💕 YA LATİF CC. ESMA HATİMİ 💕

Yine belirli saatlerde mi okucak siniz?

10 kişi olunca sayı azalacak mi o zaman el latif hatminde? Cok okumalarim var yetiştirememe korkusu oluyor istiyorum cok aslında..
Ben burda 2 kısı gunluk okunsun istıyorum cunku ya latıfın sayısı cok az 12 kısı yapsam grubu gunluk dusecek sayı 1.386 adet..

KIZLAR BUGUN SON KISIYI OKUYORUZ SONRASI ICIN SIZ DEVAMMI TAMAM MI?
@OZİKO_53 @ZİNCİRİYE Yorgunkus @MAGNİFİAQUE L Livagul mavispreyboya ..

SİSTEMİ DEGISTIRCEM BILIYORSUNUZ GUNDUZDE OKUYABILECEĞİZ ARTIK..
YENI KISILERDE KATILACAK 12 KISI OLURUZ MUHTEMELEN

Belli saatte okuyamam canım ama diğer türlü olursa olur inşallah
Aklımdaydın vallahi sende, 12 kısı ıle kapatıyorum o zmn.. Bızım bugun listemız son buluyor sızlerıde ekleyım pazartesi baslayalım 0 dan olurmu

Reactions: H M
2 kısı okuyabılırsınız demı cok az sayısı var zaten gunluk toplamda 2772 gıbi bır rakam dusecek
Tek kişi olsa daha iyiydi ya ya benm kuran Okumalarım var bu şekilde yetiştirmek zor biraz sayıları onyuzden canim yine nasibim yok sanırım

Tek kişi olsa daha iyiydi ya ya benm kuran Okumalarım var bu şekilde yetiştirmek zor biraz sayıları onyuzden canim yine nasibim yok sanırım
Kız bız 2777 aksamları tek kısı ıcın okuyrz cok uzun deıl valla ınan bana ya 12 kısıyı 6 gunde BITIRMIS olacaz

İnat ettım senı alacam ben bu gruba H M çıkışın yok bu gruptan Allah bırsekılde dusuruyor ıste bak

22.00 ıle 01.00 arası

7.GECE DUA SAHİBİ Morrmeneksee Morrmeneksee (ayşe nur)
DUASI
Bismillahirrahmanirrahim

Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun (amin)
Allahümme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âlihî ve sahbihî ve bârik ve sellim”

YA LATİF YA FETTAH YA VEDUD

RABBİM GEÇMİŞTE İŞLEDİĞİM TÜM GÜNAHLARIMI BAĞIŞLA TÖVBELERİMİ KABUL EYLE. ANNEME BABAMA KARDEŞLERIME VE TÜM MÜMİNLERE AFİYET VE SAĞLIK IHSAN EYLE..
RABBİM PEYGAMBER EFENDİMİZ S.A.S VE BEDİR SAVAŞINDA ŞEHİT DÜŞMÜŞ MÜBAREK ŞEHİTLERİMİZİN ARACILIĞI İLE SENDEN ISTIYORUM..
RABBİM TEZ ZAMANDA KALBIMDEN GECEN DUAMI KABUL ETMENI KATINDAN BİR MUCİZE BAHŞETMENİ İSTİYORUM..
SEN Kİ KULLARINA HİÇ UMMADIĞI YERDEN GÜZELLİKLER VE MUCIZELER VERENSIN..
TEZ ZAMANDA HAYIRLISI ILE KALBINDE ALLAH AŞKI BULUNAN, SENDEN KORKAN PEYGAMBERİMİZİN YOLUNDAN ILERLEYEN MANEVİ OLARAK BIRBIRIMIZE ÇOK DEĞERLİ SEYLER KATACAGIMIZ AHİRETİMDE VE DÜNYAMDA BANA IYILIKLERE GÜZELLİKLERE VESILE OLACAK HAYIRLI BIR EŞ, YUVA ISTIYORUM SENDEN ANNEME BABAMA BU SEVINCI DÜNYA GÖZÜYLE YASATMAMI NASIP EYLE ALLAHIM..
BURDAKI KARDESLERIMINDE GÖNÜLLERİNDE OLAN DUALARINI HAYIRLISI ILE YA LATİF İSMİ ŞEREFİNLE KABUL EYLE

YAPILIŞI

ÇEKECEĞİMİZ ZİKİR = "YA LATİF"
ÇEKECEĞİMİZ ZİKİR SAYISI = 2378
DUA SAHİBİ =2373 tane (yanı 5 eksık)

SIRASIYLA
2 REKAT HACET NAMAZI (KIZLAR SADECE DUA SAHIBI KILACAK BIZ DEIL)

14 TANE SALAVATI FATİH (dua sahb. 16)

Allahümme Salli ve Sellim ve Barik Ala Seyyidina Muhammedinil Fatihi lima Uğlika vel Hatimi li ma Sebeka ven Nasırıl Hakkı bil Hakkı Vel Hadi ila Sıratıkel Müstekıymi Sallellahü Aleyhi ve Ala Alihi Ve Ashabihi Hakka Kadrihi ve Mikdarihil Aziym.”

14 TANE =ESTAĞFURULLAH (DUA SAHIBI 16)
14 TANE =ALLAHUEKBER (DUA SAHİBİ 16)
14 TANE =LA ILAHE İLLALLAH (DUA SH. 16)
14 TANE =SALAVAT (DUA SAHIBI 16)
1 FATİHA VE SONRA
YA LATİF BELİRTİLEN RAKAMDA ÇEKİLECEK...
BUNLARIN HEPSİ BITTIKTEN SONRA SON OLARAK

14 TANE (DUA SAHİBİ 16)

Okunacak salavat:”“Esselatü ves-selamü aleyke yâ seyyidi Yâ Resulullâh .Huz bi yedi,kallet hileti,edrikni bi-lutfike ve keremike yâ sahibel lutfu vel ihsan.Ya Rahmeten lil âlemin, okuyacağız..

VEEE HATİM TAMAM

Şimdiden başlayabiliyomuyuz? Okumaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…