Ya Lâtif 16.641 hatm-i

Ben de tamamladım Rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah

Ya fettah grubu bitene kadar ben biraz ara vericem hakkınızı helal edin. Goldenpanthera sen de sınavının olduğundan bahsetmiştim istersen bu grubu devam ettirmeyelim. Liste takibi de çok yorucu çünkü. Ya fettah grubunu bitirelim ordaki listeyle devam ederiz yeni esmalara isterseniz tabi

Cok haklisim bende ya fetah bitene kadar yokum doger gruplardanda cikiyorum hatta benimde sinavim var 27 temmuzda biten gruplardan cikiyorum malesef cunku olmyor fettah varken

Hanımlar herkesin duası tamamlandı ❤Allah hepimizden razı olsun inşallah, dualarımızın oldu sevincini de birlikte paylaşırız inşallah hakkınızı helal edin
Ohhh sukurler olsun❤❤❤ hakkinizi helal edin benden yana helal olsun dualarimiz kabul olsun insallah cektigimiz zikirleri rabbim kabul eylesin insallah 🏵

Hanımlar herkesin duası tamamlandı ❤Allah hepimizden razı olsun inşallah, dualarımızın oldu sevincini de birlikte paylaşırız inşallah hakkınızı helal edin
Rabbim sendende razı olsun canım bizlere vesile oldun

Senden de razı olsun Rabbim inşallah. Benden yana helal olsun sende helal et. Allahım dualarımızın kabulunu yaşatsın bizlere inşallah. Başta sen olmak üzere dualarımıza vesile olan herkese teşekkür ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…