Yaaa ben mi sıkıntılıyım eşim mi lütfen bir bakın

Bundan sonra acil dediğinde tedirgin olmazsınız. Birine bir şey olsa ambulans çağrırlar neden sizi arasın ki? Eşiniz el iyisi demek ki. Sinir olmakta haklısınız.
Evet el iyisi. Ve eller isterse canını bile verir. Hamile karısını bebeğini
Ben de 6 aylik hamileyim kocana asiri sinir oldum.
Ona göre de ben boşuna gereksiz telal yapmışım. Ayyy iyice sinir oldum bundan sonra başkasının işi için beni tedirgin etme kaç saattir karnım kasılıyor dua et bebeğe birşey olmasın yazdım.

Olaydaki tek hatanız; saat 5 ten once gelemem ben deyip cayınızı yudumlamaya devam etmemek...
Eşiniz saçmalamış milletin telefonu yerine hamile eşinin konforunu düşünsün
Evet keşke öyle yapsaydım ama acil deyince tedirgin oldum ne yapayım. Yolda giderken açıklama yaptı bir yere yetişmem için acil dedim sakin ol diye. 120 ile gittim resmen yaaa

Abartmıyorsun.
Başkasının derdine böyle düşmesi düşündürücü. Hele o kişi kadın ise bir daha düşündürücü.
Şu an kadın değildi erkek arkadaşıydı ama kadın olsa yine yapardı. Eşim el iyisi art niyetli değilse de sözde iyi niyetiyle yardım eder

Neden arayıp konuşmak varken mesajlaşıyorsunuz ki? Acil olan ne onun yazmaması tuhaf senin o kadar endişelenip sormamış olman da tuhaf.
Neyse kocanın yaptığı saçma ötesi sen haklısın.
Yok hayır ben sordum söylemedi bende ısrarla sordum sağlık sorunumu kaza felan mı diye e sonunda cevap verdi. O da gerçeği değil bir yere yetişmem lazım diye dedi

Yani sanki kocanı tanımıyorsun.
Gercekten ciddi bir şey olsa arar söyler, hatta arabayı da beklemezdi.
Sen her konuda riskli hamilelik yasıyorum diyorsun ama bundan eşinin haberi yok sanırım. Kendi kendine yaşıyorsun bu riski.

Eşiniz saçmalamış. Siz taksi misiniz en acilinden getir demek zaten itici . Elin için siz niye acil geleceksiniz hamile hamile. Eşiniz el iyisi galiba. Ek olarak da düşüncesiz Allah korusun yani

Abartmiyorsun tatlım,ama yine de hamilesin,çok büyütme bu sorunu kafanda olur mu? İşte bu el iyisi adamlar beni deli ediyor.Coğu böyle ya böyle..Millete bir yaranmak,milletin bir işine koşturmak,erkekler bu şovu,bu samimiyetsizliği neden yaparlar hiç anlamam..

Eşiniz saçmalamış bu doğru. Ama siz de abartmışsınız. Anasına kardeşine bişey olsa söylerdi herhalde. Kafanızda kurmayın bu kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…