YA MÜ’MİN DUASI

sanırım bitti allah kabul etsin hepimizin duasını, biraz daha düzenli listeli yeniden başlatsakmı,bunuda hanginiz anlıyorsa allah rızası için yaparsa devam ederiz ben pek anlamam

Estagfirullah. Canim ne okunacak peki? Ona karar verelim.
Benimde izin durumu var mayis basi gibi ama o zaman kadar ilgilenirim bi iki hafta kopukluk olsada yine devam ederm olurmu?yada ben yokken sen bakarsin sen yokken ben.
canım ben de tatile çıkacağım sen bu işin erbabı oldun maşallah istersen devam edersen de çok çok sevinirim

Sirayla hepimize 786 adet besmele okuyalimmi kizlar....
Olurmu?

Estagfirullah. Canim ne okunacak peki? Ona karar verelim.
Benimde izin durumu var mayis basi gibi ama o zaman kadar ilgilenirim bi iki hafta kopukluk olsada yine devam ederm olurmu?yada ben yokken sen bakarsin sen yokken ben.

sen belirle canım içinden geçen ne ise.

Hanimlar 786 adet besmele okuyalimmi sirayla birimiz icin??
ben 136 tane Ya Mümin dedim, listede bulunan 6 kişinin adını söyledim, Allah ım gönüllerine göre versin tüm arkadaşlarımın inşallah, benim dileğim sağlık sıhhat afiyet ve de analı babalı büyüyecek hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak.

Ben de okudum canim. Benim niyetim hayirlisiyla saglikli evlat sahibi olmak.hepimizin Rabbim gonlune gore versin

kızlar ben cuma günü
başlamıştım allah dualarımızı kabul etsin bende aile içi sıkıntılarım var sonumuz benim gönlüme göre olması için istiyorum ,bu sıkıntılar bir an önce gider rabbim hayırlı kapılar açar inşallah hepinizede

bebişlerinizde gelecek gibi geliyor banada ,inşallah

sen belirle canım içinden geçen ne ise.

benim bi önerim yok siz ne isterseniz ona katılacağım,okuduk bitti herkes hakkını helal etsin benden yanı helal olsun

Arkadaslarda yazsin canim yani damlayla mutluda yazsin baslariz hani belki katilmazlar...

1....istanbulunsultani....
2....mutlu umutlu....
3....whitepearll.....
4....damla....
5....zeyneb....(niyeti,annesinin sagligina kavusmasi)

Kizlar hergun birimize...786 besmele ve 100 salavat okuyalim ne dersiniz? Yani 786/5=157 oluyor.
Gunde 157 besmele+100salavat okuycaz.
Herkes niyetini yazsin isimlerin yanlarina ekleyelim..hafta sonu giremeyen varsa pzt baslayalim.Hepiniz topikteyseniz bugun baslayalim..
ben 136 tane Ya Mümin dedim, listede bulunan 6 kişinin adını söyledim, Allah ım gönüllerine göre versin tüm arkadaşlarımın inşallah, benim dileğim sağlık sıhhat afiyet ve de analı babalı büyüyecek hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak.
Ben de okudum canim. Benim niyetim hayirlisiyla saglikli evlat sahibi olmak.hepimizin Rabbim gonlune gore versin

Arkadaşlar o zaman 43 gün boyunca okuyacağız.. Herkes okumuş olacak ve dileğini yazacak..

EL-MÜ’MİN:Kullarına vadinde,verdiği sözde sadık olan,kalplerde iman nurunu yakan,ve her türlü korkudan kurtarıp,güvenliğe kavuşturan.Eman ve emniyet sahibi.

Zikir adedi 136)Günü Pazartesi günüdür.(Her esma gününde yada her gün okunabilir)

1-) İstanbulun Sultani (ZEYNEP) Tapu sorunumuz var onun çözülmesini diliyorum.

2-) Mutlu-umutlu Allah ım gönüllerine göre versin tüm arkadaşlarımın inşallah, benim dileğim sağlık sıhhat afiyet ve de analı babalı büyüyecek hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak.

3-) ağustos 72

4-) whitepearll bende aile içi sıkıntılarım var sonumuz benim gönlüme göre olması için istiyorum ,bu sıkıntılar bir an önce gider rabbim hayırlı kapılar açar inşallah hepinizede

5-)feyza nur ( Zeynep) Rabbim hayırlı saglıklı evlat nasip etsin amin

6-) damla

786 BESMELE+100 SALAVAT OKUYORUZ.RABBIM BESMELENIN VE PEYGAMBER EFENDIMIZIN (S.A.V) HURMETINE DUALARIMIZI KABUL ETSIN.
====== hedef 2016 hedef 2016 icin okuyoruz.

1....istanbulunsultani....Niyeti;
158 besmele+100 salavat
2....mutlu umutlu....Niyeti;
157 besmele+100 salavat
3....whitepearll....Niyeti;
157 Besmele+100 salavat
4....damla....Niyeti;
157 besmele+100 salavat
5....zeyneb....Niyeti,annesinin sagligina kavusmasi 157 besmele+100 salavat

hadi bakalım rabbim dualarımızı hayırlarla kabul etsin,istanbulun sultanı için okudum allah içinden ne geçiyosa tüm dualarını kabul etsin kapalı kapılarını açsın, benim dileğim oğluma istediğimiz gibi hyırlı bir kısmet

786 BESMELE+100 SALAVAT OKUYORUZ.RABBIM BESMELENIN VE PEYGAMBER EFENDIMIZIN (S.A.V) HURMETINE DUALARIMIZI KABUL ETSIN.
====== hedef 2016 hedef 2016 icin okuyoruz.

1....istanbulunsultani....Niyeti;
158 besmele+100 salavat
2....mutlu umutlu....Niyeti;
157 besmele+100 salavat
3....whitepearll....Niyeti;
Oğluna hayırlı kısmet
157 Besmele+100 salavat ##
4....damla....Niyeti;
157 besmele+100 salavat
5....zeyneb....Niyeti,
annesinin sagligina kavusmasi 157 besmele+100 salavat ##

X