Ya Hamid zikri

Bende isterim tabi ama Ya Bedi esması gibi 3000 lerde yapmasak bu defa.
Şahsen ben odaklanmakta güçlük cekiyorum. Baska iş yaparken de okumak hosuma gitmiyor alelacele.
Hafif sayılarla yapalım lütfen
Bu esmanın sayısı düşük 1.000 civarı olur en fazla❤ hissederek okuyalım inşallah 🙏🏻

N Narinkimse canım etkisini gördün mü🙏🏻 tâbi devam etmen gerekiyor da, merak ettim seni
Dün gece ve sabah namazında okudum. Dün gece epey bir sıcak basması şeklinde atak yaşadım. Ama bilemiyorum okuduklarımın etkisiyle mi ben epey rahattım. Bir saat kadar sürdü bu durum. Ama ben normal davrandım paniklemedim. İnşallah ben de arkadaşınız gibi daha yaşamam panik atak.

Dün gece ve sabah namazında okudum. Dün gece epey bir sıcak basması şeklinde atak yaşadım. Ama bilemiyorum okuduklarımın etkisiyle mi ben epey rahattım. Bir saat kadar sürdü bu durum. Ama ben normal davrandım paniklemedim. İnşallah ben de arkadaşınız gibi daha yaşamam panik atak.
🤗aynen devam. Okudukça iyice enerjisi yerleşecek, sıcak basması okumalarda olabiliyor herkesin enerji düzeyi farklı ya o yüzden bazı insanlar daha çabuk etki alanına giriyor 😍 şifa olsun inşallah

🤗aynen devam. Okudukça iyice enerjisi yerleşecek, sıcak basması okumalarda olabiliyor herkesin enerji düzeyi farklı ya o yüzden bazı insanlar daha çabuk etki alanına giriyor 😍 şifa olsun inşallah
Amin canım inşallah. Ben gelişme oldukça durumumda haber vereceğim. Acaba arkadaşın ne kadar sürede etkisini gördü okuduklarının?

X