Ya Latif (dua icin)

listeye eklesenız daha hızlı ilerlemezmı

Canımm şimdilik Ceren ve hg2014 adlı arkadaslarımızdan haber alamadık bildirim yapmıyorlar. Istersen onlardan birinin payını okuyabilirsin dediğim gibi ama zaten kumbara da yapsan aynı cunku Perşembe gecesi ne kadar eksiğimiz kaldıysa kumbaradan kullanacağız

tamam kumbara yapıyorum..

@ceren15 bu şekilde yazınca bildirim gitmiyo özel mesaj attım ben arkadaşlara listeye yazıldıklarını unutmuş olabilirler diye

Arkadaslar ben persembeye kadar aldiklarimi bitirecegim.kayboldu zannetmeyin beni. Dediginizde haklisiniz en azindan arada girip ben burdayim okuyorum demekte fayda var.her gun iki uc kez giremesekte.
Allah razi olsun hepinizden arkadaslar. Rabbim dualarimizi hakkimizda hayirli eyleyip kabul eder insallah. Hem bu dunyada hem ahirette cok mutlu oluruz insallah.

Ben hayirli bir es ve iyi bir is icin dua istiyorum arkadaslar.

Âmin canım insallah kabul olur duaların. Bu arada sıkıntı yok sen zaten surekli girdiğin icin seni biliyoruz zaten. Sen merak etme. Su an haber alamadığımız iki arkadasımız var zaten sadece. Onun icin de kumbara yapıyorlar. Perşembe sabahından mütalaa ederiz eksik varsa gun icinde paylastırırız canım

Kızlar bende bugününkine başlıyorum simdi.. bitince haber vericem.. gündüz yoktuk.. diğer 2 arkadaşlar nerelerdesiniz gercekten üzüldüm keşke bölmeseydik kızlar of karıscak diye korkuyorum

12.01.2015 Pazartesi
-Nisa: 90
-AhMinel: 90
-Redvelvet: 90
-Turkuaz: 95
-Sulem: 90
-Ceren: 90
-HG2014: 90

Ceren arkadaşımızla özelden konuştum, bu günlerde yoğun olduğu için okuyamayacağını söyledi listeden çıkarmamızı istedi, kumbara yapan arkadaşlarımızdan birini alabiliriz listeye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…