Ya Lâtif

Arkadaşlar hayırlı geceler , çok özür diliyorum , inanın aksasın istemezdim benim yüzümden , Cuel hakkını helâl et , yarın bildirim yapıcam inşAllah Var bir dilegimiz .

Hannazcım helal olsun ne demek hepimizin işi çıkabilir. Bi sıkıntı yoktur umarım.

Okudum Allah dualarını kabul eylesin arkadaşım inşallah

canim umutsuz olmaz okumus cuel icin

Cuelin duasını okudum , inşAllah hayırlısıyla işini kurmayı nasib etsin amin .

Umutsuz olmazın da duasını okudum Allah yuvasını huzur mutluluk versin selâmet versin inşAllah .

Merhaba eksiği olan var mı? Gruba katılamayacağım çünkü düzenli vakit ayırabileceğim zamanım yok ama şu an okuyasım var:) Eksiği olan varsa tamamlayabilirim, sevgiler..

U umutsuzolmaz [/USER] :Rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin.. Sevdiği kullarına yaklaştırsın sevmediklerinden uzaklaştırsın..Rabbim eşime merhamet ve hidayet ver...
Evladımızı sağlıkla sıhhatle huzurla hayırla büyütebilmeyi nasip et.. Yuvamıza huzur afiyet ver.. Aminn..
Kendinize iyi bakın okuyan arkadaşlarımdan Allah razı olsun..
clbsirma 1.664
Hannaz 1.664 (okudu)
Selenofil 1.664
Var bir dilegimiz kardeşi 1.664
Var bir dilegimiz 1.665
Cuel 1.664
@Umutsuz Olmaz 1.664 (okudu)
minis 1.664
@Mcze01 1.664
@Hanimefendimelek 1.664 (okudu)
COLIN 1.664 (okudu)

Merhaba eksiği olan var mı? Gruba katılamayacağım çünkü düzenli vakit ayırabileceğim zamanım yok ama şu an okuyasım var:) Eksiği olan varsa tamamlayabilirim, sevgiler..
Benim yerime okur musun canım Allah razı olsun:)

canim okudum umutsuz olmaza sanada okurum simdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…