💕 YA LATİF CC. ESMA HATİMİ 💕

Tamam canım.Beni ve eşimi ekleyebilirsin.Onuda alıştırdım esma zikretmeye .Duramıyor artık benide yaz diyor🤣Zaten kadir gecesine katmadım diye üzüldü...Önce mırın kırın yapan adam şimdi esma dua hep okumak istiyor.İnanırmısın canım ben ona 3 4 yıldır esma çekmeye başlattım.Adamın huyu suyu değişti.Aksi sinir bir adamdan şeker gibi bir adama dönüştü.
Bende de inanılmaz değişiklikler oldu. Göremediğimi görmeye anlayamadığımı anlamaya başladım.
Biz direk bir dilek için fokslanıyoruz.Olmayınca sanıyoruzki işe yaramadı filan diye ..Öyle muazzam değişiklikler oluyorki
Rabbim yuvanızın huzurunu daim eylesin kuranı ve zikri evinizden eksik etmesin inşaAllah

22.00 ıle 01.00 arası

7.GECE DUA SAHİBİ Morrmeneksee Morrmeneksee (ayşe nur)
DUASI 🤲🤲🤲
Bismillahirrahmanirrahim

Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun (amin)
Allahümme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âlihî ve sahbihî ve bârik ve sellim”

YA LATİF YA FETTAH YA VEDUD

RABBİM GEÇMİŞTE İŞLEDİĞİM TÜM GÜNAHLARIMI BAĞIŞLA TÖVBELERİMİ KABUL EYLE. ANNEME BABAMA KARDEŞLERIME VE TÜM MÜMİNLERE AFİYET VE SAĞLIK IHSAN EYLE..
RABBİM PEYGAMBER EFENDİMİZ S.A.S VE BEDİR SAVAŞINDA ŞEHİT DÜŞMÜŞ MÜBAREK ŞEHİTLERİMİZİN ARACILIĞI İLE SENDEN ISTIYORUM..
RABBİM TEZ ZAMANDA KALBIMDEN GECEN DUAMI KABUL ETMENI KATINDAN BİR MUCİZE BAHŞETMENİ İSTİYORUM..
SEN Kİ KULLARINA HİÇ UMMADIĞI YERDEN GÜZELLİKLER VE MUCIZELER VERENSIN..
TEZ ZAMANDA HAYIRLISI ILE KALBINDE ALLAH AŞKI BULUNAN, SENDEN KORKAN PEYGAMBERİMİZİN YOLUNDAN ILERLEYEN MANEVİ OLARAK BIRBIRIMIZE ÇOK DEĞERLİ SEYLER KATACAGIMIZ AHİRETİMDE VE DÜNYAMDA BANA IYILIKLERE GÜZELLİKLERE VESILE OLACAK HAYIRLI BIR EŞ, YUVA ISTIYORUM SENDEN 🤲ANNEME BABAMA BU SEVINCI DÜNYA GÖZÜYLE YASATMAMI NASIP EYLE ALLAHIM..
BURDAKI KARDESLERIMINDE GÖNÜLLERİNDE OLAN DUALARINI HAYIRLISI ILE YA LATİF İSMİ ŞEREFİNLE KABUL EYLE 🤲🤲

💕💕💕💕💕YAPILIŞI 💕💕💕💕💕

ÇEKECEĞİMİZ ZİKİR = "YA LATİF"
ÇEKECEĞİMİZ ZİKİR SAYISI = 2378
DUA SAHİBİ =2373 tane (yanı 5 eksık)

👇👇👇👇👇 SIRASIYLA👇👇👇👇
2 REKAT HACET NAMAZI (KIZLAR SADECE DUA SAHIBI KILACAK BIZ DEIL)

14 TANE SALAVATI FATİH (dua sahb. 16)

Allahümme Salli ve Sellim ve Barik Ala Seyyidina Muhammedinil Fatihi lima Uğlika vel Hatimi li ma Sebeka ven Nasırıl Hakkı bil Hakkı Vel Hadi ila Sıratıkel Müstekıymi Sallellahü Aleyhi ve Ala Alihi Ve Ashabihi Hakka Kadrihi ve Mikdarihil Aziym.”

14 TANE =ESTAĞFURULLAH (DUA SAHIBI 16)
14 TANE =ALLAHUEKBER (DUA SAHİBİ 16)
14 TANE =LA ILAHE İLLALLAH (DUA SH. 16)
14 TANE =SALAVAT (DUA SAHIBI 16)
1 FATİHA VE SONRA
YA LATİF BELİRTİLEN RAKAMDA ÇEKİLECEK...
BUNLARIN HEPSİ BITTIKTEN SONRA SON OLARAK 👇👇

14 TANE (DUA SAHİBİ 16)

Okunacak salavat:”“Esselatü ves-selamü aleyke yâ seyyidi Yâ Resulullâh .Huz bi yedi,kallet hileti,edrikni bi-lutfike ve keremike yâ sahibel lutfu vel ihsan.Ya Rahmeten lil âlemin, okuyacağız..

VEEE HATİM TAMAM 💕💕💕💕
Okudum canım Rabbim gönlünden geçen dualarını hayırlısı ile kabul etsin inşallah 💐🤲😍

X