💕 YA LATİF CC. ESMA HATİMİ 💕

KIZLAR DIGER GRUBUMDA DA PAYLASTIM SİZLERLEDE YAPMAK İSTERİM.. Kızlar benım aklıma bir şey qeldi.. Kadir Gecesi yaklaşıyor malum.. Ben dıyorumkı o qün grupta bırsey belırlesek topluca bır dua yapsak hem dualarımızın hem tovbelerımızın kabulu ıcın...REGL donemınde okunacak birsey olabilir.. Salavat zinciri olabilir yine esmaul husna olabilir.. Ortak bır kararla yapabiliriz.. Burda bulunan 45 kısının dualarını kabul olması ıcın tesirli dualar olabılır (ayetel kürsi, fetih suresi vs vs) benım aklıma bunlar geldı sızlerde ıstersenız cok guzel bır organizasyon tertıp edelım? Bir kısım kuran okurken bır kısım esma cekebılır..

22.00 ıle 01.00 arası

.3.GECE DUA SAHİBİ L Livagul
DUASI 🤲🤲🤲

Canim hayirli bi evlat icin esim hasta bunun icin allah haykrli bi evlat nasil etsin esime sofa verir insallah dualarinizi istiyorum

💕💕💕💕💕YAPILIŞI 💕💕💕💕💕

👇👇👇👇👇 SIRASIYLA👇👇👇👇
2 REKAT HACET NAMAZI (KIZLAR SADECE DUA SAHIBI KILACAK BIZ DEIL)

14 TANE SALAVATI FATİH (dua sahb. 16)

Allahümme Salli ve Sellim ve Barik Ala Seyyidina Muhammedinil Fatihi lima Uğlika vel Hatimi li ma Sebeka ven Nasırıl Hakkı bil Hakkı Vel Hadi ila Sıratıkel Müstekıymi Sallellahü Aleyhi ve Ala Alihi Ve Ashabihi Hakka Kadrihi ve Mikdarihil Aziym.”

14 TANE =ESTAĞFURULLAH (DUA SAHIBI 16)

14 TANE =ALLAHUEKBER (DUA SAHİBİ 16)

14 TANE =LA ILAHE İLLALLAH (DUA SH. 16)
14 TANE =SALAVAT (DUA SAHIBI 16)

1 FATİHA VE SONRA
YA LATİF BELİRTİLEN RAKAMDA ÇEKİLECEK...

ÇEKECEĞİMİZ ZİKİR = "YA LATİF"
ÇEKECEĞİMİZ ZİKİR SAYISI = 2378
DUA SAHİBİ =2373 tane (yanı 5 eksık)
BUNLARIN HEPSİ BITTIKTEN SONRA SON OLARAK 👇👇

14 TANE (DUA SAHİBİ 16)

Okunacak salavat:”“Esselatü ves-selamü aleyke yâ seyyidi Yâ Resulullâh .Huz bi yedi,kallet hileti,edrikni bi-lutfike ve keremike yâ sahibel lutfu vel ihsan.Ya Rahmeten lil âlemin, okuyacağız..

VEEE HATİM TAMAM 💕💕💕💕

X