Ya şafi kucuk bı kız ıcın lutfen

IMG_20160621_012645.JPG
IMG_20160621_012645.JPG
IMG_20160621_012722.JPG

Kızlar cerenımız suan beyın amelıyatına alındı durumu ck krıtık lutfen dualarınızı esırgemeyın

Lale kozan Lale kozan S synulox saydin78 saydin78 Y yesil_zeytin_ vefa84 vefa84 @Hayalci_almina aaynaa aaynaa @ayselcsb Hayata_umutla Hayata_umutla eilenn eilenn C cansu_tr @hsevda Ausencia Ausencia denizinmavisi denizinmavisi @ozzge81 Cuel Cuel F Ftszynp TEKPRENSES TEKPRENSES D Debusi @AKovser lalgibi lalgibi gnc10 gnc10 Nefs Nefs evTik evTik FallenAngel FallenAngel

yorgun anneanne yorgun anneanne @bulutvezencefil

Rabbim şifalar versin ne kadarda masum ne kadar güzel bir çocuk Allahım sen ailesine bağışla...

Kıyamam ya Allahım güç versin bu güzel yavruya bir an evvel sağlığına kavuşur inşallah
Ailesini düşünemiyorum perişan olmuşlardır
hepsine dua etme dayanma gücü ver Allahım sen büyüksün :dua:

500 tane okuyorum inşallah şifası olsun güzel yavrunun

Bülent kızı Ceren'in şifası için toplam okunan YA ŞAFİ 32.000

Bülent kızı Ceren'in şifası için toplam okunan YA ŞAFİ 32.700

Rabbim anne babasina bagislasin, tez vakitte sagligina kavusur insallah Amin.

500 okudum canım şimdilik, Allah izin verdikçe okur yazarım. Rabbim şifa versin bir an önce.
Ya Şekur esması da okunabilir.

Bülent kızı Ceren'in şifası için toplam okunan YA ŞAFİ 33.700

Rabbim yüreğimden geçenleri biliyor...
En hayırlısını veren Allahım inşallah güzel haberlerini duymayi nasip etsin Ceren kuzusundann..

Bulent kızı ceren ın sıfası ıcın toplam YA ŞAFİ 34.700

Kızlar hepınızden Allah razı olsun umutlarımız tukenıyor doktor pek ıc acıccı seyler sylemedı tahmın ettgınız gıbı aılesı cok uzgun onları grdukce uzuluyrum demeye bıle utanıyorum Guzel Allah ımız sabır versın elımız klumuz baglı beklıyruz duadan baska bısey gelmıyr elımızden sızlerden de Allah razı olsun cok tesekkur ederım gsterdgınız hassasıyete

Geçmiş olsun durumu Nasıl şimdi. Çıktımı ameliyattan
Benim zikirmatiğin yok bol bol okuyorum

Allah razı olsun canım bılıyrum okudugunu sayının onemı yok duanız cok onemlı... cıktı canım kalbı defalarca durmus dktr beyın olumu gerceklesmıstır belkı demıs netlesmesını beklıyruz dua edıp bı mucıze beklıyruz canım Allah ım mubarek gınlerın hurmetıne hayrlısıyla sıfa versın anasını babasını yakmasın cok uzgunler

İnşa
Allah razı olsun canım bılıyrum okudugunu sayının onemı yok duanız cok onemlı... cıktı canım kalbı defalarca durmus dktr beyın olumu gerceklesmıstır belkı demıs netlesmesını beklıyruz dua edıp bı mucıze beklıyruz canım Allah ım mubarek gınlerın hurmetıne hayrlısıyla sıfa versın anasını babasını yakmasın cok uzgunler
inşallah duaların yüzü suyu hürmetine iyileşir :KK43:

Bulent kızı ceren ın sıfası ıcın toplam YA ŞAFİ 34.700

Kızlar hepınızden Allah razı olsun umutlarımız tukenıyor doktor pek ıc acıccı seyler sylemedı tahmın ettgınız gıbı aılesı cok uzgun onları grdukce uzuluyrum demeye bıle utanıyorum Guzel Allah ımız sabır versın elımız klumuz baglı beklıyruz duadan baska bısey gelmıyr elımızden sızlerden de Allah razı olsun cok tesekkur ederım gsterdgınız hassasıyete
:KK42: :KK42: :KK42:

Allah'ımmmmmm ben bakmalara kıyamadımmmm :cry:Sen guzel Cerenimize saglik sihhat ver kurban olduğummm. Anne babasina bagisla:dua: canim neredeler? Birsey lazim olur mu ki? Birsey lazım olursa ayni sehirde isek elimizden geldigince yardimci olmak isteriz. Icim parcalandı:KK42:Namazımı kılınca Yasin ve Fetih okuyacagim. Rabbim nolur sifa ver

X