Ya şafi kucuk bı kız ıcın lutfen

1000 tane alıyorum Rabbim şafi ismi hürmetine şifa sını versin annesine babasına bağışlasın

ALLAH acil sifa versin . Umarim biran evvel iyilesir. Canim benim.

1.000 adet alıyorummmm ya şafiiiii ramazanın yüzü suyu hürmetine...

1000 tane okuyacağım ben de @whitewolf ev taşıdı da canm bu sıralar giremez heralde

500 tane de ben cekiyorum. Rabbim acil sifalar versin

500 tane de ben okudum okuyabilirsem yine yazarım Rabbim şifa versin inşallah

1000 tane ben okuyorum allahım acil şifalar versin inşallah

Canim ben de yarina kadar 500 tane ceketim

500 tane çektim bende canım

500 tane aliyorum okudukca yazarim yine Allah annesine babasina bagislasin sifa versin nerede varsa

bende 500 çektim şimdilik Allahım şafi isminin hürmetine şifa versin inşallah

Bulent kızı ceren ın sıfası ıcın toplam okunan YA ŞAFİ: 18.500

Allah acil şifalar versin. 500 tane de ben aldım.

1000de ben okurum inşallah Allah im şifalar versin

Bulent kızı ceren ın sıfa bulması ıcın okunan toplam YA ŞAFİ 24.000

Kurban olsunlar, nasıl da güzel. Şimdi namazımda ve diğer vakit namazlarımda dua edeceğim biiznillah.. Benden de şimdilik 500 ya şâfi.. Okuduğumda tekrar yazıp, tekrar okuyacağım bu güzel kuzu için.

Bülent kızı Ceren'in şifası için toplam okunan YA ŞAFİ 31.000

Rabbim şifalar versin ne kadarda masum ne kadar güzel bir çocuk Allahım sen ailesine bağışla...

Bülent kızı Ceren'in şifası için toplam okunan YA ŞAFİ 32.700

Rabbim anne babasina bagislasin, tez vakitte sagligina kavusur insallah Amin.

Okudum ben kizlar.. Allah tez zamanda sifa versin.

Rabbim şifasını versin 1000 tane okuyorum...

Geçmiş olsun durumu Nasıl şimdi. Çıktımı ameliyattan
Benim zikirmatiğin yok bol bol okuyorum

Bende 1000 tane okuyorum .rabbim ailesine bağışlasn yavrucağı şifalar versin inşşşş....

ya ben evde degildim benim telafo akıl degil
taziyeye gitim allah şifa verir üç yüz eli okudum

Arkadaslar 15 dakıkadır elımde telefn ekrana bos bos bakıyorm ne yazacagımı bılemıyorum cok dusuncelısınız elınızden gelen yardımı yaptınız, ılgılendınız, cerenımızın halını hatrını sordunuz bu sıcak yaz gunlerınde bgazınız kuruya kuruya zıkır cektınız COK BUYUK destek oldunuz Allah hepınızden bın kere razı olsun en dar anınızda hızır aleyısselamı gndersın yardıma...

Malesef cerenımızın beyın olumu gerceklestı onu kaybettık melek oldu guzel yavru... artık yapacak bıseyımız kalmadı doktorlr fısını cekelım mı dıye srdu aılesı dayanabıldıgı kadar yasasın dedıler ... cekın denır mı denmez hıc bır anne baba dıyemez ...

Allah sabırlar versın cok uzgunuz

Hakkınızı helal edın cok tesekkur ederım hepınıze

Başınız sağolsun kardeşim çok içim yandı bi anda okuyunca ne diyeceğimi bilemedim çok üzüldüm... Tüm ailesine sabırlar diliyorum

tınız COK BUYUK destek oldunuz Allah hepınızden bın kere razı olsun en dar anınızda hızır aleyısselamı gndersın yardıma...

Malesef cerenımızın beyın olumu gerceklestı onu kaybettık melek oldu guzel yavru... artık yapacak bıseyımız kalmadı doktorlr fısını cekelım mı dıye srdu aılesı dayanabıldıgı kadar yasasın dedıler ... cekın denır mı denmez hıc bır anne baba dıyemez ...

Allah sabırlar versın cok uzgunuz

Hakkınızı helal edın cok tesekkur ederım hepınıze
[/QUOTE]

Allahimmmmm nasil dayanilir bu aciya okurken beynim uyustu cok kotu oldum yavrummmm melek oldun gittin mi sen guzel Cerenimiz. Allahımmmm sen anne babasina sevdiklerine hepimize sabirlar ver. Ne zor Allahîmmmm, acı cekmesin nolurBen boyleysem anne babası nasıldır? Allahimmmm sen sabirlarin en buyugunu bahset. Basımız sagolsun cok uzgunum. Yasin fetih ve 41 er fatiha ayetel kursi okumustum. Okurken cok umitliydim insaAllah kurtulacak dedim icimden. Rabbim sen onu cennet bahcelerinin en guzel kosesinde muhafaza eyle

Diyecek söz bulamıyorum, çok kötü oldum..
Rabbim ona bu kadar ömür vermiş ne diyebiliriz ki...
Başınız sağolsun.. Allah ailesine sabır versin, nasıl acıdır bu tahmin bile edemiyorum Allah senden de razı olsun, az da olsa dua etmemize sebep oldun, keşke güzel haberlerini alsaydık ama....

Başınız sağolsun kardeşim çok içim yandı bi anda okuyunca ne diyeceğimi bilemedim çok üzüldüm... Tüm ailesine sabırlar diliyorum

Amın arkadasım Allah ım bol bol sabır versın bgazıma bısı otrdu gtmıyor

( sözün bittigi yer. ALLAH ailesine sabir versin ama ALLAHTAn umut kesilmez

Hep ıcımızde bır umut var ben konduramadıgımdan mı bılmem hep uyanacakmıs gıbı gelıyor elden bıaey gelmedıkce kahroluyor ınsan

ya allah ayilesin sabır versin çok üzüldüm

Amın canım amınnn

Cok zor bı ımtıhan Allah sabrını versın

Amınnn arkadasım ıcımız paramparca annesıne babasına mı yanalım cerenımıze mı yanalım baska kardesı yoktu o ınsanlar nasıl dayanacak dusunmekten delırecek gıbı olyor ınsan

Asıl Allah sızden razı olsun arkadasım hıc tanımadıgınız bı yavru ıcın yandınız dua ettınız hakkınız odenmez buraya konu acarken mujdelı haberı yazacagım anı ve sızlerın sevıncını hayal ettım hep ama nasıp olmadı

Peki uyanma gibi bir ihtimali var mı? Yani şimdi ailesi bekliyor mu?

Canım beynı oldu vucudu da makınalara baglı olarak yasatılıyor umut olsaydı doktorlr fısını cekelım mı demezlerdı ama Allah ımızın ol demesıyle heraey olur cıkmadık candan umut kesılmıyor ama... Of ıcımde bı tas var nefes aldırmıyr

10 metre yüksekten düşüp komaya giren doktorların asla yaşamaz dediği birinin 5 yıl sonra uyandığını biliyorum. Dualarla acaba güzel haberler alabilir miyiz? Devam edelim dualara diyorum ben. Gerçekten içim parçalandı. Belki bir mucize olur?

Umut edelim yine de.. Dediğin gibi Allah ol derse olur.. Hala içimde güzel haberler vereceğinin umudu var.. Keşke uyansa...

Koma ve beyin ölümü farklı şeyler maalesef arkadasım

Kızlar o kadar ktuyum kı can lazım eger bı can bulursak bu kız ıyılesecek deseler tereddut etmem benımkını alın derım kan lazım deseler organ lazım deseler kosa kosa gıderım ama elden bısey gelmedı kucucuk bedenıyle dayanamadı bızde bısey yapamadık ınsan buna kahrolıyor kazayıda grsenız bu basıt kazada olen olmamıstr dıye dusunur ınsan ama cerenımız gıttı hemde hız ve macera tutkunu bı motorcu yuzınden oylekı kaza esnasında babası kendını feda ettı motorcu arabanın ustune surerken baba deeksıynu kızını ve esını kruyacak tarafa kırmıs motor baabanın oldugu tarafa cıkmıs ama acılan hava yastıgı darbe etkısıyle kucuk kızın basına acılmıs annesıyle hava yastgı arasına sıkısmıs beyın kanaması ve vucudunda kırıklar...

Arkadasım o mucızeye oyle muhtacız kı keske olsa ama koma degıl bu keske sen haklı cıksan keske dedıgın gıbı olsa

Umut edelim yine de.. Dediğin gibi Allah ol derse olur.. Hala içimde güzel haberler vereceğinin umudu var.. Keşke uyansa...

Oyle cok ıstıyrum kı guzel haber vermeyı dualarımızı dındırmedık ama doktorlr cok umutsuz klumuz kanadımız kırıldı arkadasım cok caresız kaldık

Koma ve beyin ölümü farklı şeyler maalesef arkadasım

Safistd çok üzüldüm Allah sabır versin ailesine

Cok tesekkur ederım Allah razı olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…