Ya Lâtif

Cuel Cuel in duası: Benim duam öncelikle hepimizin duasını Rabbim inşallah kabul etsin. Evlerimizden sağlık,dirlik,birlik,beraberlik,sevgi,saygı , bereket hiç eksilmesin. Benim kurmak istediğim bi iş var. Onu yapabilme gücü versin Rabbim. Rabbim yolumu Fettah ismi hürmetine açsın.Amin.
clbsirma clbsirma 1.849
Hannaz Hannaz 1.849
Selenofil Selenofil 1.849 (okudu)
Var bir dilegimiz Var bir dilegimiz kardeşi 1.849
Var bir dilegimiz Var bir dilegimiz 1.849
Cuel Cuel 1.849
@Umutsuz Olmaz __
minis minis 1.849
C ChillOutt 1.849
@Hanimefendimelek 1.849
Tabii ki umutsuz olmazin sırası gelince duasını yapacağız :KK43:
Yeni gördüm ve çok üzüldüm :KK43: inşallah tatlıya bağlanır mevzu..

Cuel Cuel in duası: Benim duam öncelikle hepimizin duasını Rabbim inşallah kabul etsin. Evlerimizden sağlık,dirlik,birlik,beraberlik,sevgi,saygı , bereket hiç eksilmesin. Benim kurmak istediğim bi iş var. Onu yapabilme gücü versin Rabbim. Rabbim yolumu Fettah ismi hürmetine açsın.Amin.
clbsirma clbsirma 1.849
Hannaz Hannaz 1.849
Cuel Cuel 1.849
@Umutsuz Olmaz __
minis minis 1.849
C ChillOutt 1.849
@Hanimefendimelek 1.849
:KK200:

clbsirma clbsirma 1.849
Hannaz Hannaz 1.849
Cuel Cuel 1.849
@Umutsuz Olmaz __
minis minis 1.849
C ChillOutt 1.849
@Hanimefendimelek 1.849
Okudum Allah dualarını kabul eylesin canim

Çalışıyorum , 1 ay a kadarda evleniyorum biiznillah akşamları evle ilgileniyorum.
Forumada işyerine geldiğimde girebiliyorum:110:
Sadece öneride bulunmak istiyorum..

Mesela herkes duasını yazsın...Toplu şekilde dua edelim zikir sayımızda toplu olsun.Ve bir haftalık süre olsun.Kişi başına 2 bin değilde 20bin zikir olsun gibi.. ben yakalayamıyorum :KK43: sonrada vicdan azabı çekiyorum:silah:

Çalışıyorum , 1 ay a kadarda evleniyorum biiznillah akşamları evle ilgileniyorum.
Forumada işyerine geldiğimde girebiliyorum:110:
Sadece öneride bulunmak istiyorum..

Mesela herkes duasını yazsın...Toplu şekilde dua edelim zikir sayımızda toplu olsun.Ve bir haftalık süre olsun.Kişi başına 2 bin değilde 20bin zikir olsun gibi.. ben yakalayamıyorum :KK43: sonrada vicdan azabı çekiyorum:silah:
Canım toplu olunca da herkes bireysel istiyor. Ya da çok görünüyor okuyamıyor :KK43: kalanlar dualarını yazsın madem. Herkese ayrı ayrı oku :) biz seni işaretleriz okudu diye, arada uğrar selam verirsen de mutlu oluruz :KK66: duanı da yaz bu arada. Her dua için 1849 tane oku :)

clbsirma clbsirma 1.541
Hannaz Hannaz 1.541
Var bir dilegimiz Var bir dilegimiz kardeşi 1.541 (okudu)
Var bir dilegimiz Var bir dilegimiz 1.541 (okudu)
Cuel Cuel 1.849 (okudu)
@Umutsuz Olmaz __
minis minis 1.849 (okudu)
C ChillOutt 1.541
@Hanimefendimelek 1.849 (okudu
)
COLIN COLIN 1.540

clbsirma clbsirma 1.541
Hannaz Hannaz 1.541
Cuel Cuel 1.849 (okudu)
@Umutsuz Olmaz __
C ChillOutt 1.541
@Hanimefendimelek 1.849 (okudu
)
COLIN COLIN 1.540

Yavaş yavaş çoğalıyoruz ne kadar güzel. Ne kadar çok kişi dua ederse niyetlerimizin dualarımızın o kadar çabuk olacağına inanıyorum.

Yavaş yavaş çoğalıyoruz ne kadar güzel. Ne kadar çok kişi dua ederse niyetlerimizin dualarımızın o kadar çabuk olacağına inanıyorum.
Kesinlikle canım :KK68: ben etkilerini yasamaya başladım bile şükürler olsun Allah hepinizden razı olsun :KK200::KK200::KK200:

Kesinlikle canım :KK68: ben etkilerini yasamaya başladım bile şükürler olsun Allah hepinizden razı olsun :KK200::KK200::KK200:

Çok sevindim cnm :KK36: darısı başımıza hayırlısıyla inşallah. Ettiğimiz dualar bizim için hayırlı olanlar olsun tez zamanda da kabul olsun inşallah :KK200:

clbsirma clbsirma 1.541 (okudu)
Hannaz Hannaz 1.541
Cuel Cuel 1.849 (okudu)
@Umutsuz Olmaz __
C ChillOutt 1.541 (okudu)
@Hanimefendimelek 1.849 (okudu)
COLIN COLIN 1.540 (okudu)

Cuel Cuel in duasi için sadece Hannaz Hannaz kaldı. U umutsuzolmaz ın duası :Rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin.. Sevdiği kullarına yaklaştırsın sevmediklerinden uzaklaştırsın..
Evladımızı sağlıkla sıhhatle huzurla hayırla büyütebilmeyi nasip etsin.. Yuvamıza huzur afiyet versin.. Aminn..
Kendinize iyi bakın okuyan arkadaşlarımdan Allah razı olsun..
clbsirma clbsirma 1.664
Hannaz Hannaz 1.664
Selenofil Selenofil 1.664
Var bir dilegimiz Var bir dilegimiz kardeşi 1.664
Var bir dilegimiz Var bir dilegimiz 1.665
Cuel Cuel 1.664
@Umutsuz Olmaz __
minis minis 1.664
C ChillOutt 1.664
@Hanimefendimelek 1.664
COLIN COLIN 1.664

X