramanızı gerektiren bir durum yok, zira taviz vermenizi gerektirecek bir durum yok. Sevgiliniz diye her şeye karışma hakkı yok, yaptığı terbiyesizlik. Aramayın, konuşursanız da bu tavrından hiç hoşlanmadığınızı kesin bir dille belirtin.

Son düzenleme:
Bana mı fazla banal geldi

Yani güvenlikten şişe geçmiyor da yağdanlık Nasıl geçiyor

Bari matara vs olsa

2000 kişi diyorsunuz o kadar kap Nasıl girecek okula

Gazete dağıtsanız eski usul şişenin dışını sarsalar

Arkadaşınız da garip onu tanıma bununla konuşma vs vs cıks

aslında okulda içilmesinde bir sıkıntı yok ama büyük bir vakıf üniversitesi olduğu için içeride içki şişesi istemiyorlar. Güvenlik de biliyor içinde alkol olduğunu,adamın sorunu şişeyle. neler var görseniz 5 litrelik bidona dolduranlar bile... yağdanlık masum kalıyor :)

çarşamba günü oryantasyondan sonra okulun açık hava partisi olacak. alkol almak için genelde herkes yanında yağdanlık götürür. okula içki girişi yasak,yani bu içkiler gizli olarak sokuluyor ve yağdanlık,tupper vs şeylere koyulup gizli sokuluyor. Biz bu sene kulüp olarak yeni gelenlere bu yağdanlıktan haberleri olmayacağı için yağdanlık veya işte o tarz bir şey dağıtma kararı aldık. Yaklaşık 2 bin tane alacağız ve bu haftasonu halletmemiz gerek.

sevgilimin başkanı olduğu komiteyi ilgilendiren bir durum olduğu için o ilgilenecek. Ben kendi fikrimi söyledim "x diye bir arkadaşım var babası bu işi yapıyor sen de bir görüş belki daha uygun alırsın" dedim. gitti instagramdan x'e baktı,tipini beğenmedi,"çakalın teki bununla uğraşamam" dedi. Ben de daha ucuza alabilecekken sırf tipini beğenmedi diye arkadaşımı reddetmesine anlam veremedim. "niye böyle yapıyorsun birlikte gidelim konuşalım" dedim. Kendi kendisine sinirlendi "gerekirse fazlasını cebimden veririm senin saçma sapan arkadaşlarına ihtiyacım yok zaten bu tipleri nerden buluyorsun bilmiyorum bu herifin numarası sende neden var" diye saydırdı. telefonumu alıp numaralara bakmak istedi. Ben de verdim sonuçta sakladığım bir şey yok. "Bunu siliyorum,bunu da siliyorum gerek yok" demeye başladı. Ben de elinden aldım abartma dedim. "herkesle samimi oluyorsun sinirleniyorum biraz durman gereken yeri bil" dedi. Ben de "sen mi öğreteceksin" dedim. Sonunda kendi kendisine konuştu,konuştu,konuştu... masada şarap şişesi vardı doldurayım derken yere düşürdü kırdı, ben de gayri ihtiyari "babamın hediyesiydi" dedim. buna da bozulup ters ters baktı yeri sildi görüşürüz dedi gitti. şimdi snapten görüyorum ki arkadaşlarıyla içiyor,normalde beni arar içtiği zaman,aramadı.

Şimdi ben mi suçluyum? aramam gerekiyor mu?

Konu içeriğinden anladığım tek şey bu hayatta anladığınız tek şey içki..

Siz içki rahat içilsin diye yağdanlık için çabalarken sevgiliniz babanız hediyesi olan şarabı bi taraftan yudumlarken şişe kırılıyor..
Sonuç sevgiliniz içerken sizi aramıyor ..

Kusacam şimdi .Başlıgı biz ve içki yapın .

Kendiniz ne içiyorsanız için yenileri niye alet ediyorsunuz? Konunun her yeri yanlış..

kimseyi alet etmiyoruz bir şeye. okula yeni gelenlerin her Partide arayıp "içeri içki almıyorlar napcaz" demelerinden sıkıldık. partiden önceki hoşgeldiniz toplantısında kulübün yeni üyelerine alkol almak istiyorlarsa bu yağdanlıklardan kullanabileceklerini söyleyeceğiz. İçki içmeye zorlamıyoruz kimseyi.

Erkek arkadaşınız saçma sapan davranmış. Siz aramayın derim. Aradığında da rahatsız olduğunuz kısmı açıkça anlatın, tekrar ederse sonucuna katlansın.

Güvenlik bu kadar yagdanligin okulda ne işi var diye sorgulamıyor mu ?

Partide alkol olduğunu herkes biliyor,sorun sadece şişede yani okulun marka değeri açısından içeri içki şişesi alınmıyor sadece.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X