Ya Vedud zikri Gül suyu- denedim işe yaradı

Pirdunya

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
176
156
39
kızlar bir şişe Gül suyuna 2000 tane ya Vedud zikri okudum üfledim. Sabah akşam yüzüme sürüyorum. Yüzün nurlanıyor, herkes seni olduğundan güzel görüyor. Gerçekten işe yarıyor, bu forumda öğrenmiştim ben de

kızlar bir şişe Gül suyuna 2000 tane ya Vedud zikri okudum üfledim. Sabah akşam yüzüme sürüyorum. Yüzün nurlanıyor, herkes seni olduğundan güzel görüyor. Gerçekten işe yarıyor, bu forumda öğrenmiştim ben de
vedüd ismini seni sevmeyen insanların üstünede oku
oda etkili oluyo

Notumu aldım. Deneyeceğim.

Kesinlikle deneyin kızlar makyaj yapmaya Zaman'ı olmayanlar için de kurtarıcı oluyor, örnek ben:) çoğu Zaman makyajsızım
Yapın zaten bir hafta sonra olanlara şaşıracaksınız.
Müslüman kadın olmanın avantajlarını kullanalım dimi:)

Kesinlikle deneyin kızlar makyaj yapmaya Zaman'ı olmayanlar için de kurtarıcı oluyor, örnek ben:) çoğu Zaman makyajsızım
Yapın zaten bir hafta sonra olanlara şaşıracaksınız.
Müslüman kadın olmanın avantajlarını kullanalım dimi:)
Ben de makyaj yapmıyorum canım. Hem çok yorucu hem de abdest alırken engel oluyor. Bu aralar kendimi çok nursuz ve çirkin hissediyorum. Saf gülsuyu kullanmanı tavsiye ederim bu arada. Sentetik olan iyi olmuyor.

Ben de makyaj yapmıyorum canım. Hem çok yorucu hem de abdest alırken engel oluyor. Bu aralar kendimi çok nursuz ve çirkin hissediyorum. Saf gülsuyu kullanmanı tavsiye ederim bu arada. Sentetik olan iyi olmuyor.
Can'ım bu uygulamayı yap hemen o his gidecek inşallah. Bi de bol su içelim, cildin tonu açılıyor yani o soluk ten azalıyor suyla

Kızlar buarada gece namazı kılmak da güzelliğin sırrıymış, hocalar öyle diyor, ben denemedim deneyen var mı
Krem falan boş diyorlar gece namazı yüzü güzelleştiriyormuş. Kılan arkadaşlar varsa bu konuda bi fark görüyor musunuz aynada

Bildigin marka var mı canim sana zahmet ozelden mesaj atabilir misin simdiden Allah razı olsun

Kizlar kaynaklari iyice arastirin derim...
Ben boyle gul suyuyla bir dua gormustum, okunan ya vedud degildi ama...
Yasin suresinin 1-2 ayeti okunuyor ufleniyor vs vs...
Aynisini medyum bilmemne diye bir sayfada da gormustum, ve baslikta baya buyu fln yaziyorduo_O

Kızlar bilmeden gühana girmeyin..iyice düşünün araştırın öyle okuyun her okudugunuzu... Yanlıs anlamayın sakın bunu ben kendım ıcın de söyluyorum her zaman...

X