💕 YA LATİF CC. ESMA HATİMİ 💕

KIZLAR BAZI ARKADASLARIMIZ BAŞLAMIS BİLE.. SİZDE BAŞLAYABILIRSINIZ.. DUALARIMIZ ILK SAYFADA SABIT HEPSINI ORAYA YAZDIM BUGUN 1. GUN ICIN OKUNACAKLAR DIE YAZDIM YANI

burcusami burcusami ve H M H M için okunacak..

KUMBARA ICIN BIRIKTIREBILIRSINIZ.. BİR ARKADSIMIZIN HESABI PASIF SÜPHELİ KALDIM BİRAZ..

Z zinciriye
L Livagul
burcusami burcusami
mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma ve kardesi
namaste21 namaste21 ve eşi
Gelincik78 Gelincik78
Magnifiaque Magnifiaque
A arkadasimes
Saliha40 Saliha40
H M H M
5 528mucizemmm
burcusami burcusami ve H M H M için okudum rabbm niyetlerni kabul etsn inşaAllah🤲 Morrmeneksee Morrmeneksee

H M H M ve burcusami burcusami kardeşlerim için okudum Allah kabul etsin dualarını.
Morrmeneksee Morrmeneksee canım bu akşam 9 da 2. gündeki arkadaşlara geçeceğiz değil mi? Tam anlaşılsın diye soruyorum canım.
Eşim bitirince bildirim yaparim

1. Gün okumasını yaptım arkadaşlar için Allah kabul etsin 1000 adette kumbaraya Ya Latif eşyası okudum Morrmeneksee Morrmeneksee

Eşimde okudu bugünki arkadaşlara canım Morrmeneksee Morrmeneksee

H M H M ve burcusami burcusami arkadaşlarımızın niyetine okudum Allah kabul etsin canım Morrmeneksee Morrmeneksee

burcusami burcusami ve H M H M için okudum rabbm niyetlerni kabul etsn inşaAllah🤲 Morrmeneksee Morrmeneksee
Allah kabul etsinn🤗♥️

1 kişi kalmış o da görür heralde .Bence tam saatinde başlayalım .Saati zamanı belli olmazsa hepten karışır..Saatli olunca alışıyor insan o saatte başlamaya
Morrmeneksee Morrmeneksee

KIZLAR 1 BİLDİRİM YAPMAYAN ARKADASIMIZ KALDI
L Livagul ONUNDA HESABI PASİFTİ AMA KALKMIS MESAJLARI GORMEDİ BIZ HER IHTIMALE KARSI OKUDUK YA LATİFİ VE SALAVATI YANI KUMBARADA VARDI BEN KUMBARADAN BAĞISLIYORUM
H M H M VE burcusami burcusami NİYETİNE..
@MAGNİFİAQUE ARKADASIMIZ DA ZATEN OKUMAYA BAŞLADIM DEMISTI BİTTİĞİNDEN EMINIM..
KIZLAR BOYLECE HATİMİNİZ TAMAM OLUYOR ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH 💕

burcusami burcusami ve H M H M

X