💕 YA LATİF CC. ESMA HATİMİ 💕

22.00 ıle 01.00 arası

.5.GECE DUA SAHİBİ Yorgunkus Yorgunkus
DUASI 🤲🤲🤲

Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim
Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed Allahım Hidayetin geçmişte isteyerek istemeyerek yaptığı tüm günahlarını sen Affet. En kisa zamanda hayırlısıyla evliliğe doğru bir adım atsın kalbinde gönlünde sevdiği olan kişiyle bir yuva nasip et Allahım Hidayetin gönlünde olanı hakkında hayırlı eyle üstündeki o yükü çaresizliği sıkıntısı en kısa zaman da son bulsun.
Rabbim Hidayetin duasının kabul olmasına engel olan tüm günahlarını affet. Önünü tıkayan, huzura mutluluğa şansa mucizelere kavuşmasına engel olan bütün tıkanıkları engelleri yok et işlerini kolaylaştır. En kısa zamanda hayırlısıyla duasının oldu sevincini yaşat. Duama amin diyen tüm dua kardeşlerimden duasını kabul eyle Amin.

💕💕💕💕💕YAPILIŞI 💕💕💕💕💕

ÇEKECEĞİMİZ ZİKİR = "YA LATİF"
ÇEKECEĞİMİZ ZİKİR SAYISI = 2378
DUA SAHİBİ =2373 tane (yanı 5 eksık)

👇👇👇👇👇 SIRASIYLA👇👇👇👇
2 REKAT HACET NAMAZI (KIZLAR SADECE DUA SAHIBI KILACAK BIZ DEIL)

14 TANE SALAVATI FATİH (dua sahb. 16)

Allahümme Salli ve Sellim ve Barik Ala Seyyidina Muhammedinil Fatihi lima Uğlika vel Hatimi li ma Sebeka ven Nasırıl Hakkı bil Hakkı Vel Hadi ila Sıratıkel Müstekıymi Sallellahü Aleyhi ve Ala Alihi Ve Ashabihi Hakka Kadrihi ve Mikdarihil Aziym.”

14 TANE =ESTAĞFURULLAH (DUA SAHIBI 16)
14 TANE =ALLAHUEKBER (DUA SAHİBİ 16)
14 TANE =LA ILAHE İLLALLAH (DUA SH. 16)
14 TANE =SALAVAT (DUA SAHIBI 16)
1 FATİHA VE SONRA
YA LATİF BELİRTİLEN RAKAMDA ÇEKİLECEK...
BUNLARIN HEPSİ BITTIKTEN SONRA SON OLARAK 👇👇

14 TANE (DUA SAHİBİ 16)

Okunacak salavat:”“Esselatü ves-selamü aleyke yâ seyyidi Yâ Resulullâh .Huz bi yedi,kallet hileti,edrikni bi-lutfike ve keremike yâ sahibel lutfu vel ihsan.Ya Rahmeten lil âlemin, okuyacağız..

VEEE HATİM TAMAM 💕💕💕💕
Okudum rabbim kabul etsin insallahhh

22.00 ıle 01.00 arası

.6.GECE DUA SAHİBİ Magnifiaque Magnifiaque

DUASI 🤲🤲🤲

Bismillahirrahmanirrahim

Estagfirullah Estagfirullah Estagfirullah

Elhamdulillah

Allahhumme salli ala seyyidîna Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

Rahmetînden sual olunmaz Allah’im senden istiyorum Sen ol der dersen olur lutfen ol de olsun Mervenin gonlundeki duasini nasip et bekledigi haberi bir an once almasini hayirlisiyla islerini yoluna koymasini nasip et Allahu hu melikun semiûn kadirûn kerimun halimûn latifun alimun muinun sadiq isminin hurmetine senden istiyorum dualarini kabul et dugum olmus islerini coz yuvasina huzur bereket nasip et
Ilk once dua grubundaki arkadaslari olmak uzere butun evlat sahibi olmak isteyen herkese sonra Merve ´ ye hayirlisiyla ikiz nasip et ♥️Evlat hasretini dindir Allah’im

Mervenin duasina ortak olan herkese de en kisa zamanda gonullerindekini nasip et
Amin

💕💕💕💕💕YAPILIŞI 💕💕💕💕💕

👇👇👇👇👇 SIRASIYLA👇👇👇👇

Allahümme Salli ve Sellim ve Barik Ala Seyyidina Muhammedinil Fatihi lima Uğlika vel Hatimi li ma Sebeka ven Nasırıl Hakkı bil Hakkı Vel Hadi ila Sıratıkel Müstekıymi Sallellahü Aleyhi ve Ala Alihi Ve Ashabihi Hakka Kadrihi ve Mikdarihil Aziym.”

1 FATİHA VE SONRA

14 TANE (DUA SAHİBİ 16)

Okunacak salavat:”“Esselatü ves-selamü aleyke yâ seyyidi Yâ Resulullâh .Huz bi yedi,kallet hileti,edrikni bi-lutfike ve keremike yâ sahibel lutfu vel ihsan.Ya Rahmeten lil âlemin, okuyacağız..

VEEE HATİM TAMAM 💕💕💕💕

YARIN SON KIZLAR..
YARIN SORACAĞIM ZATEN DEVAM ETMEK ISTEYEN VAR MI YOKSA AYRILMAK ISTEYEN VARMI DİYE
BEN HERŞEKILDE DEVAM ETTİRECEĞİM ZATEN 10 KİŞİLİK MİNİ VE ÇOK DÜZENLİ BİR GRUP OLDU.. KİŞİ BASI SAYISI COK AZ DÜŞEN BİR GRUP 🙏 SAYI AZ DÜŞERSE 2 KİŞİYE HATİM YAPABİLİRİZ BENCE
ARTIK YA FETTAHTA OLDUGU GIBI İLERLEYECEĞİZ..

💎SALEVATI KÜBRANIN 🌟FAZİLETLERİ⛔SIRLAR💥MÜJDELERİ::
💎1-Beklenmedik rızık, servet ve geçim kolaylığı,

💎2-Temel ihtiyaç, aile içinde barış, huzur ve sevgi elde etmek için,

💎3-Allah’tan bir hediye alacaksın; gözlerin görmediği, kulakların duymadığı, kalbin hissetdiği,

💎4-Sorunları çözmek, derece ve rütbe için,

💎5-En az gece-gündüz 1 defa oku; düzenli olarak okuyan herkes mükafatını fazlasıyla alır. Yeterli rızık (giyecek ve yiyecek) Aile içinde huzur bulur.

💎6-Hem bu dünyada hem de ahiretde Allah onu her zaman korur.

💎7-Allah hac ve umre nasip eder.

💎8-Tüm içtenlikle temiz bir kalp ve samimiyetle Salevât-ı Kübrâ’yı okumak gerekir.

💎9-Salevât-ı Kübrâ okuyan 600.000 değerinde nimet ve sevab alır.

💎10-Yüksek zafer için Salevât-ı Kübrâ okunur. Salavatı Kübrayı hergün sabah ve yatsıdan sonra 1 defa okunması çok önemlidir.

(Yani günde en az iki defa okumaya devam edin-aksatmamaya çalışın)

🌟1-Kıyamet gününde yüzü dolunay gibi parlar ve Kıyamet gününün şiddetinden korunur.

🌟2-Ömründe 3 kez okuyana Allah’ü teâlâ Tevat’ı, İncil’i Zebur’u ve Furkan’ı okuyan kimsenin sevabı verilir.

🌟3-Nesnelere 45 veya 100 defa okunduğunda hazine olur.

🌟4-Düşman ve zalim için 100 defa okunur.

🌟5-Ev almak ve eşyaları yenilemek için günde 21 defa okunur.

🌟6-Ruhsal ve fiziksel güç için 100 defa okunur.

🌟7-Zihin, kalp gözü, hafıza güçlenmesi için okunur.

🌟8-Hayvanların dilini anlamak için salavatı kübra 45 defa okunur yalnız 41 gün oruç tutmak gerekir.

🌷9-Ev, cami veya okul yaptırmak için hacca gitmek için 3 yıl bırakmadan Her Cuma gecesi salavatı kübrayı okunacak. (abdestli olarak)

🌟10-Perşembe günü kuşluk vakti namaz kıldıktan sonra salavatı kübrayı okunursa; beklenmedik yerden rızık gelir. Duaların kabul olur.

🌟11-Salavatı Kübrayı hergün 3-5 veya 7 defa okursan hiçbir büyücü seninle uğraşamaz cinler saldıramaz, büyü ve sihir geçmez. Bütün tehlikelerden korunursun. Allah’ın izniyle sana kimse zarar veremez, incitemez.

🌟12-Özellikle Fatiha okumalarında salavatı kübrayı peşinden 11 defa oku çok etkilidir.

🌟13-Muhabbet, sevgi ve sevdiğine kavuşmak için salavatı kübra 11 veya 45 defa okunur.

⚠️14-Hastaların tedavisi için, işlerin kolaylaşması için salavatı kübra okumaya devam edin bırakmayın devam edin.

💥15-Kolay servet, rızık için salavatı kübra okunabilir.

🌟16-Kalp gözünün açılması için, 1000 defa Yâ Latif esmasını okuduktan sonra salavatı kübra 3 defa okunacak.

☝17-Salavatı kübra okuyanın maneviyatı güçlü olur.

🌟18-Borçlardan ve maddi sıkıntılardan kurtulmak için salavatı kübra sabah namazından sonra okunur.

⛔19-Salavatı kübrayı okuyan Allah’tan mağfiret ve kurtuluş istesin.

🌟20-Kim bu salavatı okursa Allah’ü teâla ondan 70 bin çeşit belayı def eder. Günahları bağışlanır.

🌹🌟21-Ömründe 15 defa okuyana cennete çok yüksek bir derece verilir.

🌱Salâvatı Kübra duasının okunmasında ki hikmetleri; Sürekli okunması halinde Allah (c.c) kişilere bol rızık ve zenginlik verir !

⛔Günlük okumayı⚠aman ihmal etmeyelim inşaALLAH👇Fazilet ve müjdeleri BİTMİYOR ELHAMDULİLLAH👇
💎 ((Şeyh Muhyiddin Abdülkadir Geylani Hz.-KaddesALLAHU sirrahul Aziz- ve İmam Şeyh Bağdadi Cüneyt HZ.--KaddesALLAHU sirrahul Aziz-))

🚧🚧SALEVATI KÜBRA 🌺AİLE SAADETİ - 🌱HACET MURAD İÇİN - 🌹RIZKIN KAT KAT ARTMASI - 🍃DERSLERDE İLERLEMEK YÜKSEK BAŞARILAR İÇİN günlük okumayı bırakmamak gerekir (sabah - akşam 1'er defa * Gün içindede tamamlayabilirsiniz, akşam namazından sonra yatıncaya kadar veya teheccüd vakti okuyabilirsiniz,böylece günlük 2 defa okumış olursunuz)

💎(Takvaya çalışan, farzları aksatmadan salevatı kübrayı hususan bırakmayanlar) AHİRETTE ÇOK YÜKSEK DERECELERE KAVUŞUR. Salevatı kübra okuyanlar , mahrumlara(okumayanlara) göre cennette özel derece kazanır!!

💎Salâvatı Kübra duası, hafızayı kuvvetlendirir ve ruhsal gücü sağlamlaştırır Kutsal toprakları gitmek isteyen kişilerin çok sık okuması gerekir

🌹Perşembe günü eğer kuşluk vaktinde bu dua okunursa dilekler yerine getirilir Muhabbet etmek istenen kişiye karşı bu salâvatı Kübra 11-45 kere okunursa muhabbet artar

🌹Sıkıntı bir dönemden ve ağır borçlardan kurtulmak için her namazın arkasından okunması fayda sağlar

🌹Düşmanı mağlup etmek için 100 defa okunmasında gerekir

🌹Gizemli sırlara kavuşmak ve kalp gözünün açılması için Allahın 99 isminden ya latif kelamının 1000 kere okunması ve ardından salâvatı Kübra’nın 3 kere okunması gerekir

🌹Çeşitli hastalıklardan kurutulmak ve tedaviye kavuşmak için sürekli okunmasında fayda var

🌹Devamlı okuyan kişilere büyü ve sihir işlemez, aynı zamanda feraha kavuşur Aile içinde olan tatsızlıkların giderilmesi ve huzura kavuşmak için okunmasında yarar var.

⚠️AYRICA⚠️ :

⚠️Kim bu Es-Salavatı Kübra duasını okursa *Allah üzerinden 72 bin çeşit bela ve musibeti alır.

⚠️*Hasta ise şifa bulur. *Onu kıyamet günü şiddetinden kurtarır.

⚠️*Çok büyük rızık ve nimet alır.

⚠️*Duası kabul olur.

⚠️*Dileği gerçekleşir.

🚏 TÜM HACETLERİNİZ MURADLARINIZ ACİL İŞLERİNİZİN AÇILMASI İÇİN VE MADDİ SIKINTILARDAN KURTULMAK İÇİN SALEVATI KÜBRAYI GÜNLÜK OKUMAYI BIRAKMIYORUZ.

🌱

22.00 ıle 01.00 arası

.6.GECE DUA SAHİBİ Magnifiaque Magnifiaque

DUASI 🤲🤲🤲

Bismillahirrahmanirrahim

Estagfirullah Estagfirullah Estagfirullah

Elhamdulillah

Allahhumme salli ala seyyidîna Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

Rahmetînden sual olunmaz Allah’im senden istiyorum Sen ol der dersen olur lutfen ol de olsun Mervenin gonlundeki duasini nasip et bekledigi haberi bir an once almasini hayirlisiyla islerini yoluna koymasini nasip et Allahu hu melikun semiûn kadirûn kerimun halimûn latifun alimun muinun sadiq isminin hurmetine senden istiyorum dualarini kabul et dugum olmus islerini coz yuvasina huzur bereket nasip et
Ilk once dua grubundaki arkadaslari olmak uzere butun evlat sahibi olmak isteyen herkese sonra Merve ´ ye hayirlisiyla ikiz nasip et ♥️Evlat hasretini dindir Allah’im

Mervenin duasina ortak olan herkese de en kisa zamanda gonullerindekini nasip et
Amin

💕💕💕💕💕YAPILIŞI 💕💕💕💕💕

👇👇👇👇👇 SIRASIYLA👇👇👇👇

1 FATİHA VE SONRA

14 TANE (DUA SAHİBİ 16)

VEEE HATİM TAMAM 💕💕💕💕
Okudum rabbim kabul eder inşallaj

YARIN SON KIZLAR..
YARIN SORACAĞIM ZATEN DEVAM ETMEK ISTEYEN VAR MI YOKSA AYRILMAK ISTEYEN VARMI DİYE
BEN HERŞEKILDE DEVAM ETTİRECEĞİM ZATEN 10 KİŞİLİK MİNİ VE ÇOK DÜZENLİ BİR GRUP OLDU.. KİŞİ BASI SAYISI COK AZ DÜŞEN BİR GRUP 🙏 SAYI AZ DÜŞERSE 2 KİŞİYE HATİM YAPABİLİRİZ BENCE
ARTIK YA FETTAHTA OLDUGU GIBI İLERLEYECEĞİZ..
Canım ben anlamadım yarın ne için son 10 kişiyiz yarın 7. Kişi için okunmayacakmı

X