Yaaa ben mi sıkıntılıyım eşim mi lütfen bir bakın

Mlk8822

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2021
552
11
30
Bugün araba bendeydi ve eşimle saat 5 gibi anlaştık ben gidip alacaktım. Neyse 4 gibi eşim aradı sonra mesaj yazdı acil araba bana lazım en acilinden ne zamana getirirsin. Bende yarım saate anca gelirim dedim o da çok acil yazıd bende annemlerdeydeydim çayımı yarım bıraktım gittim. Ve 6 aylık hamileyim ağır ve riskli geçiyor. Neyse yolda eşimi aradım geliyorum diye o da neyse ben taksiyle giderim dedi bende korktum birine birşey mi oldu Annesine kardeşine sağlık sorunumu var diye tedirgin oldum. Hızlı hızlı gittim. Gittim ki bir başka hoca da yanında geldiler diğer hocanın kardeşinin telefonu çalınmış okula gitmesi gerekiyormuş onu götürecekmiş... Daha sabah o hocayı babası arabasıyla getirdi okula gördüm yani. Ama eşimin böyle yapması beni aşırı sinirlendirdi bende yüzümden belli ettim zaten eşime de beni annemlere bırak dedim. Yaa sizce ben mi abartıyorum. Ödüm koptu birşry oldu diye ve yani bir başkasının işi için beni tedirgin etmeye değdi mi yaaa o kişi kendi başının çaresine baksin bir de arabayı öyle kullanıyordu ki kırmızı ışıklar da bile geçti. Yaaa ben ki abartıyorum söyleyin lütfen

Bu yardım ettiği hoca ve kardeşi kız mı erkek mi ?
Verdiği tepki fazla geldi, başka kimse yokmuymus da esin bu kadar telaşa girmiş ilginç!

Açıklama yapsa güzel olurdu tabi ama stres yapma bebeğini düşün sinirlendikçe oda etkilenecek

Tabikide eşin ne saçma sapan hareketler bunlar

kesinlikle abartmıyor musun. erkeklerin şu en ufak bir şeye acil demelerine sinir oluyorum gerçekten

Neden arayıp konuşmak varken mesajlaşıyorsunuz ki? Acil olan ne onun yazmaması tuhaf senin o kadar endişelenip sormamış olman da tuhaf.
Neyse kocanın yaptığı saçma ötesi sen haklısın.

Aynı benim kocam. Başkasının işine yetişmek için kendini parçalar. Herkesin sorununu bunlar çözmek zorundalar sanki.

Ben olsam çıkmadan ne olduğunu sorarım ve böyle birşey söylerse hiçte acele etmem. Çayımı içerim anlaştığım saatte giderim. Baktım mırın kırın ediyor daha geç giderim.
Delimi ne.

Hamile olmasanız bile böyle telaşlandirmasi hoş değil haklısınız ancak sakın olun bebisini düşün

Bu yardım ettiği hoca ve kardeşi kız mı erkek mi ?
Verdiği tepki fazla geldi, başka kimse yokmuymus da esin bu kadar telaşa girmiş ilginç!
Yardım ettiği hoca erkek kardeşi kız 8 yaşındaymış. Ama eminim Bayan olsa ona da aynısını yapardı

Bundan sonra acil dediğinde tedirgin olmazsınız. Birine bir şey olsa ambulans çağrırlar neden sizi arasın ki? Eşiniz el iyisi demek ki. Sinir olmakta haklısınız.
Evet el iyisi. Ve eller isterse canını bile verir. Hamile karısını bebeğini bile düşünmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…