Ya Latif (dua icin)

Amin kızlar canım teşekkür ederiz liste için o zaman dualara giriş sırasına göre okuyalım her hafta birimiz için karışıklıkda cıkmaz bence sizede uyarsa kızlar eğer öyle yaparız

Amin kızlar canım teşekkür ederiz liste için o zaman dualara giriş sırasına göre okuyalım her hafta birimiz için karışıklıkda cıkmaz bence sizede uyarsa kızlar eğer öyle yaparız
Olur canım zaten az kişiyiz sıkıntı olmaz

Bak canım bu listeye göre okuyalım haksızlık olmasın kimseye

Redvelvetcake liste yapmis, iki arkadas daha kayilmis onun listesine gore okuyalim.
Haksizlik olmaz canim aramizda. Allah biliyor gonlumuzdekini. Arkadasiz hepimiz, guzel duygularla dua ediyoruz birbirimiz icin. Rabbim insallah istediklerimizi bizim icin hayirli yapar gerceklestirir yada bizim icin hayirli olanlari gonlumuze verir.

birde ben sizler icin okurken daha mutlu oluyorum. Senin icin okualim deyince sesimi cikartmadim, belki boylesi iyi cunku bu aralar hic iyi degilim, okumayi bitiremezsemde kendiminkini bitirmemis olurum, sizin hakkiniza girmemis olurum diye dusundum.

Canım redvelvetcake arkadasımızın listeside bu listeye tekamül ediyor zaten bi fark yok. onun listesi daha açıklayıcı o listeye göre okuyalım bence arkadasım :)♥

birde ben sizler icin okurken daha mutlu oluyorum. Senin icin okualim deyince sesimi cikartmadim, belki boylesi iyi cunku bu aralar hic iyi degilim, okumayi bitiremezsemde kendiminkini bitirmemis olurum, sizin hakkiniza girmemis olurum diye dusundum.
Canım benim olurmu öyle şey okuyamadığın yerde bize söyle fazladan okuruz ne olucak sanki.. sakın yarım bırakmayalım.. ♥ Aynen öyle canım Allah hepinizden razı olsun bende cok mutluluk duyuyorum ne guzel dua kardeşi olduk Rabbım dualarımızı kabul etsin. Sanada yardım etsin Rabbım inşallah..

Kızlar benide aranıza alırsanız sevinirim
Canım Allah razı olsun hoşgeldin öncelikle ama listemizi yapmıştık dün bilmiyorum ki tekrardan bozsak nasıl olur ama perşembe akşamı bitiyor inşallah istersen dahil olabilirsin artık bi dahakilere.. hepimize okuyacagız inşallah :)

10.01.2015 Cumartesi
-Nisa: 90
-AhMinel: 95
-Redvelvet: 90
-Turkuaz: 90
-Sulem: 90
-Ceren: 90
-HG2014: 90

Allah kabul etsin kızlar :)

Evet bildirim yapılması gerekiyor kim okuyo kim okuyamıyo anlaşılması lazım bide yetiştiremeyen haber vermeli
Evet cnm haklısın yetiştirir nisa dışında herkes ya.. sanmıyorum ama yinede yetiştiremeyen olursa haber versin evet.. bende birazdan yapıcam bildirimimi inşallah

Dua kardeşliğimiz çok güzel Rabbim kabul etsin hepimizinlini ben listeyi görmemiştim kusura bakmayın okuruz Allahın izniyle hepimize insallah Rabbim kabul eder hepimize hayırlı olanı verir dua ile....

Bende dünü ve bugünü bitirdim Dua kardeşlerim..

Yarınıda akşam başlıcam Allahın izniyle.. Amin inşallah sulemm cim inşallah Rabbim hepimize hayırlı kapılar açsın inşallah

Listemiz

nisa1234 için okuyoruz...

A Ah minel redvelvetcake T TURKUAZ00 suleeeem @ceren15 HG2014

09.01.2015 Cuma
-Nisa: 94
-AhMinel: 90

10.01.2015 Cumartesi
-AhMinel: 95

11.01.2015 Pazar
-Redvelvet: 95

12.01.2015 Pazartesi
-Turkuaz: 95

13.01.2015 Salı
-Sulem: 95

14.01.2015 Çarşamba
-Ceren: 95

15.01.2015 Perşembe
-HG2014: 95

TOPLAM: 4444

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…