💕 YA LATİF CC. ESMA HATİMİ 💕

Magnifiaque ve kendi adıma okudum Rabbim hayırlısı ile dualarımızı kabul etsin inşallah @Morrmeneksee 1600 tane de kumbaraya canım

Arkadaşlar dua yerine geçip geçmediğini iyi bilip söyleyin Kaş yapayım derken göz çıkmasın. Ben bu ayetin dua olarak okunduğunu duymadım sormakta fayda var her zaman bahsettiğiniz ayetle ilgili yani

Arkadaşlar dua yerine geçip geçmediğini iyi bilip söyleyin Kaş yapayım derken göz çıkmasın. Ben bu ayetin dua olarak okunduğunu duymadım sormakta fayda var her zaman bahsettiğiniz ayetle ilgili yani
Dünkü atılan ayetimi dıyosun canım..

Reactions: H M
Evet canim kesin bilgim yok ama böyle seylerde dikkat etmek lazm çok fazla ayetleri dua diye aksedenler var tabi sende araştırırsin en nihayetinde
Tabıkı. Ztn ilk sorduğum soru reglken okunur mu okunmazmı oluyor
Ben diyanetten kitaplardan bakıyorum arastırmya calısıyorum bılıp bilmeden yanlıs bırsey asla yaptırmak ıstemem. Banada okunmaz dıe geldı.. kurandan bır ayet cunku.
Sadece ıhlas nas fatıha da korunmak ve dua amacıyla okunur zıkır ve salavatlarda onun dısında hiçbirsey okunmaz dıe biliyorum.

Reactions: H M
Bende o yüzden dedim hiç dua olarak duymadım ben şüpheden kaçmak için onlarında okumuyorum zikir yerine geçen şeyler var bazı ayetlerden alınma
Onun yerine tesbih çekilir zaten bol bol insalkah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…