YA MÜ’MİN DUASI

hedef 2016

Hoşgeldin hayatıma yarınım herşeyim Canım KIZIM
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2014
6.805
5.035
Selam Kızlar,

Dr.Arif Arslan Hoca’nın “Allah’ın isimlerinin sırları” isimli eserinde şöyle diyor; Özel istek ve ihtiyaçları bulunan kimseler,her gün (136) yüz otuz altı defa olmak üzere 43 gün ” YA MÜ’MİN CELLE CELALÜH” isminin zikrine devam etmeli ve sonra isteyeceğini Allah’tan istemelidir.Bu süre içinde isteği mutlaka yerine gelir.

Ayrıca bu ismin zikrine devam etmek te çok faydalar vardır.Bunlardan bazıları;

• Bu ismin zikrine devam etmek le insanın gönlü nurlarla dolar.
  • Dünya ve ahiret işleri dengeli bir şekilde yoluna girer.
  • Dili yalan,küfür,çirkin sözler ve kötü şeylerden korunur.

Bu ismin zikrine devam eden kimsenin gönlü nurlarla dolar..Dünya ve ahiret işlerinin dengeli bir şekilde yoluna girmesini isteyen kimse,bu ismin zikrine devam etsin.

Özellikle pazartesi ay saati olan saati sabah güneş doğarken,ikindi namazı sonrası ve gece yarısı okunması önerilir.

Her gün adet haline getirip bu ismi Ya Mü’min” diye 137 defa bir bardak suya okuyup üfleyerek için kimse evham ve vesveseden kurtulur.İçi aydınlık olur,basireti açılır ve her türlü haksızlık ve kötülüklerden korunur.Herkes tarafından sevilir ve sayılır,her türlü baskı ve zorluklarda,sıkıntı ve darlıklardan kurtulur.

Kaynak d.r Arif Arslan(Allah’ın isimlerinin sırları)

EL-MÜ’MİN:Kullarına vadinde,verdiği sözde sadık olan,kalplerde iman nurunu yakan,ve her türlü korkudan kurtarıp,güvenliğe kavuşturan.Eman ve emniyet sahibi.

Zikir adedi 136)Günü Pazartesi günüdür.(Her esma gününde yada her gün okunabilir)

Özellik ve faydaları:

• Bu ismin zikrine devam eden kimsenin gönlü nurlarla dolar.Dünya ve ahiret işlerinin dengeli bir şekilde yoluna girmesini isteyen kimse,bu ismin zikrine devam etmelidir.
  • Düşmanına üstün gelmek ve onu etkisi altına almak isteyen her gün 136 defa bu ismin zikrine devam etmelidir.
  • Her gün sabah namazından sonra 267 defa okuyan ve sürekli zikreden kimse,sıkıntıya düşmez,kimseye muhtaç olmaz.Diline yalan girmez,küfür ve “kelam veya dil fuhuşu” denilen kötü şeylerden,çirkin sözlerden korunur.
  • Özel istek ve ihtiyaçları bulunan kimseler her gün “136” defa olmak üzere “43” gün “EL-MÜ’MİN” isminin zikrine devam etmeli ve sonra isteyeceğini Allah’dan istemelidir.Bu süre içinde isteği mutlaka yerine getirilir.
  • Her gün adet haline getirip bu isme”137″ kere bir bardak suya okuyup üfleyerek içen kimse,evham ve vesveseden kurtulur.Aşağılık kompleksine düşmez.İçi aydınlık olur,kalbi nurlanır.Basireti açılır ve her türlü haksızlık ve kötülüklerden uzaklaşır.herkes tarafından sevilip sayılır.Her türlü baskı ve zorluklardan,sıkıntıdan ve darlıklardan kurtulur.
  • Bu mübarek ismi “136” defa yazıp üzerinde taşıyanlar cin ve şeytan şerrinden korunur.

EL-MÜ’MİN:Kullarına vadinde,verdiği sözde sadık olan,kalplerde iman nurunu yakan,ve her türlü korkudan kurtarıp,güvenliğe kavuşturan.Eman ve emniyet sahibi.

Zikir adedi136)Günü Pazartesi günüdür.(Her esma gününde yada her gün okunabilir)

Özellik ve faydaları:

• Bu ismin zikrine devam eden kimsenin gönlü nurlarla dolar.Dünya ve ahiret işlerinin dengeli bir şekilde yoluna girmesini isteyen kimse,bu ismin zikrine devam etmelidir.
  • Düşmanına üstün gelmek ve onu etkisi altına almak isteyen her gün 136 defa bu ismin zikrine devam etmelidir.
  • Her gün sabah namazından sonra 267 defa okuyan ve sürekli zikreden kimse,sıkıntıya düşmez,kimseye muhtaç olmaz.Diline yalan girmez,küfür ve “kelam veya dil fuhuşu” denilen kötü şeylerden,çirkin sözlerden korunur.
  • Özel istek ve ihtiyaçları bulunan kimseler her gün “136” defa olmak üzere “43” gün “EL-MÜ’MİN” isminin zikrine devam etmeli ve sonra isteyeceğini Allah’dan istemelidir.Bu süre içinde isteği mutlaka yerine getirilir.
  • Her gün adet haline getirip bu isme”137″ kere bir bardak suya okuyup üfleyerek içen kimse,evham ve vesveseden kurtulur.Aşağılık kompleksine düşmez.İçi aydınlık olur,kalbi nurlanır.Basireti açılır ve her türlü haksızlık ve kötülüklerden uzaklaşır.herkes tarafından sevilip sayılır.Her türlü baskı ve zorluklardan,sıkıntıdan ve darlıklardan kurtulur.
  • Bu mübarek ismi “136” defa yazıp üzerinde taşıyanlar cin ve şeytan şerrinden korunur.

her gün (136) yüz otuz altı defa olmak üzere 43 gün ” YA MÜ’MİN CELLE CELALÜH

arkadaşlar 43 gün boyunca her gün 136 kez okuyacağız..Katılmak isteyen var mı...(her gün liste de kim varsa ona okunacak paylaşılıp)

Arkadaşlar o zaman 43 gün boyunca okuyacağız.. Herkes okumuş olacak ve dileğini yazacak..

Zikir adedi 136)Günü Pazartesi günüdür.(Her esma gününde yada her gün okunabilir)

1-) İstanbulun Sultani

2-) Mutlu-umutlu

3-) ağustos 72

4-) whitepearll

5-)feyza nur

6-) damla

ARKADAŞLAR BEN SIRALAMAYI ÖYLESİNE YAPTIM ÇÜNKİ 43 GÜN BOYUNCA HERKES BİRBİRİNE OKUYABİLİR.

ÇÜNKÜ SIRAYLA GİTSEK 43 GÜN BİR KİŞİ İÇİN SIRA DİĞERİNE GELMEZ...

136/6 = 23

KİŞİ BAŞI 23 ADET HERGÜN 6 KİŞİYE OKURSAK BU ŞEKİLDE DEVAM ETTİRMİŞ OLURUZ.

HERKES DİLEĞİNİ ADININ KARŞISINA YAZARSA 43 GÜN BOYUNCA BİRBİRİMİZE DUA ETMİŞ OLALIM..

ben 136 tane Ya Mümin dedim, listede bulunan 6 kişinin adını söyledim, Allah ım gönüllerine göre versin tüm arkadaşlarımın inşallah, benim dileğim sağlık sıhhat afiyet ve de analı babalı büyüyecek hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak.

Ben de okudum canim. Benim niyetim hayirlisiyla saglikli evlat sahibi olmak.hepimizin Rabbim gonlune gore versin

kızlar ben cuma günü
başlamıştım allah dualarımızı kabul etsin bende aile içi sıkıntılarım var sonumuz benim gönlüme göre olması için istiyorum ,bu sıkıntılar bir an önce gider rabbim hayırlı kapılar açar inşallah hepinizede

Arkadaşlar o zaman 43 gün boyunca okuyacağız.. Herkes okumuş olacak ve dileğini yazacak..

1-) İstanbulun Sultani (ZEYNEP) Tapu sorunumuz var onun çözülmesini diliyorum.

2-) Mutlu-umutlu Allah ım gönüllerine göre versin tüm arkadaşlarımın inşallah, benim dileğim sağlık sıhhat afiyet ve de analı babalı büyüyecek hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak.

3-) ağustos 72

4-) whitepearll bende aile içi sıkıntılarım var sonumuz benim gönlüme göre olması için istiyorum ,bu sıkıntılar bir an önce gider rabbim hayırlı kapılar açar inşallah hepinizede

5-)feyza nur ( Zeynep) Rabbim hayırlı saglıklı evlat nasip etsin amin

6-) damla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…