Ya Lâtif 16.641 hatm-i

Arkadaşlar küçük bir duyuru yapmak istiyorum. Elimde Türkçe mealli ve mealsiz kuranlar var. Dinayetten alınmış. Evde çok fazla oldu, kiracıyız taşınırken zorlanıyoruz, ihtiyacı olan varsa kargo ücretini karşılarsa gönderirim. Özelden mesaj atın, resimlerini de eklerim.

Kübra arkadaşımız için okudum. Allah tez zaman da dualarını hayırla kabul etsin inşallah

Okudum Allah kabul etsin inşallah

Okudum Allah kabul etsin inşallah

İsmim Betül...Ey yüce rabbim peygamberimiz (s.a.v) yuzu suyu hurmetine Betül kuluna saglikli gebelikler nasip eyle saglikli sihhatli eli ayagi duzgun esirsiz kusursuz salih/saliha hayirli evlatlar nasip eyle bir daha ayni acilari yasatma yarabbim kimseye de evlat acisi yasatma yarabbim. Allahim Betül kulunun korkularini yenmesini nasip eyle huzura ermesini nasip eyle gunahini bagisla amin amin amin ecmain

İsmim Betül...Ey yüce rabbim peygamberimiz (s.a.v) yuzu suyu hurmetine Betül kuluna saglikli gebelik nasip eyle saglikli sihhatli eli ayagi duzgun esirsiz kusursuz salih/saliha hayirli evlatlar nasip eyle bir daha ayni acilari yasatma yarabbim kimseye de evlat acisi yasatma yarabbim. Allahim Betül kulunun korkularini yenmesini nasip eyle huzura ermesini nasip eyle gunahini bagisla amin amin amin ecmain
Kişi başı 1.109 okuyoruz
@little bird
P Pia22
@Goldenpanthera x2
F FairyTale89
P Podik
M mely15
Sezinto
-Adel-
Kahlofrida
A arkadasimes
KurkmantoluS
DantelKiz
@Beto2012 x2
Hadi hanımlar eksikleri olanlar tamamlasın, Beto ve kayınvalidesi için okuyunca tamamlanıyor liste bugün bitecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…