Ya Hamid zikri

eczhnm duası:

İsmim Feyza
Allahım psikolojik problemlerimden kurtulabilmeyi bana nasip eyle ŞAFİ isminle şifa ver.
Bu ay yaptıracağımız aşılamayla ruhen ve bedenen sağlıklı, hayırlı bir evlat nasip eyle.
Çocuklarımızla eşimle sağlıklı hayırlı imanlı bir ömür nasip eyle.

Amin diyen bütün kızkardeşlerimin dualarını kabul eyle

kunfeyekun__

N Narinkimse

N Nana

memurhanim

HayatSevinceGuzel

Aventuss

2019 mutluluk

Kara_gozlum

Pembe Lotus

Sur-es

@newplanet

MoonfacedMom

Jawlensky

eczhnm

H Hanimhanmck

telasememuresi

_Citlembik_

Luluuu94

K Kubkubra

MoonfacedMom (ark)

rubil

C cansu_tr

@Duygurdvn

Kalan 19.000

18000 değil mi

Duam :
Ya Rabbim 99 güzel ismi şerifinin hürmetine, Sen bana tez vakitte hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eyle, sağlıklı bir şekilde kucağıma almamı nasip et. Yuvamı bebek sesleriyle şenlendir, bereketlendir Allahım. Şu mübarek aylarda ellerimi açtım yalvarıyorum sen ellerimi boş çevirme yarabbim. Sen bana ve benim gibi bebek isteyen bütün hanımlara annelik duygusunu yaşamayı nasip et. Yuvalarımızdan huzuru, bereketi, sevgiyi ve saygıyı eksik etme Yarabbim. Sen ölen annemi ve bebeğimi cennetinin en güzel köşesine koy Allahım. Sen bize bir daha evlat acısı yaşatma Rabbim. Sen sevdiklerimizle bizi imtihan etme Yarabbim. Sen bize taşıyamayacağımız yükler verme, sen bizlerin ve gelmiş geçmiş bütün Müslümanların bilerek veya bilmeyerek, gizli veya açık bütün günahlarını affeyle. Allahım bütün hamdü senalar sana olsun. Müslüman kardeşlerimin de kalplerinden dillerine dökülen dualarını sen en hayırlı şekilde onlara yaşatmayı nasip et Allahım. Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…