Ya Mukaddim hatmi

Dua sırası 15yusra11 L Loriklorik kızlar duanızı paylaşın başlayalım
HAYIRLI SAGLIKLI BIR EVLADIMIN OLMASINI Eşimin islerinin açılmasını , BOL BEREKETLI ISLERININ OLMASINI
HAYIRLISI ILE EV SAHIBI OLMAYI, BORCLARIMIZDAN BIR AN ÖNCE KURTULMAYI NASIP EYLESIN RABBIMCEKILEN YA MUKADDIM ESMASININ HATRI ICIN RABBIM KABUL EYLESIN INSALLAH

Benim duam;
Bismillahirrahmanirrahim. Yüce Rabbim sen kudretlisin, herşeye kadirsin. Peygamber Efendimiz (s.a.v) yüzü suyu hürmetine bu kulunun ve ve amin diyen kardeşlerimin gönlünden geçen dualarını hayırlısıyla ömrüne nail eyle. Bana ve tüm isteyen herkese salih, saliha kullarından evlat nasip eyle. Bizim ve amin diyen kardeşlerimin evinden, yuvasından huzuru, mutluluğu, sağlığı, sevgiyi eksik etme arttır Allah'ım. Eşime ve bana hayırlı bereketli bol kazançlar nasip eyle. Bizi kimseye, kimseyi bize muhtaç etme Ya'Rabbim. Abime ve tüm kanser hastaların Şafi isminle acil şifalar ver Allah'ım. Ya hayyu, ya kayyum, ya zel celali vel ikram kapına geldim, senden diliyor ve dileniyorum sen dualarımı kabul et..
AMİNNN...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…