💕 YA LATİF CC. ESMA HATİMİ 💕

Salavati fatih 100tane eklemissin
Kuzum hakkını helal et dua sahibi 16 diğerleri 14 tane diyordu üstte bide 1000 Ya Latif ardından 100 salavatı fatih yazdığı için sen ondan karıştırdın galiba bu seferlik öyle olsun Rabbim dualarının kabul olmasına vesile etsin 🤲🌹🌹

Valla ben 100tane cektim salavati fatih 😂😂 simdi diger istigfar onları da cekeyim mi dua sahibi yaziyordu ondan kiz ben bigun herhalde anlamiyorum bisileri okuyuncada 😂😂
Allah kabul etsin yınede. Cok fazıletlı bır salavat o 120.00 salavat gucunde

Kızlar
Tekbir 14 tane
Estağfurullah 14 tane
La ilahe illallah 14 tane
Salavatı fatih 14 tane
Normal salavat 14 tane
Ya latıf 2378 tane herkese

Sadece dua sahibi +2 fazla okuyacak hepsinden bız 14 okuyosak dua sahibi (16)tane okuyacak
Tamam okudum bunlari da ama salavati fatih 100tane okudum ona gire canim hatmini sayip yap

Normal formulunde bunlar sadece 10 ar tane okunuyor kızlar.. Ama bız bırbırımıze hatım yapacağız dıe ben 100 yaptım

Kuzum hakkını helal et dua sahibi 16 diğerleri 14 tane diyordu üstte bide 1000 Ya Latif ardından 100 salavatı fatih yazdığı için sen ondan karıştırdın galiba bu seferlik öyle olsun Rabbim dualarının kabul olmasına vesile etsin 🤲🌹🌹
Kiz helali hos olsun ben ona bakip okudum allah kabul eder insallah canim

Ben duzeltıym orayı.. Orası acıklama mahiyetindeydı yanı nıcın salavati fatih okuyoruz bılın ıstedım 🤣

X