Ya şafi kucuk bı kız ıcın lutfen

Yine de dua edelim biz.. Şimdi okudum doktorların beyin ölümü gerçekleşti dediği hasta fiş çekilince uyanmış.. Rabbim büyük, bir umut duaya devam edelim..

çok Üzgünüm Allah bol bol sabır versin ailesine ne denir ki ... aynı yaşta oğlum var

annesinin kucağındamıymış

Uuuufffff bu son zamanlarda aldığım 2. cocuk vefati haberi ben bu kadar cocuk diye yanip tutusurken mileltin evladini kaybediyo olmasi o kadar uzuyorki beni Başınız sagolsun... o zaten daha günahsız bir melekti, cennette annesini babasini bekleyecek simdi... Allah ailesine ve sizlere sabir versin cok zor gercekten

Cok zor canim cok icim kaniyor, sözün bittigi yerdeyiz

Rabbim ailesine sabırlar versin

Allahım ne büyük acı Yarabbim sen kalanlarına yardım et

Allah sizdende razı olsun

O melek kız melek oldu gitti öylemi şimdi

içim parçalandı okuyunca ne diyeceğimi ne yazacağımı da bilmiyorum emir büyük yerden olunca bize laf düşmüyor Rabbim ailesine Hz.Eyyüp Peygamberin sabrından nasip eylesin inşallah çok acı Rabbim hiç bi anne babaya evlat acısı göstermesin inşallah

Gerçekten ne yazacağımı bilemedim Rabbim yardımcısı olsun ailesinde cereninde umarım doktorların dediği gibi olmaz ve iyileşir... Allah o trafik canavarlarını iki dünya da da beter etsin bıktık trafik terörü yüzünden sürekli canların yanmasından

Keşke oto koltuğu kullansalarmış
Ah işte bizde de yok anlatamıyorum eşime, en büyük korkum bu önde asla oturmuyorum arka koltukta kemer takıyorum büyüğe ama küçük kucağımda evden dışarı çıkmıyorum nerdeyse bu sebepten

çok Üzgünüm Allah bol bol sabır versin ailesine ne denir ki ... aynı yaşta oğlum var

Allah bagıslasın canım

annesinin kucağındamıymış

Ecet canm annesınu kucabndaymıs

Amın Allah razı olsun canım Allah vermıyrsa bızım bılmedgımız bı hayır vardır benımde ıkı yıldır olmyor ama artık bu duruma uzulemıycem benım derdım dert degılmıs onu anladım

Cok zor canim cok icim kaniyor, sözün bittigi yerdeyiz

evet canım tesellı cumlelerı yetersız kalıyr

Rabbim ailesine sabırlar versin

Allah razı olsun amın

Allahım ne büyük acı Yarabbim sen kalanlarına yardım et

Amınnn canım

Allah sizdende razı olsun

O melek kız melek oldu gitti öylemi şimdi

asıl Allah sızden razı olsun ck destek oldnz dualarınızla

Allah razı olsun canım amınnn Allah dayanma gucu versın

Allah a havale ettık artık syleyecek ck sey var ama sylemeye terbıyemız elvermez... Allah aılesıne sabırlar versın keske bı mucıze olsada gzunu acsa keske

Sende kendını uzme canım bak senınde bebbegın var etkılenıp ızulmesın sabı

Keşke oto koltuğu kullansalarmış

Canım araba kalabalıkmıs arkada kuzenlerı varm kavga etmesınler dıye babası sen on tarafa annenın kucagına gel burda teyple oynrsın demıs aslında ceren arkada gtcem ben demıs babasıda sımdı ck vıcdan yapıyr 15 dk lık bı yol burası kucuk bı ılce oyle kaza yaptıkları yol genıs puruzsuz bı yol kımsenın aklına gelmez akla gelmeyen basa geldı

Safistd canım bir gelişme var mı? Kaza nerede olmuş. Benim üzüntüm kazanın oluş şeklinden dolayı ikiye katlandı Yaaa nedir bu kendini tatmin etmek için anlamsızca yapılan hız tutkusu. Yazık değil mi o yavrucağa anne babaya yitip giden canlara Niye böyle oluyor? Günahsız yavrumm ne acılar çekiyor kendini bilmez yüzünden. Çok kızgınım söylemek istediğim o kadar çok şey var ki terbiyem elvermiyor içime atıyorum. Allhımmmm bi mucize lütfen Cerenimize bi mucize Cerenimiz için Rabbim nolurrr

Canım esım en son dun gıttı hastaneye bıtun gun ordydı aksan ktu haberı aldıktan snra bedaha arayamadık ınsan ck ktu olyor aılesı herkes perısan ne dıyecegımızı sasrdık tesellı edecek bı kelımemız yok yanlarına gdelım dedık kalabalıktan baska bısey yapamayacgımız ıcın vazgectık uzuk uzuk uzuluyrum evımde tek basıma ınsanlar o kadar cok acı cekıyr kı acıp bısey srmaya utanıyruz ıyı bı gelısme olsa yedı duvele haber salarlar zaten duymayan kalmaz ama suan bı degısıklık yok canım

Artık kaza da kaderde ımandan canım kızılcahamamda yasıyruz ankara da buranın ana yol ustındekı bı sapakda olms

Buralara gelıp kamp falan yapan bı motorcu grubu var onlrdn bırıymıs buranın mıllı parkı var ck yerlı turıst ceker herneyse gecen ay da aynı motorc grub yerel basına haber yaptrmıs yok surucukerın bıze saygısı yok dıye nasıl saygı beklıyrlarsa hatalı sollamıs brde arabanın ustıne cıkmıs motorla artk nasıl hızla gdyrsa brde saygı beklıyrlar bılıyrum genellemek yanlıs ama buradakı grub ıcın knusıyrum benım evımde ana yolun dıbı ve burada ınsanlar yuruyus yaparalr e kucuk ccuklar kaldırımda oynar ama o motorcular bylesıne kalabalık bı yolda bıle motorlarını bagıttra bagıttra hız yapıyrlar barı kalabalıkda duzgun gıt ama yok adrenalom lazım adamlara

Allah ailesine sabir versin rabbim cok buyuk ol der olur burada umut dogdu diye yazdigini okumak nasip olsun insallah bizlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…