Ya Lâtif 16.641 hatm-i

Hülya teyze için okudum. Rabbim dualarını kabul etsin. Borçlarını ödeme kolaylığı versin inşallah

Bunların faziletleri nedir canım. Ya Fettah beni çok yoruyor o yüzden acaba katılmasam mı diyorum ama oda içime sinmiyor
EL-BEDİ;Emsalsiz,benzersiz ve örneksiz olarak hayret verici alemleri yoktan icat edip yaratan,eser ve ihsnalarıyla her yerde ve her şeyde apacık görünen.
EL-BEDİ isminin zikrine her gün (86) defa okuyan kimse kısa zamanda ummadığı ve beklemediği yerlerden yardım alır.Çeşitli nimetlere kavuşur ve zengin olur.
Bu ismin zikrine devam eden kimseler,şeref ve itibar sahibi olurlar.Yüksek makam ve mevki sahibi olurlar.
Bu ismi yazıp bir malın arasına konulursa o mal hep yeni kalır.Hiç eksimez.
Bu ismin zikrine devam eden kimsenin kalbinde bir müddet sonra hikmet pırıltıları meydana gelir.Kimsenin bilmediği konuları ve ilimlere vakıf olurlar.
EL-VEHHAB:karşılıksız ve sebebsiz olarak bolca ihsan eden,ikram ve hediyelerde bulunan.Yüce Allah,bu isminin geregi olarak,dilediğine ilim ve hikmet,hidayet,dilediğine de mal-Mülk,makam ve şan şöhret nasip eder.
Bir kimse bu ismin zikrine devam ederse,yaşadığı sürece yokluk ve geçim sıkıntısı çekmez.Allah o kimseye bu ismin zikri hürmetine bol dünyalık verir.
Aynı şekilde veya mümkünse secdede zikretmeye devam ederek Allah’tan ilim,hikmet ve hidayet dilerse,dileği yerine gelir.Yüce Allah’ın ihsan,ikram ve lutfuna mazhar olur.
EL-VEHHAB isminin vekfini bir kağıt üzerine yapıp üzerinde taşıyan kimsenin kısmeti geniş ve rızkı bol olur.Üzernde vekfi olduğu halde sabah namazından sonra 186 defa zikre devam etmek gerekir.
Kuşluk vakti kılınan DUHA namzından sonra secdeye gidip zikrine devam eden kimse dünyalık olarak istediği mal ve menfaate sahip olur.

Tamam o zaman fettah bitene kadar daha kısa terkipler yapalım, günlük sadece 196 Ya Vehhâb yapalım, olur mu?
Kuzum ben diyorum ki liste belli olsun. Günlük günlük takip olmasın belli bi süre verelim. Listedeki herkese o süre zarfında 196 adet Ya Vehhab okunsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…