Ya Mukaddim hatmi

Rabbim bana ve isteyen tüm kardeşlerime hayırlı, sağlıklı, salih, saliha evlatlar nasip et.. (Amin)
Rabbim hayırlısı ile bana ve isteyen tüm kardeşlerime ev sahibi olmayı nasip et ve borçlarımıza ödeme kolaylığı ver.. (Amin)
Rabbim benim ve duama amin diyen kardeşlerimin evlerine huzur ver, eşleri ile muhabbetlerini arttır.. (Amin)
Rabbim bana ve bu duaya amin diyen kardeşlerimede her iki dünyada da bütün güzellikleri nasip et.. (Amin)
Rabbim benim ve duama amin diyen bütün kardeşlerimin gönül sıkıntılarını gider ve tüm hayırlı dualarını kabul et.. (Amin)

Okuyan dua eden tüm arkadaşlarımdan Allah razı olsun.. Hakkınızı helal edin..

Okudum şimdi canım hepımız için

Okudum canm Rabbim dualarını kabul etsin tez zamanda "çok şükür oldu" sevincini yaşatsın inşAllah Dualarında bizede yer verdiğin için Allah razı olsun

Allah razi olsun bitanem rabbim dualarimizi kabul makbul etsin insallah

Arkadaşlar hakkınızı helal edin rahatsızdım biraz kaç gündür bakamadım.
Rabbim hayırlısı ile bebeğimi kucağıma almayı nasip eylesin sağlık afiyetle. Hayırlı, salih saliha evlat olsun.
Eşimin tekrar işe dönmesi tez zamanda nasip olsun inşallah. Hayırlı rızık kapıları açılsın.
Yaradan ailemi başımdan eksik etmesin. Onlara sağlık sıhhat nasip eylesin.
Kardeşimin hayırlı işi tez zamanda afiyetle güzellikle gerçekleşsin.
İnşallah bu dualarıma amin diyen ve katkısı olan arkadaşlarımın gönlünde ne isteği varsa hayırlısı ile gerçekleşsin.
Rabbim iki cihan da da sağlık afiyet iman huzur mutluluk nasip eylesin cümlemize.
Dualarımız kabul ve makbul olsun.
AMİN..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…