Ya Şafi Şifa niyetine

1000 Ya Şafi, birde 1 Yasin okurum inşallah. Morrmeneksee kuzummmm Asiltutku

2.000 ya Şafii okuyacağım şimdilik, devamında okumalarım bittikten sonra yasin okuyabilirsem okuyacağım Rabbim şifa versin hastalara

500 ya safi aldim kalan 64.500

Ya şafi çekerim canim 1000 adet

Ya şafi 500 aldım
Kalan 59.00
Birtane de yaşın Şerif okurum

1 yasin alıyorum biraz okumalarım var bitsin şafi ye de yardıma gelirim

1000 ya Şafi okudum kalan 57.000

1000 ya şafı 1 yasin alıyorum

1000 ya şafi aliyorum

1000 ya Şafi aldım yasinin okuma süresi var mi? Bi kac güne adetim biticek eger olursa 1 tane alayım yasin

1 yasin 400 şafi aliyorum

600 tane alayım şimdilik kalan 48.000

1000 tane ya şafi alayım kalan 47000

1000 tane alayım kalan 46.000

1000 tane daha alayım kalan 45.000
Çok teşekkür ediyorum hepinize Allah razı olsun kimin ne dileği varsa Rabb'im kabul etsin inşallah
Ssevincli Morrmeneksee sizede ayrıca teşekkür ederim destekleriniz için gönlünüzdeki güzellikler ömrünüze yansısın inşallah herzaman

Son 45.000 de kalmıs merak etme hıc bı zaman yarıda kalmadı buda kalmayacak sadece bu aksam acayip basım agrıyor yarın yuklencez olur mu

H M senınde tanıdıkların varmı etıketlıcek cnm son 45.000 kalmıs yarıda kalmasın.. Suan acayıp bir baş agrısı, mıde bulantısı çekıyorum bırz dinleneyım mutlaka el atarım

Ya bitmedi mi bende bugün kötüyüm kayınpederimin 40 i bugün mezarına gitti cok ağladım başım cok agriyor 1000 daha alayim kalan 44.000.yarinbiticek adetim ins yasini okuyayım tekrar alirim

Ya bitmedi mi bende bugün kötüyüm kayınpederimin 40 i bugün mezarına gitti cok ağladım başım cok agriyor 1000 daha alayim kalan 44.000.yarinbiticek adetim ins yasini okuyayım tekrar alirim
Burcum valla ılk defa boyle olduk bende cok rahatsızım kafam çatlıyor ekrana zor bakıyorum.. Yarıda kalmaz ama hallderz el bırlıgı ıle ınsallah..

Son 45.000 de kalmıs merak etme hıc bı zaman yarıda kalmadı buda kalmayacak sadece bu aksam acayip basım agrıyor yarın yuklencez olur mu
Geçmiş olsun Allah şifa versin önemli değil süre koymamistim zaten ne zaman biterse çok uğraşıyorsun valla bütün gruplarda hakkını helal et
Okudum ben gündüz inşallah Rabbim yardımcıları olsun
Aminn sağol inşallah

Burcum valla ılk defa boyle olduk bende cok rahatsızım kafam çatlıyor ekrana zor bakıyorum.. Yarıda kalmaz ama hallderz el bırlıgı ıle ınsallah..
Geçmiş olsun cnm dinlen sen. Yarin Allahın izniyle hallederiz neleri halletmedik ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…