YA MÜ’MİN DUASI

18.GÜN

Arkadaşlar o zaman 43 gün boyunca okuyacağız.. Herkes okumuş olacak ve dileğini yazacak..

EL-MÜ’MİN:Kullarına vadinde,verdiği sözde sadık olan,kalplerde iman nurunu yakan,ve her türlü korkudan kurtarıp,güvenliğe kavuşturan.Eman ve emniyet sahibi.

Zikir adedi 136)Günü Pazartesi günüdür.(Her esma gününde yada her gün okunabilir)

1-) İstanbulun Sultani (ZEYNEP) Tapu sorunumuz var onun çözülmesini diliyorum.

2-) Mutlu-umutlu Allah ım gönüllerine göre versin tüm arkadaşlarımın inşallah, benim dileğim sağlık sıhhat afiyet ve de analı babalı büyüyecek hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak.

3-) ağustos 72 hayirli saglikli evlat sahibi olmak istiyorum

4-) whitepearll bende aile içi sıkıntılarım var sonumuz benim gönlüme göre olması için istiyorum ,bu sıkıntılar bir an önce gider rabbim hayırlı kapılar açar inşallah hepinizede

5-)feyza nur ( Zeynep) Rabbim hayırlı saglıklı evlat nasip etsin amin

6-) damla h
ayirli saglikli evlat sahibi olmak istiyorum

7-) Zeyneb21
Duam, Rabbim dunyada ve ahirette afiyet ,selamet vermesi..eklersen sevinirim
20 tane okudum Rabbim sizlerinde Gonlunuzden geceni kabul eylesin

ARKADAŞLAR EKSİKSİZ HERGÜN OKUMAMIZ LAZIM HABERİNİZ OLSUN 136/7= 20 LİSTEDEKİ HERKES İÇİN KİŞİ BAŞI 20 ADET DÜŞÜYOR.

okudum

her zaman moralli olunamıyoki karmakarışık bi ruh halindeyim, sende hamilelik takvimi yapmışsın

bak benim abim 25 yıllık evli çocuğu olmadı Allah nasip etmedi..

ablam 16 sene çocuğu olmadı..evlatlık için başvurdu sonra hamile olduğunu öğrendi..sonra kızı olacaktı karnın da 8 aylıkken öldü..zeynep kamil hastanesinde akşam 5 de girdi sabah 10 da ölü bebeği doğurdu.. Gittik odasına doğum yapanların yanına koymuşlar köşe de yatakta ağlıyordu bir başına.. ben her çocuk kıyafeti gördüğümüz mağazanın önünden geçirmez dikkatini başka yöne çevirirdim..2 sene sonra oğlu oldu 38 yaşında ablam oğlu şimdi 2 yaşında..

bak benim abim 25 yıllık evli çocuğu olmadı Allah nasip etmedi..

ablam 16 sene çocuğu olmadı..evlatlık için başvurdu sonra hamile olduğunu öğrendi..sonra kızı olacaktı karnın da 8 aylıkken öldü..zeynep kamil hastanesinde akşam 5 de girdi sabah 10 da ölü bebeği doğurdu.. Gittik odasına doğum yapanların yanına koymuşlar köşe de yatakta ağlıyordu bir başına.. ben her çocuk kıyafeti gördüğümüz mağazanın önünden geçirmez dikkatini başka yöne çevirirdim..2 sene sonra oğlu oldu 38 yaşında ablam oğlu şimdi 2 yaşında..
sorunları ne ablanla abinin, oğluda tedaviylemi oldu.
ablan bi evlat sahibi olmuş ama, abin ve gelininz ne haldedir

sorunları ne ablanla abinin, oğluda tedaviylemi oldu.
ablan bi evlat sahibi olmuş ama, abin ve gelininz ne haldedir

ablamın kendiliğinden oldu..çok aşılama vs yaptırdı ama doğal yolla oldu.. ablam da da abim de de sorun yoktu..

ablamın nodül sorunu vardı ilaç tedavisi gördü sonra oldu..

yengem takmıyor artık bu saatten sonra yaş olmuş 45 abim emekli olacak yer içer gezerler

X